06 aralık adet oldum hamıle olabılır mıyım?

LIMBURG1985

herseydeSENvarkenKOLAYMI?
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2009
1.377
5
[sıze="2"]merhabalar hanımlar 6 aralıkta adet oldum aralık ayının 17,19,20,21,22 sınde beraber olduk ıkıgunden berı kasık agrım var ara ara bas donmesı ve az mıktarda bulantım var bugunde yumurta akı kıvamında akıntım oldu sızce hamıle olabılır mıyım kan testı ıcın erken mıdır?[/sıze]

cnm hayirli olsun topigin sana ugur getirsin ins neden olmasin 6 ocaga kadar beklersin 1 ayi doldurmus olur allahim acilarini unuttursun ins yeniden yüzünü güldürsün bu sefer hic sonu hüzün olmasin ins

Canım cok saol ınsallah olur cok umut edıyorum ama nasıpten otesı yok ınsallah oglusum kardesını yollar bıran once rabbım guldursun tum ısteyenlerın yuzunu

hayırlısıyla inşallah gönlüne göre olur herşey.
6 ocağa kadar bekle bakalım.

inş. hamilesindir canım
mutlaka sonucu yaz tamammı
darısı benim gibi isteyen herkese inş.

hayırlısıyla inşallah gönlüne göre olur herşey.
6 ocağa kadar bekle bakalım.
insallah canim bekliycem bakalim ama meraktan catliyorum
canım benımde aynı 6aralık.bende beklıyorum.ınsallah tutmustur.belirtiler var ama gorcegz
hadi bakalim insallah tutunmustur bebislerimiz canim
inş. hamilesindir canım
mutlaka sonucu yaz tamammı
darısı benim gibi isteyen herkese inş.

insallah canim yaaa RABBIM yeniden nasip etsin yavrularimizi bize en kisa zamanda bekletmeden

benimde sat im 7 aralık.3 ya da 4 aralığı bekliyorum.çoooook sabırsızlanıyorum.birkaç belirtim var ama çokta umutlanmak istemiyorum.inşallah allah hepimizin gönlüne göre verir , hepimizin yüzünü güldürür.

benimde sat 6 aralık bende heyacanla bekliyorum herkesinde yaptığı gibi bende çok ümitlenmiyorum ama 2 gündür belim ağrıyo ve akıntım var inş. olur ALLAH her isteyene nasip etsin test yapmamak için kendi zor tutuyorum ama bekliyorum çok erken daha 9 gün var bekleyip görecez

kızlar ben aralığın 5 de regl oldum ondan önceki aydaki 10.da olmuştum.bu ay tahmini 30aralık yada 1 ocak gibi bekliyorum ama buara gaz problemim var karnım hep şiş göğüslerimde dokundukça acıma var ara ara kasıklarımlarım ağrıdı bu güne kadar miğde bulantılarımda oluyor ama hiç kusmuyorum.ya sizce ne olabilir.ben anlayamadım.

bence en azında ayın 31 ine kadar bekle. bende 6 sı yada 8 i gibi adet alocağım. ayın sonunda baktır hiç olmazsa 3 haftalık olmuş olur.

kizlar ya insallah hepimizin gobusu bebisli olur insallah cok dua ediyorum ALLAHim sen dualarimizi kabul et hepimizin yuzunu guldur hepimiz haber verlim burdan birbirimize
benim goguslerde hic degisiklik yok arasira kasiniyorlar

benim de 7 aralık. 4 ocağı bekliyorum. bikaç belirti var gibi umutlanmak istemiyorum çünkü heray kendimi dinleyip belirti uyduruyorum, sonra yine kırmızı kart :gitme:

canım inşallahta hamilesindir yumurta akı kıvamında akıntının olduğunu yazmısın geç yumurtluyoda olabilrsin gün aşırı çalışmalara devam et canım hamile olabilirim diyede çalışmaları bırakma

ama gunlerı gecmemıs midir canım en son 22sinde oldu.ya afedersın altım hep ıslak sureklı akıntım var bıkac gundur de bas ve bel agrısı acaba kendımı cok mu dınlıyorum kı ınsallah olmustur ya lutfen allah'ım

kızlar ben dün dayanamadım testi yaptım pozitif çıktı bugun de kan testi verdim onuda alıp iyice emin olucam 2 gün önceden evde yapılan teste çıktı salıya kadar beklicektim dayanamadım iki yapmışım ALLAH siizinde gönlünüze göre versin 6 aralık ugurlu olsun

Allah Allahh benimde son adet tarihim 5 aralık ocak 1 de adet olmam gerekiyordu olmadım

adet belirtimde yok üstüne üstlük yumurtlama tarihimden sonraki günlerin biriyidi kaçıncı gün

bilmiyorum kahverengi leke görmüştüm 2 ocakta test yaptım ama negatifti hayırdır inşallah yaa

bu arada hayırlı olsun tugen :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…