1 ayda 2 ayrı yumurta.hamile kalmam mümkün mü

Bende beklemeye karar verdim ama duramiyorum meraktan canım. Hayırlısı olsun artik bekliycez bi şekilde artık.
beklemek çok zor ben de 7 aydır 2. bebeğimi bekliyorum gelmiyor.idrar testlerine saatlerce baktığımı bilirim.hayırlısı kafayı rahat tutmak lazım

Canım benim predictorle silik çıktı çok heveslendik ama kan negatif ve regl oldum artık gebelik testleri ne güvenim kalmadi

Canım benim de hiç güvenim kalmadı ama neden böyle çıkıyor anlamıyorum bugün yine ovulasyon testi yaptım t çizgisi diğerinden daha koyu

Inşallah canım. Kan testini haftaya yaptircam. 2. Kez denemeyi şimdilik kalrimamam. Inşallah haftaya iyi sonuçlar alirim

haftaya kadar bekle kafanı dağıtacak şeylerle meşgul ol ki zaman geçsin hayırlısı inşaallah hamilesindir

Kızlar bugün ovulasyon testini bi daha yaptım bu 3. Gün buda böyle çıktı 3 un üst üste böyle çıkması normal mi sizce.lutfen biri bişey soylesin

Eklentiler

• 20140902_124923.jpg
    1,8 MB · Görüntüleme: 200
kızlar benim bu ay ikinci yumurtam oldu galıba. 2. yumurtayla gebe kalmam munkun mu acaba klomen kullanmıstım o yuzden oldu sanırım.bide felaket bi agrı yaptı sag kasıkta.bu normal mi

kızlar benim bu ay ikinci yumurtam oldu galıba. 2. yumurtayla gebe kalmam munkun mu acaba klomen kullanmıstım o yuzden oldu sanırım.bide felaket bi agrı yaptı sag kasıkta.bu normal mi

eğer adet gününe 1-2 gün kala yaptıysan bu ovulasyon testlerini hamile olma ihtimalin var canım. sen kendine dikkat et. idrar ve kan testini tekrarla derim ben. bazen kan testi bile yanılabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…