1 embriyo oluştu

Busrapink

Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
103
44
Kızlar merhaba. 14 yumurta toplandı. Sonuç olarak bir embriyo donduruluyor şuan. Yani içim bı tuhaf hani. Üzülmek istemiyorum ama içim buruldu böyle. İki adet sonra transfer planlandı. İstemsizce üzüldüm biraz. Sizlerle paylaşmak istedim. Benim gibi olanlar var mı aranızdan. Neler yaptınız olumlu sonuçlanması için transfer öncesinde. Biraz konuşalım istedim

14 yumurta sonrası 1 embriyonun canını sıkması çok normal canım ama unutma bol bol tutmayan embriyoya ihtiyacımız yok tek embriyo olsun bizim olsun sağlıklı bebek olsun inşallah olmayanlarla zihnini yorma, 1 bebeğin bekliyor seni ona odaklan sağlıkla gelsin tutunsun bol bol onun için dua et zikir çek

Merhaba benim de 14 yumurtam toplanmıştı çok umutluydum sonrasında yalnızca 5.güne 2 adet embriyom kalmıştı ve onu dondurdular. Bende o kadar üzgündüm ki 12 adet kaybolunca ama gerçekten 1 yumurta yetiyor pozitif olmasına hiç üzülmeyin boş yere 1 ekimde transfer oldum pozitifi gördüm ilk denememde kendinizi hiç üzmeyin eminim sonu güzel olacak

Teşekkür ederim inşallah canım

Yaa sevindim sağlıcakla kucağınıza alın inşallah. Benim 3. Gün dondurdular 5. Güne kadar beklemediler inşallah iyi olur

Şu süreçte önerebileceğiniz birşeyler var mıdır peki? İki adet dönemi sonra transfer düşünülüyor. Bi buçuk ay gibi. Stresli bir yerde çalışıyorum birde. Önerilerinizi almak isterim

Şu süreçte önerebileceğiniz birşeyler var mıdır peki? İki adet dönemi sonra transfer düşünülüyor. Bi buçuk ay gibi. Stresli bir yerde çalışıyorum birde. Önerilerinizi almak isterim
Benimde ilk tedavimde 1 adet kalmıştı. Tecrübesizlikten yeniden toplamayı düşünemedim aklınızı karıştırmak gıbı olmasın ama doktorunuz yeniden toplama işlemi düşünürse kabul edın ya da sorun. Maddı manevı zor süreç olduğu ıcın en azından maddı kaybınızı azaltır. Nacızane tavsiyem gene de siz ve doktorunuz daha iyisini bilirsiniz inşallah tez vakitte güzel sonuçlar alırsınız.

Doğal transfer olun şansı artırıyormuş. Ama bi toplama daha yapılabilir negatif olursa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…