09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

evet bi doğursa biz rahatlicaz valla.sürekli bakıyorum haber varmı die.ablamın doğumunda böyle zırt pırt onu bunu arıyordum noldu.şimdi aynı şeyi elmy için hissediyorum

Hepimiz merak ediyoruz bir an doğum yapsada bizde haberini alsak,numarasıda yokki arayalım kendisini..

Bir ara içiyordum.
Adaçayı içiyorum adete 5 gün kala falan başlıyorum. :KK66: bunu da birkaç aydır yapıyorum. :KK70:

Zor geçiyor herhalde demi,benm kızımda öyle mahvediyor beniresmen

Elmayra'yı hepimiz merak ediyoruz dediğin gibi... Sağlıkla kolayca alır inşallah kucağına... :KK66:
Hepimiz merak ediyoruz bir an doğum yapsada bizde haberini alsak,numarasıda yokki arayalım kendisini..

Zor geçiyor herhalde demi,benm kızımda öyle mahvediyor beniresmen
Abla senin kızın için erken değil mi?
Ben 26 yaşımdan falan sonra hissettim regl sinir stresini. öncesinde bilmezdim.
Şimdi bağ ağrısı (zaten migren var) sinir, stres, mutsuzluk, hüzün. :KK61:

Elmayra'yı hepimiz merak ediyoruz dediğin gibi... Sağlıkla kolayca alır inşallah kucağına... :KK66:
Abla senin kızın için erken değil mi?
Ben 26 yaşımdan falan sonra hissettim regl sinir stresini. öncesinde bilmezdim.
Şimdi bağ ağrısı (zaten migren var) sinir, stres, mutsuzluk, hüzün. :KK61:

Filozofum kızım da 25 yaşında zaten,dönem dönem çok ağrılı oluyor birde kansızlık var birazcık.
Ultrasonda dr baktı,rahim tersliği var dedi,ağrılı olmasının sebebi buymuş.

Amiiin insaAllah miskcim sabirla beklemekten baskasi gelmiyor elimizden insAllah hayirlisiyla Rabbim cok bekletmez bizleri..
inş efulim inş..bekleyelim görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler diyelim.dua edelim bol bol.

nasılsın ..neler yapıyorsun

inş efulim inş..bekleyelim görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler diyelim.dua edelim bol bol.

nasılsın ..neler yapıyorsun
Cok sükür canim dikis kursuna ve cocuk egitimi sosyal etkinlikleri kurslarina gidiyorum.
Bol bol kitap okuyorum... Arada bir kötü anlarim oluyor ama toparlanmaya calisiyorum..
Dikis kursumda bir arkadas 32 yasinda 6 sene sonra hamile kaldim dedi ama 2 aylik düsük oldu dedi simdi 1 senedir hamile kalamiyorum dedi.. Allahim hepimiye hayirlisini nasip etsin insaAllah.. sen nasilsin toparlanabildinmi?

Cok sükür canim dikis kursuna ve cocuk egitimi sosyal etkinlikleri kurslarina gidiyorum.
Bol bol kitap okuyorum... Arada bir kötü anlarim oluyor ama toparlanmaya calisiyorum..
Dikis kursumda bir arkadas 32 yasinda 6 sene sonra hamile kaldim dedi ama 2 aylik düsük oldu dedi simdi 1 senedir hamile kalamiyorum dedi.. Allahim hepimiye hayirlisini nasip etsin insaAllah.. sen nasilsin toparlanabildinmi?
bende ilk baştaki döneme göre çok iim.ara ara oluyor ama.toparlanıyorum artık.işyerine geliyorum evde kendimi mutfağa vs. atıyorum geçipgidiyor işte zaman..arkadaşın düşüğün sebebini araştırmışmı acaba

bende ilk baştaki döneme göre çok iim.ara ara oluyor ama.toparlanıyorum artık.işyerine geliyorum evde kendimi mutfağa vs. atıyorum geçipgidiyor işte zaman..arkadaşın düşüğün sebebini araştırmışmı acaba
Cok sükür canim.. zamanla daha iyi oluyor insan gercekten.. özlüyorsun ve ümit ediyorsun ki tekrar anne olabilesin.. onu sormadim canim sadece bu bir sene icinde doktora gittinmi diye sordum hayir dedi..

X