1 dakikanızı ayırabilir misiniz :( yanıtlara ihtiyacım var

mari777

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2024
50
16
25
1 ay adet gecikmesi yaşıyorum idrar testi negatif tarlusal içtim 4 gün oldu adet yok ASLA BELİRTİ YOK
tarlusalla kaç günde adet oldunuz?
benimle aynı semptomları yasayan oldumu?

10 güne kadar beklemelisin. O ilaçta bazen öyle oluyor 10 günü geçerse bir doktora gidip test yaptırırsın

Kan testi yaptırdınız mı? Burada daha önce bütün idrar testleri uzun süre negatif çıkıp kan testi pozitif olan üyelerin yorumlarına denk geldim.

Kan testi yaptırdınız mı? Burada daha önce bütün idrar testleri uzun süre negatif çıkıp kan testi pozitif olan üyelerin yorumlarına denk geldim.
yaptırmadım çünkü çok zaman geçti idrarda çıkardı diye düşündüm bide sürtünme yoluyla bir ilişkiydi

en büyük hatayı burda yapıyorum galiba bazı sebeplerden dolayı gidemedim eczacıya danısarak aldım biliyorum cok cahilce en kısa zamanda iş işten geçmemiş olur insallah gidecegim
bende yapmistim bi kac yil once ayni hatayi doktora gittigimde kullandigim dogum kontrolu yonteminden dolayi rahmin cok inceldigini soyledi. Yasmin kullandim duzeldi. Sizde gorunun mutlaka ufak bir seydir gebelik yoksa ama kendinize gore boyle sorunlar cozulmuyor maalesef

siz tarlusal içtikten kaç gün sonra regl olmustunuz hatırlıyor musunz? bir de adet gecikmesinde muayene sekli nasıl oluyor acaba

siz tarlusal içtikten kaç gün sonra regl olmustunuz hatırlıyor musunz? bir de adet gecikmesinde muayene sekli nasıl oluyor acaba
Maalesef tarlusaldan sonra adet olmadim. Evliyim vajinal usg ile bakildi. Genelde de cinsel aktif olan bayanlara o sekilde bakiliyor. Korkuyor musunuz

1 ay adet gecikmesi yaşıyorum idrar testi negatif tarlusal içtim 4 gün oldu adet yok ASLA BELİRTİ YOK
tarlusalla kaç günde adet oldunuz?
benimle aynı semptomları yasayan oldumu?
Tarlusal kutusu bittikten on güne kadar yolu var regl olmanın. Sizin daha 4 gün olmuş. Sinir bozucu biliyorum ama azıcık sabır

ha siz tarlusalla olmayınca mı yasminle oldunuz ? evet birazcık korkuyorum
Evet doktorum verdi ama ben aylarca olmadim dogum kontrolu icin igne kullaniyordum. Evde kendim tarlusal iceyim de olayim artik dedim demez olaydim o ilacin farkli bi etkisi mi var bilmiyorum olmayonca daha kotu oldum. Doktora gittigumde zaten rahmim adet olmaya hazir degildi yasmin kullandim kalinlasti ve oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…