Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 1 ayda göğüs büyütmem gerekiyoor! Neler önerirsiniz?

yamy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2010
77
1
Merhaba herkese, bir ay sonra tatile çıkacağım ve artık bikinimi biraz olsun doldurabilmek istiyorum. Gerçekten göğüslerim ergenliğe yeni girmiş çocuklarınki kadar alt ve üst arasındaki fark sadece 5 cm.. Sizce neler yapmalıyım? :KK43:

Merhaba herkese, bir ay sonra tatile çıkacağım ve artık bikinimi biraz olsun doldurabilmek istiyorum. Gerçekten göğüslerim ergenliğe yeni girmiş çocuklarınki kadar alt ve üst arasındaki fark sadece 5 cm.. Sizce neler yapmalıyım? :KK43:

yasin kac canim?ya ben bu dedigin ölcüm nasil elde ediliyor pek anlamadim:44:

cnm themra göğüs şekillendirici bitkisel yağ varmış burda bir arkadaş kullanmış da faydasını görmüş bnde alıp deneycgm ıstersen sende dene

canım 1ayda biraz zor gibi geliyo...

bu işle ugrasanlar en az 5ayını veriyo sonuç almak için

dogal gögüs biyütme yöntemleri adlı forumu gezdinmi

orda bişeyler bulabilrsin

Son düzenleme:
yaşım 20 canım, mezureyi sırtından dolayıp göğüs ucundan ölçüyorsun, sonra aynısını göğüs altında yapıyosun yani göğsünün tam olarak bittiği yerde.

5 ay mıııı?! :84: Bu konuya o kadar baktım ki ve o kadar şey var ki kafam çok karıştı hangi birine başlasam bilemiyorum. Göğüs büyüten cep melodisini yaptım bugün 9. günüm ve sadece 1 cm etki etti bana. Böyle olunca da hayal kırıklığına uğruyorum.
themra mı olabilir aslında... Aslında aklımda şerbetçi otu ya da hayıt vardı sizden birisi denedi mi bunlardan birini?

keten tohumu tüket acayip gögüslerini dolgunlastiriyo.denenmistir .iki hafta bir dene acayip farkediliyo.

hayıt aldım ama denemeye korkuyrum bende saç döker diye !

serbetçi otu kullanıp memnun olan çok aslında ama gerçekten insanın kafası karsıyo:KK59:

Canım çörek otu yagı ıle gunde bes dakıka masaj ve ısırgan otu cayı gunde bır bardak posası ıle de goguslere ınce bı bezın ıcıne koyup bı kac dakıka gezdır ben bır haftadır bunu yapıyorum cok guzel dolgunlasdı 2cmde fark oldu dene derım kalıcımı bılmıyorum ama baya bı dolgun belırgın olmaya basladılar:KK34::KK76:

keten tohumu tüket acayip gögüslerini dolgunlastiriyo.denenmistir .iki hafta bir dene acayip farkediliyo.

aaaa.. Nasıl tüketmeliyim peki? Neler yapmıştın sen?

aslında evet saç dökmesinden ben de korktuğum için daha başlamadım bekliyorum :/ ben aslında 1 gün denedim sadece şerbetçi otunu, o kadar sorunluydu ve adaçayından o kadar nefret ettim ki devam edemedim:KK70: ne kremi tutabildim göğüslerimde, ne adaçayını içebildim ne de adaçayı yaprağıyla masaj yapabildim. Gerçi adaçayını biraz fazla kaynattığımdan tadı çok kötüydü yeniden deneyebilirim :)

Canım çörek otu yagı ıle gunde bes dakıka masaj ve ısırgan otu cayı gunde bır bardak posası ıle de goguslere ınce bı bezın ıcıne koyup bı kac dakıka gezdır ben bır haftadır bunu yapıyorum cok guzel dolgunlasdı 2cmde fark oldu dene derım kalıcımı bılmıyorum ama baya bı dolgun belırgın olmaya basladılar:KK34::KK76:

peki ya çörek otu yağı tüylenme yapıyo mu gerçekten? ben bundan çok endişeliyim :/

canım eger gerçkten bu yöntemlerle sonuç almak istiysan çok

sabırlı bi şeklide denemen lazım

çünkü yapan herkes zamanla en az 5cm sonuç alıyo

daha fazla alanda var tabi

bünyeye göre değişiyo

peki ya çörek otu yağı tüylenme yapıyor mu? bundan dolayı endişeliyim ona da :/

peki ya çörek otu yağı tüylenme yapıyor mu? Bundan dolayı endişeliyim ona da :/

evet bıraz yapıyo ama burda bı arkadas dokuldugunu soyledı o tuylerın doktor demıs sarı sarı tuylermıs zaten uc kısmında zaten her yag yapıyo emın ol benım ıkı yıl once cıkdı kıllar uc bolgesınde ıste kullandıgım yaglar falan yaptı benım ılk yapmaya basladıgım zaman82falan dı sanırım gogus altı 78 4cm fark var yokdu yanı dumduzdu nerdeyse sımdı 98 cm gelıyo ama zaman ıstıyo ıste yapmak bıde ınsan sıkılıyo ara verıo falan yanı

yogurtla beraber .bir kase yogurt iki kasik keten tohumu nu karistir ye.istersen sabah ara ögün ,ikindi de falan aynisini yap.aslinda ben bagirsaklarimi calistirmasi icn yapmistim.gögüslerimi farkettim .düzenli yap arsan yararini görürsün. yaglari da dene. ben yapmadim ama faydasi olacagina eminim .

evet bıraz yapıyo ama burda bı arkadas dokuldugunu soyledı o tuylerın doktor demıs sarı sarı tuylermıs zaten uc kısmında zaten her yag yapıyo emın ol benım ıkı yıl once cıkdı kıllar uc bolgesınde ıste kullandıgım yaglar falan yaptı benım ılk yapmaya basladıgım zaman82falan dı sanırım gogus altı 78 4cm fark var yokdu yanı dumduzdu nerdeyse sımdı 98 cm gelıyo ama zaman ıstıyo ıste yapmak bıde ınsan sıkılıyo ara verıo falan yanı

çok sevindim adına ve çok teşekkür ederim ilgilendiğin için, sanırım yağlar içinde en çok çörek otu yağı etkili ben de onu kullanıyım o zaman :nazar: ne zaman başlamıştın canım sen?

yogurtla beraber .bir kase yogurt iki kasik keten tohumu nu karistir ye.istersen sabah ara ögün ,ikindi de falan aynisini yap.aslinda ben bagirsaklarimi calistirmasi icn yapmistim.gögüslerimi farkettim .düzenli yap arsan yararini görürsün. yaglari da dene. ben yapmadim ama faydasi olacagina eminim .

çörek otunun yanına bunu yapayım o zaman sonuçta denemekle bi şey kaybetmem di mi? :)

canım kaç kilosun?

48 kiloyum canım yaa, boyum d 1.63 aslında zayıfım biraz yani özellikle göğüs bölgem çok zayıf ve kolalrım da ince biraz kilo almak istiyorum ama koşturmam var alamıyorum bundan dolayı :KK50:

yaşım 20 canım, mezureyi sırtından dolayıp göğüs ucundan ölçüyorsun, sonra aynısını göğüs altında yapıyosun yani göğsünün tam olarak bittiği yerde.

merak ettim bu bahsettiğiniz yöntemle ölçü yaptığımızda normalde kaç gelmesi gerekiyo da sizinki 5 geldi?

5 cm gelmedi canım, altla üst arasında 5 cm fark var sadece bunu söylemek istedim.

X