Selülit 1 Haftada Selülitlerim Tamemen Gitti !!!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Bu Hareket popoyuda kaldırır ben bi kaç defa denedim ama bacaklarım çok acıdı =)) :86:

önemli olan düzenli yapmaktır diye düşünüyorum çok yapmak değil.

evet bu hareketleri düzenli yapmak çok önemli...ben iki sene düzenli yaptıktan sonra bıraktım ve o yaptığım bütün kaslar yağa dönüştü,selülit,çatlak ne ararsanız var daha 21 yaşındayım,harekete geçmem gerek tekrar sanırım

bu hareketlerin hepsi pilates egzersizleri zaten :) yalnız kadın çoğunu yanlış yaptı :) bizim pilates hocaları kesinlikle hareketleri hızlı yapmayın, düzenli nefes alıp vererek yapın diyorlar. aklınızda bulunsun hanımlar. kesinlikle hareketleri hızlı yapmayın yavaş yavaş yapın ki kaslar yeterince çalışsın.

tebrikler canım ... benim de elle sıkınca belli olan selülitlerim vardı duşta masaj yapmaya başladım çok azaldılar

duşta masajı yapanlar anlatabilirler mi? benim de çok selülitim var umarım faydası olur

ya şu duşta masaj yapıp da kurtulanlar nasıl yaptıklarını anlatabilirler mi acaba? ben de artık kurtulmak istiyorum.
egzersiz yapıyorum yaklaşık 1 haftadır, bacak kaslarım semsert oldu ama selülitlerde pek bir değişiklik yok gibi malesef

hem sıkılaşacak hem de selülitlerden kurtulacağız.. ben de denemeye başlıyorum alışkanlık haline getiririm umarım.:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…