0,100mlU/mL kan testi sonucu hamilemiyim diyilmiyim anlayan varmı???

nenep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2008
30
0
46
Beta HCG kan testi yatırdım ama ne pozitif nede negatif yazıyo ben anlamadım anlayanınız varsa lütfen yardım etsin.senağlama

canım maalesef hamile değilsin bende pazar günü yapttırdım test sonuç aynıydı seninkiyle ve doktor negatif dedi pozitif olması için 5 ve üzeri olması lazım bu arada ben hala adet olmadım tam 8 gün geçti hiç olmazdı böyle bi an önce olsamda rahatlasam çünkü artık testin doğruluğundan şüphelenmeye başladım çok sıkkınım yani

Teşşekürler arkadaşlar bende öyle tahmin etmiştim Benimde 7 gün geçti.ıdrar testi yatım orda negatifti ama adet görmeyince kan testi yaptım.Herhalde stresten olsa gerek yorumlarınız için terar tşk

benim sonucta 0,4 cıkmıstı.cok mıde bulantısı vardı.suphelendım.ertesı hafta bıdaha yaptırdım.806 cıktı.4 haftalıkmıs.yanı kıme ınancanızı ıyı secın.bellı olmuyo .ben cok uzulmustum.

Negatif malesef aynı sonucu aylar önce bende almıştım insan pzoitif bekliyor ama negatif:çok üzgünüm:

canım 0-5 arası negatif oluyor,inş en kısa zamanda hamile kalman dileğiyle.

5in ustundekı degerler pozıtıf canım en yakın zmanda hamileyim diyekonu acarsın inşş

Yorumlarınız için tşk arkadaşlar ben ilkkez yaptırıyorum kan tahlili o yüzden değerleri falan bilmiyorum.Dilerim Allahımdan kucağına bebeğini almak isteyen herkese en kısa zamanda bebiş nasip etsin.

canım negatif ama gebelıgın 4. haftasında 5 ve uzeri oluyor
ben 2. haftada yaptırmıstım
benım yaptırdıgım yer 5 ın altındaysa kanda nekdar oranda blundugunu soylemıyor kocaman bır NEGATıF yazıyor 4.9 olsa bıle gebelık yok
ama 2 hafta sonra yaptırınca 450 çıkmıstı yaptırdıgın yere dıkkat et antıbıotık falan içecektim içmemeıstım

bırde o zaman dr bana rahım kalınlasıyo kan testı isteyelım gebelık olabılır demıstı dr tahmn edebılıyor kanda cıkmamıstı ama bana ılac ıçme demıstı bende antıbıotık içmemeiştim ve 2 hafta sonra testte cıkmıstı buna dıkkat et bırdahakın bu aralıga bak ilk yaptırıyorum dedıgın ıçın yazdım

insallah alah hepımzıe anne olmayı nasıp eder

canım negatif ama gebelıgın 4. haftasında 5 ve uzeri oluyor
ben 2. haftada yaptırmıstım
benım yaptırdıgım yer 5 ın altındaysa kanda nekdar oranda blundugunu soylemıyor kocaman bır NEGATıF yazıyor 4.9 olsa bıle gebelık yok
ama 2 hafta sonra yaptırınca 450 çıkmıstı yaptırdıgın yere dıkkat et antıbıotık falan içecektim içmemeıstım

bırde o zaman dr bana rahım kalınlasıyo kan testı isteyelım gebelık olabılır demıstı dr tahmn edebılıyor kanda cıkmamıstı ama bana ılac ıçme demıstı bende antıbıotık içmemeiştim ve 2 hafta sonra testte cıkmıstı buna dıkkat et bırdahakın bu aralıga bak ilk yaptırıyorum dedıgın ıçın yazdım

insallah alah hepımzıe anne olmayı nasıp eder

cnm iki haftalık gebelik kanda çıkmazmı demişsin anlamadım 1 haftalık bile çıkıyomuş kafam karıştı.bazı yazılar okudum bn burda 2 haftalık yada 1 haftalık hamileymişim diyenler oldu yani şimdi gebelik 4 haftalık olmadan kanda kesin çıkmazmı buraya takıldım .bi aydınlatırmısın lütfen .tşkler

X