09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

Suni sancuda varya bilirim acısını zordur..
Neyse sonunda pırtlattı bebişini..

ne farkı oluyo ki abla suni sancının ben hiç bilmiyorum...sanki sancıyı verince normal şekilde doğuruyosun sanıyodum..daha mı farklı oluyor??

Sancı geliyor o anda,rahim çok açılmadıysa açılması sağlanıyor..
Normal sancıdan daha çok sancın oluyor..
,Benim yaklaşık 14 saat filan sürmüştü sancım,2 şişe serumla verdiler..

Sancı geliyor o anda,rahim çok açılmadıysa açılması sağlanıyor..
Normal sancıdan daha çok sancın oluyor..
,Benim yaklaşık 14 saat filan sürmüştü sancım,2 şişe serumla verdiler..
ayyyy feciymiş abla bir hoş oldum okuyunca..o yüzden demek sıkıntılı oldu doğumu da...
elmik sezeryandan çok korkuyodu gördü işte ebe..ebesini yani ..normal doğumda

ayyyy feciymiş abla bir hoş oldum okuyunca..o yüzden demek sıkıntılı oldu doğumu da...
elmik sezeryandan çok korkuyodu gördü işte ebe..ebesini yani ..normal doğumda

Böyle oluyor işte,biraz sıkıntılı oluyor yani..
Niye korktu ki yaa sezeryandan,gördü ebesini iştee

Böyle oluyor işte,biraz sıkıntılı oluyor yani..
Niye korktu ki yaa sezeryandan,gördü ebesini iştee
abla uyuma fikri ya da uyuşturulma fikrinden hoşlanmıyodu..uyanamam eski halime gelemem diye çok korkuyordu..millet normaldoğumdan tırsar,sancı çekicem diye,bizim kız da tam tersi..

abla uyuma fikri ya da uyuşturulma fikrinden hoşlanmıyodu..uyanamam eski halime gelemem diye çok korkuyordu..millet normaldoğumdan tırsar,sancı çekicem diye,bizim kız da tam tersi..

Epidural olsaydı ya,hiç değilse uyumayacaktı..
Neyse ikinciye olur belki aklını çeleriz o zaman ..

elmişimiz doğurdu...maşlallah kızı da kendisi de iyi.hepinizi öpüyor..
Çok şükür kızına kavuşmuş
Junior elmayra'mız Dünyamıza hoşgelmiş, iyi ki gelmiş
Allah sağlıkla büyümeyi nasip etsin inşaallah, elmayra'yı tekrar tebrik ederim, güle güle büyütsün kızını.
Çok öpüyorum ikisini de...

Aaa şimdi okudum son mesajları doğurmuş bile
Sabırsızlıkla bekliyorum çirkinin fotolarını

Elmayra gözün aydın :) ( nasılsa kk dan uzak kalamaz küçük elmayra ile gelirsin 40 güne :) diye umuyorum ) Kızını sağlık , mutlulukla büyüt.

quarta , elmayra dan haberdar ettiğin için teşekkürler. Selamlarımızı iletin. :)

Canlarım guzel mesajlarınız icin hepinize tesekkur ederim. Allah razı olsun.

Uzun uzun yazmak isterdim ama bi melek hayata tutunabilmek icin benden yardım bekliyor : )

Biliyorsunuz 41 haftam dolmak üzereydi. Salı gecesi sancım olduğu icin hastaneye gittik. O geceden sonra tam 14 saat suni sancı aldım. Doguma son 10 dakika kala kesin beni diye doktorun ellerine yapıştım : ) neyse ki cadı kızım annesinin yakarışlarını duyduktan on dakika sonra dünyaya gözlerini açtı. Inanamadım, bu benim mı diye soka girdim : ) 14. Saat bu çirkin icin mı acı çektim dedim doktorlar koptular : )
Sevdiğim adama nasıl içten baktıysam 9 ay onun minyatürünü doğurmuşum : ) siyah saclarından başka hiçbirşey bana benzemiyor : ) belki biraz asabi oluşu
Evdeyiz simdi, benim biraz ağrım var ama o da geçecek eminim. Ikimizin de saglıgı gayet iyi.
Resim koymayı isterdim ama babamiz 40 i çıkana kadar yasakladı, daha sonra bol bol yüklerim insallah

Hepinize tesekkur ederim, dualarınızda bize de yer ayırın. Opuyorum cok

canım geldin mi sen hemen ,kızını da hemen üye yapsaydın..
mune en küçük üyen geliyor..ELMAYRAJR. olsun nicki de..

Elmişim güle güle büyüt evladını,rabbim nazarladan korusun onu okudukça kendi doğumum aklıma geldi..
Çok şükür kurtuldun evinede geçmişsin,jr elmişide öpüuorum..
Az bişi büyüsün üye yapalım onuda,anası gelmediğizaman jr gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…