09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

Günaydınnn şekercim ne habersin oğluşun nasıl iyimi :KK60:
Gğnaydın filozofum,amin inşallah :KK60:
Ben ben :KK53: :KK60:
günaydın ablacım..oğluşum bronşit oldu,bu hafta hep onla uğraştık valla..çok şükür bugün daha iyi..okula giden çocuk çk çabuk hastalanıyor ya abla,bu sene 3. kutu anitibiyotik kullanıyoruz..
sen nasılsın? kızın napıyor iş güç yolunda inşallah?
ben de ablası sayılırım ya sen olunca bize laf düşmüyor ,takılıyorum zaten filozofa ben :KK48:

günaydın qua nasılsın
iyiyim misk canım sen nasılsın?

Ne kadar sessizleşti burası böyle,eskiden mesajlara yetişemiyorduk :KK14:
ne günlerdi ahnımabla değil mi?geçen onu dedim ben de..leoparlı geceliklerden,bebek bakımı gebeliğe gelince,muhabbetler de değişti tabi:KK70:

gunaydın hortladı mı burası yeniden?
gel ipekcim gel hortlatalım canladnıralım dedik :KK69:

günaydın ablacım..oğluşum bronşit oldu,bu hafta hep onla uğraştık valla..çok şükür bugün daha iyi..okula giden çocuk çk çabuk hastalanıyor ya abla,bu sene 3. kutu anitibiyotik kullanıyoruz..
ben de ablası sayılırım ya sen olunca bize laf düşmüyor ,takılıyorum zaten filozofa ben :KK48:

Çok geçmiş olsun tam hastalık zamanı şimdi,okuldan kapıyor çocuklar maalesef,biri yakalandımı diğerine buaşıyor hemen..
Bende iyiyim sağol,kızçemde iyi işe gidip geliyor işte,durumu aynı değişen bişey yok yani.
Estafurullah canımcım,gönüllerin ablası olmak bile güzel :KK60:

Günaydın ipekcim,valla derinlere iniyor bazen kimse olmayınca :KK60:

Çok geçmiş olsun tam hastalık zamanı şimdi,okuldan kapıyor çocuklar maalesef,biri yakalandımı diğerine buaşıyor hemen..
Bende iyiyim sağol,kızçemde iyi işe gidip geliyor işte,durumu aynı değişen bişey yok yani.
Estafurullah canımcım,gönüllerin ablası olmak bile güzel :KK60:

Günaydın ipekcim,valla derinlere iniyor bazen kimse olmayınca :KK60:
günaydın abla 7000 li sayfalara gelmiş bravo valla.
ne anılar saklı şu sayfalarda

elmik doğurdu elini eteğini çekti ondan sanırım..çekte mart analarında

Elmik bebesiyle haşır neşir şimdi,gözü görmüyor burasını,çekte öyle zaten az kaldı onunda ..

ne günlerdi ahnımabla değil mi?geçen onu dedim ben de..leoparlı geceliklerden,bebek bakımı gebeliğe gelince,muhabbetler de değişti tabi:KK70:

Evet ya,bazende albimde dertleşme filan,leopara hiç girmiyorum zaten :KK70::KK70:

iidir vallaa nolsun...cidden sen 37 varmısın..ben seni 33-34 falan sanıyordum

kimin aklına geldi nostalji?:KK37:

Ne kadar sessizleşti burası böyle,eskiden mesajlara yetişemiyorduk :KK14:
Ben de olmasam sayfanız hareketlenmeyecek. :)
Gerçi artık benim de sayılır di mi? :oops:
:KK43: AB (antibiyotik) den nefret ediyorum. Yavruya geçmiş olsun. :KK43:

İpek, birkaç gündür aklımdasın. Hiç denk gelmedik diye, gerçi şu da var ki ben de yoktum. Ara ara geliyordum.

yok canım neden kızayım,genelde Q yazıyorlar zaten,mantıklı:KK66:

tahmin de edememiş kalmışsın öyle hahahhaha..37 oldum neredeyse..:)
O kadar da tahmin etmedim. Yani 32 - 33 sandım. :)

Elmik bebesiyle haşır neşir şimdi,gözü görmüyor burasını,çekte öyle zaten az kaldı onunda .
Evet ya,bazende albimde dertleşme filan,leopara hiç girmiyorum zaten :KK70::KK70:
evet elmik nadir geliyor..çeko aslında burda devamlı da gelen olmayınca yazmıyodu..albümde görüşüyoruz onla da..gelir buraya birazdan..
abla ne fantaziler ne ekşınlar vardı ..zaten sonrasında herkes gene kalmadı mı :KK50:

iidir vallaa nolsun...cidden sen 37 varmısın..ben seni 33-34 falan sanıyordum
evet canım 78 haziran doğumluyum ben..:)

kimin aklına geldi nostalji?:KK37:
arada muhabbet vardı zaten ipekcim.hanımabla gelip merhaba yazar buraya..

X