Aşılama Temmuz 2014 Aşılama Deneyenler

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benim 4 Temmuz aşılama kızlar yapabiliyosanız öyle bişey bi çizelge falan valla süper olur.Sonunda döner bakarız.Kaçta kaç diye :KK9::KK52:

pericim şimdi sizin orda dr. lara desenki ben artık aşılama denemek istemiyorum tüp bebek istiyorum buna ancak onlar mı karar veriyor hayırmı diyor :44:

takibi adetlerim düzenli olduğundan genelde 14. güne geliyordu şeffaf akıntım yoğunlaşıyor ve kasık ağrım çok oluyordu

berrakcım, arkadaşın için çok sevindim harika bişey bu yaaa senin dr. da ne güzel yaklaşmış benimki sürekli riskli dedi bende kesin olur heralde dedim ama onca yumurtaya rağmen olmadı :)
bende aynen yaaa ne olur paylaşsanız
senin haberini heyecanla bekliyorum valla inşallah tutmuşturrrr

bende klomen işe yaramadı yaa açıkcası korkuyorum yine çok yumurta olup tutmazsa diye ama dr. klomene göre iğnenin çok fazla etkili ve kaliteli yum. oluşturduğunu söledi :KK31:
bizdede ileri hareket sorunu varrr :KK53: ayyy sonucunu heyecanla bekliyorummmm

kızlar bu arada dün akşam ilk iğnemi vuruldum bi heyecan bi panik iğneyi bi çıkardım yamulmuş :KK9: bayağıda beklettim basırıtp etim acıdı:KK9:
yalnız o minicik iğneden geçip sıvı nasıl deri altına nüfus ediyor anlamadım

hayir kuzum burdada mumkun degil. yanliz ozel durumlarda saten asilama yapmadan tup bebeye geciyorlar.
oda erkekde az sperm yada asiri hareket dusuklugu, kadinda ozel sorunlarinda gibi.

kuzum yani sen hic yumurtalik testlerini alip denemedin? ben mesela bu ayda 14cu gunde positif sonuc verdi. az buz akintim vardi derken evet ama yumurtalik olusukdan sonra yine geliyor. kafam karisiyor,vallah test yapmadan anlamiyorum.
hele o kasik agrilari sunlar bunlar hep basimdan gectu ve hep piskolejik oldugunu anladim:KK53:

hayirli olsun, ilk iyneni demek vurdun:KK16:
yanliz yamuldumu iynen? onu nasil basardin kiz:KK9:? doktoruna bir sor kuzum, boyle boyle oldu diye
mesela iyineyi hazirlarken eyilmesi( yamulmasi) gibi durumlarda o iyineyi cope atin yaziyor benim doktorun verdigi listedede:)
ogle durumlarda yenisini kulanacakmisin:KK1: ayy benim adetimede cok az kaldi ve korkuyom ya:KK53:

Yok ben zaten mümkün değil 3'üze cesaret edemem. Doktorum banai ikiz gebelik olabilir bu tür tedavilerde sık rastlanan bi durum dediğinde bile korktum hayırlısı olur inş. Sen arkadaşın kadar şanslı değilmisin derken ne sorduğunu anlayamadım canım yumurta sayısındamı benimde sağ tarafda 5 sol tarafda 5 toplamda 10 yumurtam oluştu dr tedaviyi iptal etmedi 3 temmuzda yaptı aşılamamı

risklerindenmi korkuyorsun, yoksa cogul gebeligin kendisinimi istemiyorsun?
benim keske ikizim olsaydi:KK16: gozum hep miydemden buyuk, buda boyle bir sey olsa gerek:KK1:
arkadasin kadar sansli degilsin galiba derken, o hamile kalmis ya o yuzden sordum hani hamilemisin, degilmisin bilemedim diye:26:

yağmur perisi test rtarihin ne zaman azmı kaldııı :KK53: ay hadi hayırlısı
ya sen bu adettemi başlayacaktın yoksa :44:

canım iğne çıkardığımda yamulmuştu yani ilaç girmişti :KK9:

