Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kızlar bende gidebilirsem bu hafta yoksa haftaya gidip 38 beden bi elbise alacam
Şu anda dar gelen bi kıyafetim yok
Heralde birazda o yüzden boşveriyom
Son günlerde kendimden nefret ediyorum
Her sabah bugün güzel olacak diye başlıyorum ama akşama felaket şekilde bitiriyom
Yarından itibaren bende menü vermeye başlıcam
Ama kiloyu sormayın, çok kötüüü

Bir kez daha inşallah son olarak 1 Ocak hedefimi 69. 9 koyuyorum
Inşallah Ablacım hep beraber altıları Görelim.

Sen hiç bizaman çok abartmadın tatlım
Benim yediklerimi bilsen
Kendimden iğreniyorum
Bu nasıl bi kısır döngüdür yaa

Birazda bana el atın kızlar
Ablacım bu iş bence ancak kilo ve menü bildirimi ile olur. Listede olmasanda rutine uy bana kalırsa zaten katılımın çok iyi. Çabucak toparlanacapına inanıyorum.

Uğraşma boşver kocan arada kalır bu sefer
Öyle canım
Krema yok cnm

Güzel menü suyunu içersin daha 2 olsun
İçtim canım
Senin kayınvaliden bende şişkinlik yaptı :KK48:
Bence de :):) :)
Öncelikle Kayınvaliden ile yaşadığın sıkıntılara üzüldüm. Allah böylelerini Islah etsin. Ne deyim. Ama bence bu kadın senin sinirlendiğini görmekten zevk alıyor. Bence ona bu zevki Yaşatma. Taktik değiştir. Lafları sok diyeceğinden geri kalma ama bunu sinirli bir uslup ile yapma Sak'ın sürat asma. Gül'e Gül'e sırıta sırıta şaka yapıyormuşsun havasında laflarını yedir ona.
Haklısın o şekilde davranmam lazım bundan sonra onu takmamaya karar verdim fazlasıyla geriyor beni
Diyete başlayalı altı ay kadar oldu. Daha bir defa yedim o da pişmiş temizlenmiş pişirme kağıdında Fırında Mısır unu ile unlanarak hazırlanmış 200 gram kadar bana Artı bir kilo olarak geri döndü. O Yüzden Yemeğe korkuyorum. Belki sana o kadar kötü etki etmez.
Canım balığı cok tüketen biriyim haftada en az 3 defa yiyoruz.
Ama Hamsinin nasıl etki edeceğini bilmiyorum bu hafta kilom sabit ri zaten .
Hamsi de bulamadım dün bayatti hep
1 ocak yılbaşı hedefleriniz ne kızlar
Benim 82 :KK64:
Su anki kilon kaçtı canım.
Önümüzde 4 hafta var haftada 1 kilo verirsek benim hedefim 73 ..

Merhaba kızlar
Menü
Orucun
Sahur yok
İftar
Salata
1 kase mercimek çorbası
Haşlanmış kemikli et 1 parça
Su 1.5
Bide kahve içerim biraz sonra
Menü güzel
Bugünkü menüm
Sahur iki kasik yeşil fasulye 1 dilim ekmek yoğurt

Aksam iki yumurta ve iki kasik çökelek le omlet salatalik 4 zeytin 1 dilim ekmek ve yine iki kasik taze fasulye su 1 bir litre bugün 1 buçuk olur hic si icesim yok spor yok kizlar
Menü iyi cnim ama su iç
Menüm,
Sabah,1 kase çorba, 1 d ekmek (tuhaf ama canım çekti :KK45::KK48:)

Öğle, 1 haşlanmış yum,1 kk peynir,4 zeytin,2 yk menemen, 1 d ekmek

Akşam, 3 yk pilav,4 yk haşlama et,salata

Su,2 lt
Spor,:KK43: cumartesiden beri spor yapmıyorum ya ailecek hasta olduk,pazar günü yürüyüş e de çıkamadım
Menü güzel canım. Spor yapmaya çalış canım daha çabuk verirsin kiloları

