Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

demircool

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
4.244
22
a.s.kızlar daha erken mi bilemiyorum ama cinsiyetini ögrenmedigimiz için elim kolum baglı bebeğime bişey almadan oturuyorum.ilk ögrendigimde takım ve zıbın aldım bu kadar.resimlerini koyalım buraya alan arkadaslar varsa.:nazar:

goruntu1223py0.th.jpg

yok anacım daha nerde:1no2: valla bana kalsa alcam fırsat yokk
eşimde 6 aydan sonra diyo ama heralde 3 hafta sonra kesin alırım ama heralde ilk alacağım çorap olur böle minnacık çok hoş oluyo bide eşim fenerli ben galatasaray avde hep fb tv izleniyo geçenlerde fenerium mağazalarında dolaşıyolardı sanatçının arkasında bebek badileri zıbınları falan vardı çok hoşuma gitti çok güzeller minicik ya el kadar alırız işte kızlar daha acelesi yok bence tam anlamıyla sarılsınlar bizlere anaları neler almazki onlara değil mi ama:dance:

bende daha almadım hem erken. eşim eylülden itibaren bebek bezi stoklamaya başlayalım diyor bizim ikiz olunca masrafları ikiye katlanacak.

Bende bişeyler almak istiyorum ama hem henüz cinsiyetini bilmediğimiz için hem de 2 aydan önce iyi değil bişeyler almak dedikleri için almıyoruz ama nerde bebek kıyafeti malzemesi görsem içim gidiyo listem hazır ama neler alacağımı not ettim aldıkça listeden çıkaracam:))Eşim batıracan bizi diyo neler yazmamışım ki:))) Ama dediğiniz gibi kızlar anası ona neler almazkiiiii. Allahım sağ salim doğurmamızı büyütmemizi nasip etsin inşallah...

kızlar artık biz 3.ayımıza girdik yaw alalım az biraz artık.bende dedim eşime bez stoklamaya baslayalım diye.gercekten rahat olur şimdiden bez alırsak.yoksa dogduklarında habire bez almak zor olabilir diye düşünüyorum.

bende daha almadım 6 aydan önce almayı düşünmüyorum ne olur ne olmaz Allahım korusun bebişlerimizi inşallah saglıklı sihatli eli ayagı düzgün dogarlar..

bende daha almadım hem erken. eşim eylülden itibaren bebek bezi stoklamaya başlayalım diyor bizim ikiz olunca masrafları ikiye katlanacak.

bebek bezi sakın stoklamayın ben prima en iyisi diye almıştım kızımda hem pişik yaptı hem büyük geldi huggiise geçtik molfiks. baby star hiç biri iyi gelmedi. stok yapma elinde kalır. hem çok çabuk büyüyorlar

bende henüz birşey almadım ama babanem rahmetli ölmedenönce birkaç birşey yapmıştı onlar var bende bu aydan sonra yavaş yavaş ufak tefek şeyleri almaya başlayacağım hepsini birden almak daha zor olur gibi geliyor bana

ya aslında park yatak taraftarındayım neden?çünkü evet odam cok geniş degil anca o sıgabilir.odamda boz dolabımda var esyalarını da ona koyabilirim diye düşünüyorum.zaten dogunca odasını hemen ayıramicamız için bir süre park yatagında yatar sonra odasını ayırınca da oda takımı alırız diye düşünüyorum.yanlışmı düşünüyorum?

benim ayırıcak bir odamda yok malesef park yatak banada mantıklı geliyor aslında katlanıp kaldırmasıda kolay hem fazla yer kaplamaz yalnız seçerken dikkat etmek lazım kullanışlı bişey almak istiyorum oyüzden ilerleyen zamanlrda araştırmaya başlıcam yavaş yavaş

bu arada bana herkez oğlun olacak diyor sizede böyle diyen varmı tatildeydim bu sbaha döndüm ilk defa gördüğüm insanlar senin oğlun olcak dediler bakalım bu ay sonu belli olabilir belki

X