09:00 - 18:00 Kesintisiz Muhabbet

sağlıkla gelsin inşallah çok güzel bir duygu kucağına almak uyutmak emzirmek bıdır bıdır konuşması falan. ..

EN büyük korkum ne biliyo musun nems, göğüslerimin yara olması cok korkuyorum ondan

evet o sevimsiz bi durum bende çok yara olmadı tek göğsümde oldu az bişey sütümden suruyodum emzirmeden önce bide garmastan diye bi krem kullandım zaten ilk ayı atlattiktan sonra yara mara olmadı benim en büyük sıkıntım uykusuzluktu saat başı uyanıyordu mete nerdeyse bende gündüz uyuyamam gece uykum vardır gecede böyle uyu uyan derken baş ağrısı ve yüksek tansiyondan muzdariptim

burda uzun uzun ben sezeryanı nick normal doğumu anlatsada herkes kendi tecrübesini yaşıyo çok düşünmeyin elbet çıkıyo bi şekilde

Bana güneş ve hamilelik lekesi için bi krem önerir misiniz
Doktora soracaktım yine unuttum

Gerci bünye meselesi imiş okuduğum kadarıyla ne kullanırsan kullan vücut eğer yapacaksa yapıyormuş yarayı yani.

Uykuya simdiden alısmaya basladım ben de, en fazla 2 saat uyuyorum geceleri

Güneş Kremi olarak solante kullanıyorum ben çek hamileler için olanı vardı bi araştır istersen elmiş senin uyku düzenin nasılsa bebekte ona benziyo mete 7 de uyanır mesela ise gitmeye alıştı tabi hamıleyken

Mıctık o zaman ahahahahha

Sabaha kadar uyumayacak bu

leke ve çatlak da ırsi kızlar

Yüzümde leke oldu, cillerim arttı annemde de olmuş ama hic catlamadım. Sence catlar mıyım bu saatten sonra, yağlı pehlivan gibiyim cünkü

zaten 2 saati geçirmeyin emzirin diyo doktorlar sürekli emecek sarılık falan olmaması yada olursa değerinin düşmesi için gerekli
Okudum öyle yapmak gerekliymiş ama ya uyanmazsa o zaman nasıl emziriyosun

Bende yazın çil çıkıyo kışın azalıyo zaten Nems, hep vardı yani
Şimdi bi de hamilelik olunca kullanayım dedim
Solante sorarım eczacıya..

Çatlak için ne kullandınız

canım daha 2 ayın var malesef asıl çatlaklar son aylarda oluyo inşallah olmaz mete uyusada uyandırıyodum canım emzirmek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…