Merhaba arkadaşlar geç kalmış bir basari hikayesiyle burdayim.zayıflama maceramdan önce buradaki hikayeleri okuyup çok gaza gelmisligim vardı.istedim ki benim hikayemde birilerini gaza getirsin.31 yasında 157 boyunda 2 prenses annesi çalışmayan bir bayanim.hicbir zaman cop gibi zayıf olmadım ama evlenirken 60 kiloydum ve şişman da değildim.ilk kizima 66 kiloyla hamile kalıp 86 kiloyla doğuma gitmeyi başardım:) millet göbeği kucultur ben 80 kiloyla çıktım hastaneden:KK43:1.5 yıl emzirme döneminde hic kilo almadim sutumun bol olması avantajdi galiba.kızımı sütten kesince 82 kiloya çıktım diyetisyene gittim.verdiği klasik liste ikinci gün pes ettirdi beni.dikkat etmeye çalıştım ama kızım iki buçuk yaşına geldiğinde 86 kilo olmuştum.ise girip çalışmaya başladım.istemposu ve biraz dikkat etmemle 78 kiloya indim.2.kizima bu kiloda hamile kaldım ve 100 kiloyla doğuma gittim.eve bi geldim 94 kiloyum.önceleri lohusalik depresyonu sandım ama çok mutsuzdum.kızım iki aylıkken başladım bitki çayı içmeye anında sutum azaldı yürüyüşe de başladım ama düzensizdi.kızım 3 aylıkken 93 kiloya inmistim.birgün esimle arabada giderken aşkım çok çirkin im çok sismanim bana gaz ver kilo vereyim dedim.alaycı ama kırıcı olmamaya çalışan bi ifadeyle güldü zayiflayamazsin dedi.iddiaya varmisin nesine dedim.sen nesine istersen dedi.25 kilo verirsem sigarayı bırakacak misin dedim.o şoka girdigim cevabi verdi.BİRAKMAZSAM ADAM değilim.sonrada tebessüm etti.okadar uzuldumki ağladım.başladı teselli etmeye.ama adam hakliydi kim şişman bir es isterki.ogune kadar bir kere bile zayıfla dememişti bana.buarada agzimdan niye 25 kg çıktı onuda bilmiyorum:)simdi bu iddadan sonra zayifladim sanacaksiniz ama daha değil:)irade yokki.annemle ablamda kilolu diye bilinçaltına kazimisim bende zayiflayamam diye.1 seneye yakin bi sürede 4 kg cuk verdim 89 kilo oldum.ama mutsuzdum.kkda 80 89 kilo araligindakiler beraber zayıflıyor topigine katıldım.okafar samimi ve sıcak arkadaşlıklar oldu ki daha düzenli ilerledi.baktım kilo veriyorum.esimle girdigim iddia geldi aklıma verdim kendime gazi.arkadaşım la konuştum düzenli yürüyüşe varmisin diye oda sağolsun bana ayak uydurdu basladik yürümeye.ilk başlarda 1.5 saat sabah 1.5 saat aksam yürüdüm.gün içinde diyet denemez ama dikkat ederek beslendim.spor salonuna yazılıp platese ve aletli jimnastiğe de gittim ama haftada iki gün gidiyordum.yuruyusumu kar yagmur demeden aksatmadan yaptım.kilo verdikce gaza gelip kaçamak siz ilerlwdim.3 litre ve ustunde su ictim hergun.duzenlibyesilcay biberiye hibiskus caylarida ictim.bir donem ekmeği Hayatımdan tamamen çıkardım.pilav makarna nerdeyse yemedim.çikolatasiz yaşayamayan ben haftada bir ya yedim ya yemedim.ama sporunda katkısıyla şekillenerek zayifladim iltifatlar beni dahada hirslandirdi.68 kilodayken topikten bir arkadaşımız 6.takim cuma zayıflama grubunu yeniden canlandirinca ilk katılımcılarından olup kalan kilolarimi yarışarak verdim.6.takimi kurarak hem yarismami Hemde karatay diyetiyle ilgili bilgilenmemizi sağlayan SWEET DİMPLE ye tesekkurlerim sonsuz.iyiki onu tanimisim.onun gibi karatayci olamasamda 94 kilodan 68 kiloya inmiş bir bayan olarak kaçamaklı karatay la 8 kilo daha verip 60.2 kiloyla 6.takımdan mezun oldum.buarada esimle girdigim iddayi kazandım ama sigarayı bırakmadı:)
68 kiloyken iddiayı kazanmış oldum ama verdikce veresim geldi ben 60 kiloya indim.gönlünden 58 geçiyor aslında ama 34 kiloyu verdim 2 kilo daha verebilirim bence.size tavsiye edebileceğim bir diyetim yok.çünkü kilo vermemizi engelleyen yiyecekleri hepimiz biliyoruz.nefsimize yenilmeyip onlardan uzak durmamiz şart.yada tadımlık yemeyi ogrenmeliyiz.
Bide olmazsa olmaz spor.genel sporum yuruyustu ama aletli ve evde plates trambolin dahil birçok spor yaptım.bu donemde.Safrakesemi aldirmistim ameliyat ve sonrası biraz zamanı uzattı toplamda 1 seneyi buldu zayiflamam ama okafar kilo 3 5 ayda verilmezdi zaten.
Lütfen genetik veremiyorum su icsem yariyo gibi cumlelerin arkasına siginmayin.isteyince oluyor.etkilendigim kitaptaki yazarın dediği gibi TEK SİSMAN BEYNİMİZ.
Fotograflarimi goren takim arkadaşlarımın dediğine gore iki çocuklu ananeden iki çocuklu çıtır bi anneye dönüş tüm:)en önemlisi hic bi zaman kilo ver diye laf etmeyen eşim 360 derece değişti elimi sıkı sıkı tutarak yürüyor yolda:)
Asil önemli olan oz guvenim yerine geldi.50 bedenden 40 bedene indim.Mezun olduktan sonrada takımdan kopmadim yine arkadaşlarla destek halindeyiz.tek tek isim yazmak istemiyorum unuttuklarim olursa kalpleri kırılmasın diye 80 89 topigindeki arkadaşlarıma ve asil 6.takımdaki arkadaşlarıma en basta kaptanimiz hatta iyilik meleği kaptanimiz SWEET DİMPLEYE teşekkürlerimi gönderiyorum.hepsini çok seviyorum.iyiki onları tanimisim.cuma zayıflama yarışmaları istikrar ve kararlılıkla kilo vermek demek sakin korkmayın arkadaşlar takımlarda yarışmaktan.bide karar verince benim gibi erteleMeden hemen başlayın Gençliğimiz en güzel yillarimiz boşa gitmesin.
Bİraz uzun yazdım umarımsıkılmazsiniz.herkese sevgiler....

