1 gunde 1 kisiye 41 Meryem Suresi okuyalim diyen 41 kisi varsa yazsin az surede cok kisiye okuyalim

Lice_sss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2014
5.283
9.122
Amaç kısa sürede 41 kişiyi bitirip Meryem süresi okumak 1 günde herkes bir tane okursa bir kişiye 41 Meryem süresi okumuş oluruz katılmak isteyen olursa katılım sırasına göre liste yaparım kızlar

Sağ ol canım bakalım isteyen olacak mi:-)
Olur canım
Bizde de her gün okunuodu ama biliosun işte. 1 kişi haklı herkes haksız . Bişey desem kavga çıkar :)) alalade açıklama yapamıyorum ama Allah bilio içim içimi yiyor 1 kişi için 2 ay beklemek zorunda kalıcaz yaklaşık

Olur canım
Bizde de her gün okunuodu ama biliosun işte. 1 kişi haklı herkes haksız . Bişey desem kavga çıkar :)) alalade açıklama yapamıyorum ama Allah bilio içim içimi yiyor 1 kişi için 2 ay beklemek zorunda kalıcaz yaklaşık
Valla haklısın canım :-) Allah senin içini biliyor gerisi boş keşke herkes birbirini anlasa listenin en sonundakiler çok bekleyecek malesef

79 kişi bakmış keşke yarısı dahi katilsaydi her gün biri nasiplenirdi olsun okuduklarimiz kabul olur insallah

Amaç kısa sürede 41 kişiyi bitirip Meryem süresi okumak 1 günde herkes bir tane okursa bir kişiye 41 Meryem süresi okumuş oluruz katılmak isteyen olursa katılım sırasına göre liste yaparım kızlar
Selamun aleyküm kardeşim bende okurum yani günlük okuyorum zaten birbirimize okumamız çok güzel olur bizim whatsap grubu var ordanda katılan olur

Hanımlar 41 Meryem suresi okutmaya niyetlendim hem arkadaşlara okutmak istiyorum hem kendim okuyorum çok okuyamasamda elimden geleni yapmak isterim

Keşke fazla kişi olsaydık da baslasaydik ama çok topik olduğu için burası katilimsiz kaldı kizlar

kızlar merhablar ben meryem suresine bşladım lakıin bugun kanmam oldu ara versem olr mu hergün okumak şartmı başkasında okuta bilirmiyim acil cevap

X