09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

kimki o abla..elimikten öncemi doğurdu..bilemedim ben

Baktım şimdi adamolacakkız idi onu göremiyorum hiç artık.

adamolacakkız ı mı diyosun abla? doğum zamanı kaybetmişti babasını..o da sanırım kk değiştiğinden beri gelmedi..

Evet oydu oda yok artık gelmiyor

kalabalık olunca sohpet ii ilerliyorda .yoksa selam sabahla geçiyor

Evet günaydın deyip bdv ye atıyoruz kendimizi

kendimde çok şükür bu sene daha iyi.ama oğlumda çıkıyor ipekcim..burnu tıkandığı zaman kulağına vuruyor..2 kere geçirdi..şimdi de bronşit oldu..

hepimiz anladık ki
Qcum benim kızımın da burnu cok takanıyor ama kulak iltihabı olup olmadıgını anlamıyorum tabi. bazıları belirtsiz olabilir mi canım? sizin belirtiniz neydi?
ben 2 hafta once dr ye götürdüm geniz eti çıktı ama ameliyatlık değil ilaçla küçültelim dedi.
2 hafta verdim başka vermedim canım dr ye güvenmedim sanırım. bi çocuk bir ilacı 3 ay kullanır mı hiç?

Eşimin kuzeninin kızında vardı geniz eti,ameliyatla küçültüldü onunda..

ipekcim burnu tıkanınca kulak haiffçe akmaya başlıyor zaten..bir de kendisi diyor..kulağımdan ses geliyor diye..burnun sildikçe poflar ya kulak..sonra da ağrıyor diyo zaten.yani beni,m anlamama gerek kalmıyor..orta kulak iltihabı çok ağrı yapar..
ne ilacı acaba? alerji ilacıysa kullanması gerekebilir ipekcim..çocuk doktorundan ziyade kbb doktoruna götürmen lazım..

kbb a götürdüm zaten.
canım 1 tane antibiyotik vardı.
bir tane çiğneme tableti onceair diye o çok iyi buyukler için olanı kullanmıştım.
bir tanesi adını bilmediğim soğuk algınlığı.
biri de bir şey Z ile başlıyor da aleji hatırlamıyorum prospektüsü okumuştum o zaman iyi bir şey diye vermeye karar vermiştim ama kestim ilaçları.
o kadar uzun antibiyotik içmesine izin veremem.
akma oluyorsa zar deliktir derler.

Belki teçhizat bulmama da yarar bu konu dedim ama yaramaz mı ki?
Totem yaptım.
yok canım ous bulma konusunda hiç olmadı topiğimizden..sadece gebe bırakıyoruz biz...

Ha burası başka türlü düşündürüyor.
Ben de sandım ki burası uğurlu bir konu, buraya yazan tesadüfen hamile kalıyor. :/
filozofcum eyıplı konular çok olurdu burda..millet gaza gelip gebe mi kalıyodu orası meçhul...ama yok aklına bebek fikri sokma konusunda değil,senin düşündüğün gibi yazan hamile kalıyodu :)Allah isteyen tez zamanda versin inşallah..
bi hanımabla bi ben kaldık çok şükür...öyle de devam eder sanırım:)

selam kızlar bende geldimki

çekirge nerelerde nezamandır görmüyorum. yokmu benmi denk gelmiyorum
bende adamda var kabul olurmu
selam asmu...
çeko gebe topiğinde genelde..bir de şu ara iş yoğunluğu var..ondan gelmedi henüz..
evlenmeden mi olsun evleneince mi asmu,önemli olan o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…