Alıntı
Onceden okumuştum ama yine yinw okuyabilirim cok iui oluyo bi yazılar

Bence beyin ve Kişilik gelişimlerini tamamlayamadıkları için böyle yapıyorlar. Oğullarını paylaşıyorlarmış gibi hissediyorlar. Halbuki düşünseler senin yerin ayrı onun yeri ayrı. Ayrıca oğulları bir Ömrü sizinle geçirmeye karar vermiş. Mutlu ki aynı evi sizinle hala geçiriyor. Sen de müteşekkir ol. Evladını mutlu ettiği için. Anlamıyorum ben bu insanları.
Kiz sen bu gidişle evlenmezsin pek okuma bu tur yazilari
Bence Kıyafet al. Kırk ayda otuz sekiz beden falan. Arada çıkar üstünde dene. Beni çok motive ediyor.
Bende tan uc tane kap siparis ettim ikisi 44 biru 42 beden onlara ni gireyim sonra 40-38 olacak ins gaza getirdigi kesin

Canlarım bu arada ben 52 bedenle diyetime başlamıştım,şu an 48 bedene tam anmalıyla düştüm inşallah artık hızlanırım bu taşınma süreci çok yavaşlattı artık ayda en az 4 kg vermek istiyorum istikrarlı bi biçimde:KK73:
Ins canim

1 ocak yılbaşı hedefleriniz ne kızlar
Benim 82 :KK64:
Benim 72
Kızlar bende gidebilirsem bu hafta yoksa haftaya gidip 38 beden bi elbise alacam
Şu anda dar gelen bi kıyafetim yok
Heralde birazda o yüzden boşveriyom
Son günlerde kendimden nefret ediyorum
Her sabah bugün güzel olacak diye başlıyorum ama akşama felaket şekilde bitiriyom
Yarından itibaren bende menü vermeye başlıcam
Ama kiloyu sormayın, çok kötüüü

Bir kez daha inşallah son olarak 1 Ocak hedefimi 69. 9 koyuyorum
Abla se neleleri basardin bikac kiloyumu veremeyecen kendine gel bizide getir
Off bende öyleyim neden böyle oluyoruz ki ben de artık kendimi topluyorum inşallah şimdi metobalizmam tekrar o düzene nasıl giricek bilmiyorum bakalım zamanla eski düzenime girerim herhalde inşallah
Bacim sen bi kafanda bitir olsyi senin vucut bunu zaten istiyor ve yardım ediyor sana yeterki kafani topla

Kızlar hedefinize ulaşınca ne yapacaksınız ve eşiniz vs ne yapacak
Esim bana pırlanta alacak bende tabi evde goyvem bi mini kırmızı daracik bi elbise

Öyle canım

İçtim canım

Bence de :):) :)

Haklısın o şekilde davranmam lazım bundan sonra onu takmamaya karar verdim fazlasıyla geriyor beni

Canım balığı cok tüketen biriyim haftada en az 3 defa yiyoruz.
Ama Hamsinin nasıl etki edeceğini bilmiyorum bu hafta kilom sabit ri zaten .
Hamsi de bulamadım dün bayatti hep

Su anki kilon kaçtı canım.
Önümüzde 4 hafta var haftada 1 kilo verirsek benim hedefim 73 ..
86 canım

Günaydin herkese ben önceden söylemiştim gelinlik giyeceğimi hedefime ulaşınca, eşimde damatlık giyecek fotoğraf çektireceğiz :KK53::KK70: bu aktiviteyi kendi memleketlerimizde yapmamaya karar verdik rezil oluruz filan :KK48: tatile gittiğimiz yerde yapacağız benim yaza kadar 21 kiloyu vermem lazım

Günaydın herkese

Mutsuz ama kararlı bi sabahtan merhaba
Kaç gündür tartılmıyodum nihayet tartıyla yüzleştim
Yine 1 haftada nekadar çok Kilo alınır rekorunu kırdım
Ama vazgeçmek yok
Size hergün Kilo bildirimi yapıcam ki kendimi kontrol altında tutayım
Geçen hafta 73.7 yi görmüştüm
Şu 1 haftadır işin suyunu çıkarınca bugün itibariyle 78.9
Benim adım Zühal se haftaya 74 é düşerim inşallah
Allah yardımcımız olsun

Günaydın herkese

Mutsuz ama kararlı bi sabahtan merhaba