03 03 2008 annesi olan varmi

biz sadece pasta aldık dedesi falan kutladık bu arada benim tosun 11bucuk kilo ve 75cm

maşallah bebeğine canım biz malesef pek kilolu değiliz 10.7 kg falan iştahımız pek yok
zaten pek anlamıyolar doğum günü olduğunu sadece herkeze ilginç ilginç baktı benim ki mumları üflerken pastayı dağıtırken uyuyup kaldı zaten

canım benim ki düşe kalka gidiyo çok hevesli ama sürekli yürümek istiyo her geen gün daha iyiye gidiyo
ama yemek düzensiz pek yemiyo
kilosuda 10.8 kg
ii diyo doktor ama almıyo hiç kilo ya
çok çok hareketli
alkış yapıyo gitti diyo attım diyo topu atarken
el sallıyo
anne anne diyo ama çok güzel diyo
topu getir deyince getiriyo
bebe diyo
çok şeker ya
8 de dişimiz var
özel aşı var ım bildiğiniz ya
şimdi yaptırmamzı gereken

Selamlar;
Bende 3.3.2008 annesiyim, geçen ay işten çıkarılınca ancak internette forumlara bakıp bişeyler yazabiliyorum. ışten çıkarılmamın en güzel yanı bebeğimin en önemli büyüme aşamalarında yanında olmam heralde, sağlıcakla kalın :)

canım adına üzüldüm ama çoçuğunla başbaşasın en güzel
ben hafta sonunu dört gözle bekliyorum
temizlik vs yapınca çok üzülüyorum ama

Merhaba bence hiç üzülme bebeğinle bol bol vakit geçirme fırsatı yakalamışsın en güzel zamanları bir daha bu zamana geri dönmeyecekler keyfini çıkar. Allah bağışlasın bebişini.

sağol kadis, dediğin gibi çalışırken bişi anlamıyosun bide temizlik, yemek falan yapınca zaman bile kalmıyodu bebişle oynamaya, üzülme ama sende..
sanesni dediğin gibi bu zamanlar bi kere yaşanıcak( şimdilik plan böle) ama haksız yere çıkarılınca ve hazırlıksız olunca insan 6 seneden sonra dağılıyo biraz. neyse arkadaşlar hepimizin bebekleri sağlıklı mutlu olsun yeter..amin :)

merhaba bende 03.03.2008 annesiyim :))))
kenan geçen ay 11.250 kg 80 cm di.
yeni ölçümleri 11 nisan da..
10.5 aylıktı ilk adımlarını attı. 11 aylıktı artık yürüme olayını aşmıştı :))
benimki annesi kılıklı. biraz aceleci :)
şimdi koşturuyoruz sürekli.. çok yorucu :))))

Son düzenleme:
bende 03.03 annesiyim ama 2009...:)) yarın bir aylık olacak kızım...sizinkiler kadar büyüdüğünü görebilecekmiyim,hayal gibi geliyor,öyle minikki.....

zaman öyle hızlı akıp geçiyor ki nasıl geçtiğini anlamayacaksın bile :) hamilelik hiç bitmeyecek sanırdım ama doğduktan sonra öyle olmuyor... çok güzel zamanları şimdi. keyfini çıkarman dileğiyle :)

bende 03,03.2008 annesiyim.berk'im geçen ay 10,5 gramdı boyu 77 cm.bizde biraz iştahsızız ama doktor normal olduğunu söyledi.5 dişimiz var hala yürümüyoruz biraz tembeliz olsun canı sağ olsunda anne baba aba mama gibi şeyşer söylüyo zaman ne çabuk geçiyo kızlr ya hamileyim diye yazdığım daha dün gibi valla kıymetini bilelim çabuk büyüyorlar bazen işi gücü bırakıyorum oğlumla vakit geçirmeye bayılıyorum akşama kadar oynuyoruz babmız aç kalıyo biraz ama napalım.....cokacimcoook:dance:

yaaaaaaaaaaa bende nerdeyse 03.03 annesi oluyıdum ama kızım tembellik yaptı gelmedi,04 annesi oldum:çok üzgünüm: ama sonuçta anne oldum bundan güzeli varmı :teytey: Allah hepimizin bebişlerine sağlık versin...

tabi canım önemli olan anne olmak
rabbim hayırlı büyütmeyi nasip etsin hepimisze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…