1 ayda verdigim 1 kiloyu üc günde geri aldim :(

hayatisir1234

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
583
145
Boyum 158 kilom 59 du bir ay öncesine kadar.

1 Ay önce yedigime ictigime dikkat ettim aktif olarak yürüyus yaptim felan cokta olmasa ama 1 ayda sadece 1 kilo vermistim. 58 e düsmüstüm fakat son 3 gündür dwngesiz ve yagli seyler yedim ve hemen almisim o verdigim 1 kiloyu şaka gibi :KK43: ya birde o kadar dikkat ettigim halde neden 1 kilo veriyorum

oysa haftada 1 kilo verdiren diyete baslamistim ama ben o 1 kiloyu bir ayda verdim 1 hafta yerine :KK43:

3 günde de geri aliyorum nasil bi dengem var bende anlamadim.. yardim edin banaaa :KK43:

canım moralini bir kilo çok az yani şöyle ki bağırsakların bile dolmuş olabilir, ama verirken yağdn gitmiştir ve ya ödem toplamış olabilir vücudun regl dönemin yakınsa. yani 3 gnde yağ olarak almamışsındır o konuda için rahat olsun.

canım moralini bir kilo çok az yani şöyle ki bağırsakların bile dolmuş olabilir, ama verirken yağdn gitmiştir ve ya ödem toplamış olabilir vücudun regl dönemin yakınsa. yani 3 gnde yağ olarak almamışsındır o konuda için rahat olsun.
cook tesekkür ederimm canim cok haklisin evet ader günüm yaklasiyoe aslinda ve bagirsaklarimda accayip bir problem var aff edersin wc e cikarken zorlaniyorum :KK43:

X