0.1 / 4.35 / 44.22 / 149.5 Hamileyimmm :)

Yudil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2014
106
28
31
Mrb arkadaslar bende hamileyim :)
Farkli bi donem oldu bu surec sizede anlatmak isterim 6 ayy hamile kalamadim klomende kullanmistim 22 eylul son red donemindi adetimin ikinci gunu gobegimi kaldirttim adetime 5 gun kala kan testi yaptirdim 0.1 adetimi beklerken olmadim bu arada incir kuru kullaniodum adetim gecti 9 gun yine yaptirdim 4.35 cikti 11gun 44.22 13 gun gece 1 de rahqtsizlandim acilde yaptim 149.5 cikti gec dollenme oldu adet tarihimden bi sonraki adet tarihinde kaldim kimse adete az kala kalinmio demesin benim adet tarihim gecti eylul olmustum 22 sinde ekimde adet olmadim 22 sinde ve 22 sinde yada bikac gun sonra kaldim bilemiyorum

Amaaa Ya Rabbi Bana Salih Evlat Ver..Demek gibisi yok Rabbimiz Ol deer ve olur dua dua dua..imkansiz ve kesin tek sey olmemek imkansiz olmek kesindir onun disinda herseyde kapi aciktir tup bebektede kisirliktada sorunu olmayanada Allah ol demistir ..Allahim herkeze nasip etsin dualarim sizlerle :KK66:

Farkli bi donem oldu bu surec sizede anlatmak isterim 6 ayy hamile kalamadim klomende kullanmistim 22 eylul son red donemindi adetimin ikinci gunu gobegimi kaldirttim adetime 5 gun kala kan testi yaptirdim 0.1 adetimi beklerken olmadim bu arada incir kuru kullaniodum adetim gecti 9 gun yine yaptirdim 4.35 cikti 11gun 44.22 13 gun gece 1 de rahqtsizlandim acilde yaptim 149.5 cikti gec dollenme oldu adet tarihimden bi sonraki adet tarihinde kaldim kimse adete az kala kalinmio demesin benim adet tarihim gecti eylul olmustum 22 sinde ekimde adet olmadim 22 sinde ve 22 sinde yada bikac gun sonra kaldim bilemiyorum

Amaaa Ya Rabbi Bana Salih Evlat Ver..Demek gibisi yok Rabbimiz Ol deer ve olur dua dua dua..imkansiz ve kesin tek sey olmemek imkansiz olmek kesindir onun disinda herseyde kapi aciktir tup bebektede kisirliktada sorunu olmayanada Allah ol demistir ..Allahim herkeze nasip etsin dualarim sizlerle :KK66:
Hayırlı olsun canım, darısı başımıza inşallah

hayırlı olsun saglıkla kucagına alırsın ınsallah bebegını darısı bnm ve tum anne olmak ısteyenlerın basına

hayırlı olsun bende gecen hafta beta hcg baktım 28 inde yanlızca 2 cıktı. Dünde 287 cıktı
nasıl oldu anlamadım oluyor böyle şeyler rabbim korusun bebeklerimizi
değerin 2 çıktığında adetin geçmişmiydi canım

Herkeze tesk. Ederim Rabbim her isteyene nasip eder ins tez zamanda evlat salih ve saglikli ( amin )

Günaydın benim adet günüm 2 kasımdı.ben 1 kasımda lekelenmeyle karşılaştım tühhhh dedim gebe değilim ertesi gün ben de kanama ne artıyor azalıyor bide pıhtı da yok mens kanamasındakı gibi şüphelendim pazartesi doktora gittim betahcg ye bakalım dedi 287 çıktı..:))) lekelenmeme progestan başladı haftaya pazertesi kontrole gitcem.Bu arada 2 ncı gebeliğim bir kızım var

benımde adetımın 19 ama hala yumurtlama olmadı umarım gec de olsa olur umut oldun bna allah saglıcakla kucaqına almayı nasıp eylesn

sana hayırlı olsun demiştim darısı basıma demiştim ve suan darısı basımda dun gıttım kan verdım degerım 210.8 doktor gebelık var ama daha çok çok küçük bı hafta sonra gel suan baksakda bırsey goremeyız dedı ıc mı dısmı o zaman bellı olur dedı moral bozdu gonderdı ama bn pozıtıf dusunuyorum dıkkat edeyım kendıme on gun sonra bakalım kesem gozukecek mı dua et bana:)

merhaba kızlar bende bugün kan testi yaptırdım 318,4 çıktı kaçıncı haftadayım acaba bize kızlar siz doktora gittiniz mi ? nezaman gitmeliyim doktora en son adetim 15 ekim di 4 haftalık mı bebişim

mrb. Ben 21 Kasım da çatlatma iğnesi vuruldum. Sonra adetim 1 gün gecikti ama dayanamayayıp kan tahlili yaptırdım çatlatmadan sonra 20. güne denk geliyor beta hcg : 135,3 çıktı , 22. gün tekrar baktırdım beta hcg: 346,5 çıktı. sizcede normal midir bu durum kafam karıştı :KK51::KK51: ( yanlış sayfaya yazdıysam kusura bakmayın çok yeniyim burada nereye yazcamı bilemedim :KK22:)

X