Son düzenleme:
risklerindenmi korkuyorsun, yoksa cogul gebeligin kendisinimi istemiyorsun?
benim keske ikizim olsaydi:KK16: gozum hep miydemden buyuk, buda boyle bir sey olsa gerek:KK1:
arkadasin kadar sansli degilsin galiba derken, o hamile kalmis ya o yuzden sordum hani hamilemisin, degilmisin bilemedim diye:26:

hıı anladım arkadaşın mevzusu baya eski zaten onun çocuklar baya büyüdü benim ilk aşılamam henüz beklemedeyim canım 15 temmuzda belli olacak hamilemiyim değilmiyim. Çoğul gebeliğin herşeyinden korkuyorum riskindende dogunca bakımındanda ama bir yanımda ikiz istemiyor değil arada hayale kapılıyorum ikiz hamile kalmışım biri kız biri erkek offf

yağmur perisi test rtarihin ne zaman azmı kaldııı :KK53: ay hadi hayırlısı
ya sen bu adettemi başlayacaktın yoksa :44:

canım iğne çıkardığımda yamulmuştu yani ilaç girmişti :KK9:

vallah telefonumdaki app'pe gore simdi test yapa bilirimisim canim:26: ama tabiki artik malum yapmiyorum:KK53:

3cu iyinenmi? ayyy cok heycanli ya :KK16:

hıı anladım arkadaşın mevzusu baya eski zaten onun çocuklar baya büyüdü benim ilk aşılamam henüz beklemedeyim canım 15 temmuzda belli olacak hamilemiyim değilmiyim. Çoğul gebeliğin herşeyinden korkuyorum riskindende dogunca bakımındanda ama bir yanımda ikiz istemiyor değil arada hayale kapılıyorum ikiz hamile kalmışım biri kız biri erkek offf
anladim kuzum hayirli olsun! insallah hamilesindir:KK16:
genelikle zaten cogul gebeligi istemeyenlerin basina geliyor o, isteyenlerinse sadece birtanecik oluyor:KK9:

ya aslında sizlerle konuştukça aklımada bizim doktorun taktiğ bumu acaba diye takılmıyor değil yüksek doz vurup çok yumurtayla şansımı arttırıyor acaba

her doktor farkli dusunuyor ve inaniyor kuzum:)
mesela asilama gununde bazilari iliski yasagi gelirken benim doktor gibi olanlarda iliskiye girin muhakak diyor:)
senin doktorun sana neler acikladi, fikirleri neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
anladim kuzum hayirli olsun! insallah hamilesindir:KK16:
genelikle zaten cogul gebeligi istemeyenlerin basina geliyor o, isteyenlerinse sadece birtanecik oluyor:KK9:

her doktor farkli dusunuyor ve inaniyor kuzum:)
mesela asilama gununde bazilari iliski yasagi gelirken benim doktor gibi olanlarda iliskiye girin muhakak diyor:)
senin doktorun sana neler acikladi, fikirleri neler?

Benimkide ilişki öerdi aşılamadan sonra arka arkaya 2 gün

bende ikiz istiyorum yaa bir kız bir erkek olsa fena olmaz ama tekte olsa olur :KK1:
bakalım benimki ne diyecek ilişki önerecekmi soracağım bunu

yağmur perisi sen kaç sendir y. dışındasın yaa aksanın çok tatlııı
iyinee diyosun ya yerim senii :KK16:

ya test yapabilirsin neden bekliyorsun ki sonuçta aşılama yaptırdın normal zamanda bende karşıyım ama şimdi sebenin var hadi güldür yüzümüzü

Benimkide ilişki öerdi aşılamadan sonra arka arkaya 2 gün
arka arka ne demek? sabah + aksami? yoksa nasil oluyor tam:26:

bende ikiz istiyorum yaa bir kız bir erkek olsa fena olmaz ama tekte olsa olur :KK1:
bakalım benimki ne diyecek ilişki önerecekmi soracağım bunu

yağmur perisi sen kaç sendir y. dışındasın yaa aksanın çok tatlııı
iyinee diyosun ya yerim senii :KK16:

ya test yapabilirsin neden bekliyorsun ki sonuçta aşılama yaptırdın normal zamanda bende karşıyım ama şimdi sebenin var hadi güldür yüzümüzü
hihih:KK53: tamam iyneeeeeeeeeeeeee:KK9::KK8:
yavrum ben asilamayi henuz yapmadimki:44:04.08 iyinelerimi almaya gidecegim doktorumdan:21:
bundan 3,4 ay once rahim filimi cekildi o yuzden 4 ay tam dolunca asilamaya baslayacaklar

zaten asilama baslasa ben yerimden kimildamaz, abartirdim olayi:KK53: bu ay yani gebe kaldim, kaldim! kalamazsam artik iste asilama sayesinde olcak...

bende aşılama yaptıracaklardanım ama bu ay mı önümüzdeki ay mı yapsam karar veremedim..kararsızlığımın sebebi ise oruç tutuyor olmamız..sizler ne yaptınız..oruçu etkiliyor mu?kaç gün sürüyor bu süreç..

X