1 aylık evliyiz henüz ilişkiye girmedik.

poline

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2018
6
4
Merhaba öncelikle,
Eşimle 3,5 yıldır birlikteliğimiz oldu. Severek evlendik. Ama ilk denemede eşimin penisi ereksiyon halindeyken indi. Hep böyle oluyor. Ön sevişmeyi uzun tutmuş olsak bile tam ilişki yaşayacakken ereksiyon halini kaybediyor. Doktora gitti tahlil yapıldı ve sorun yok denildi. Psikoloğa gidebilirsin demiş doktor. İlaç önermiş ama o ilacı eczaneden almaya üşeniyor. Bana neden almıyorsun dediğimde;
Ben utanıyorum sen git al dedi. Ben hayatımda ilk kez ilişkiye girecektim. Çok heycanlıydım ve istiyordum. Halende öyle. Her yolu denedim. Dikkatini çekecek şekilde karşısına geçiyorum. Ama nafile. Geceleri ağlıyorum. Bu hep böylemi olacak? Sorunu çözmek için çabalamıyor. Sürekli soru yöneltip onu incitmek de istemiyorum. Fakat artık kafam karısmaya başladı. Giderek ev arkadaşıymış gibi olmaya başladık. Çevrem kızlar arkadaşlarım soruyor. Yalan söyledim. İlişki yaşamış gibi anlattım. Kimseye anlatamıyorum. Lütfen yardımcı olun. Ne yapmalıyım? Artık korkuyorum. Bende ilişkiden korkmaya başladım. Zorumada gidiyor. Bakımsız bir kadın da değilim. Ama neden böyle oluyor. Daha bir aylık evliyiz. Bizim cok daha başka olmamız gerekmezmiydi?

Yorumum sorun üzerine değil ama öyle saçma arkadaşlık mı olur yahu?
Onlara ne senin yatak odandan?
Sende yaptık mı dedin bide pes.
Az özelinize sahip çıkın

Merhaba;

3 gün sonra yakın dostum evlencek. Bana böyle sorular yöneltiyor cok kacındım ama tecrübesiz olunca kızlar maalesef bunları birbirlerinden öğreniyor.

Merhaba;

3 gün sonra yakın dostum evlencek. Bana böyle sorular yöneltiyor cok kacındım ama tecrübesiz olunca kızlar maalesef bunları birbirlerinden öğreniyor.
Merhaba;

3 gün sonra evlenecek ama cinsellik adına bir bilgisi olmayan, herkesin cinselliğe tepkisinin farklı olacağının bilincinde olmayan arkadaşınız adına da üzüldüm.

İlacı gidip almıyor bile. Hani bu olabilir diyorum. Normalmiş gibi davranıyorum. Artık yüzüm asılıyor. 1 ay oldu. Hiçbirşey yapmıyor bu durum için.

Birlikte gidip alalım
Olabilir diye motive edin
Umarım düzelir

Evlenmeden önce insanlar belki çok büyük beklentiye bakıyor bu duruma ama Evliliğin ilk zamanları cinselliğin yoğun yaşandığı zamanlar olamıyor çoğunlukla. Sizin bahsettiğiniz durum da bir sorun evet. doktorluk kısmını bilemem ama eşinizin en büyük destekçisi siz olmalısınız. Ağlayıp üzülmeniz takmanız çok normal ama biraz daha duygulara hakim olmak daha doğru olur. Diğer türlü eşiniz daha fazla stres yapacaktır. Rahat hissetmek çok önemli.

Iliskiye girseniz de girmeseniz de bu disarda elaleme anlatilcak bisey degil.

Ayrica bu durumun sizin bakimliliginizla ilgili degil bosuna ozguveninizi dusurmeyin. Esiniz iktidarsiz gibi gorunuyor. Ilaci siz alin madem, utanmasi dogal birsey.

belliki evlenemden önce böyle bir deneyimi olmadı? zaten böyle bir sorun yaşayınca kendini yetersiz hiisediyordur,üstüste geldikçe dahada aynı şey yaşanıcak korkusu olup tekrarlamıştır olaylar.. benim eşimdede bazen oluyor,olur takılma sen diyorum tadını çıkar sonra o sorun kendiliğinden kalkıyor,siz motive edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…