Hamile Arkadaşlarımız Hamile Kalmak İsteyenler İçin 1 Tane Ayetel Kürsi Okurmusunuz??

Leblebitozu19

🌹
Pro Üye
30 Aralık 2013
7.753
4.344
$1003273_197436420415925_558137750_n.jpg
merhaba hanımlar
biz tüm hamile kalmak isteyenler ve bizler için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun ALLAH SAGLIKLI SIHATLİ YAVRUNUZU KUCAGINIZA ALMAYI NASİP ETSİN ALLAH KABUL ETSİN AMİN:KK70::KK70::KK70:

(LİSTEYE ADINI EKLETMEK İSTEYENLER BANA MSJ ATABİLİRLER Hamile kalan arkadaslar haber etsinler lütfen:KK49: listemizi güncelleyelim insallah listemizdeki herkes müjdesini verir en yakın zamanda hayırlısı ile amin:KK70: )

Eki Görüntüle 1169119

LİSTEMİZ:

CANSU
CEYLAN
HÜLYA
YELİZ
ELİF
ŞİFA
NURDAN
ARZU
SÜNDÜZ
SERPİL
YASEMİN
PINAR

BİRSEN
ZEYNEP
ESMA
DİLEK
AYŞEGÜL
NESLİHAN
AYŞENUR
GÜLNUR
HAVVA
MİNE
SÜHEYLA
SERAP
AYŞE CEYDA
AYNUR
SEVGİ
SİMLA
MELİKE
EBRU
KÜBRA
SEDEF
ÇİĞDEM
EMİNE
RABİA
AYŞE
ZÜHAL
YEŞİM
GÜLSÜM
CEYDA
TUĞÇE
BAHAR
BETÜL
MELEK
MERVE
HANİFE
EMİNE İZMİR
AYŞE
ÖZLEM
EDA
ASİYE
SEMA
HANİFE
ZEHRA
DUYGU

VE TÜM ANNE OLMAK İSTEYENLER İÇİN
LEYLA (HAMİŞ) :KK49:BEBEĞİNİN SAGLIKLI HAYIRLI BİR EVLAT OLMASI İÇİN:KK70:
MELTEM (HAMİŞ):KK49: BEBEĞİNİN SIMSIKI TUTUNMASI İÇİN:KK70:
ALEV (HAMİŞ):KK49: BEBEĞİNİ SAGLIKLI SIHATLİ DOGURMASI İÇİN:KK70:
DUYGU(HAMİŞ) :KK49:BEBEĞİNİN SIKI TUTUNMASI VE SAĞLIKLI OLMASI İÇİN:KK70:
DİDEM(HAMİŞ):KK49:BEBEĞİNİN SIKI TUTUNMASI VE SAGLIKLI OLMASI İÇİN :KK70:
GÜL (HAMİŞ):KK49:BEBEĞİNİN SIKI TUTUNMASI VE SAGLIKLI OLMASI İÇİN :KK70:

kızlar hamiş olanlar lütfen isimlerini msjla bildirsinlerki listemiz güncellensin ve yeni arkadaslarıda ekleyeyim hamişlerimiz zorlanmasın

$1003273_197436420415925_558137750_n.jpg

Son düzenleme:
duyqummmmmmmmm... cansummmmm ceylanimmmmmmmm cansiz six. okudum sizin icin Rabbimmmmm insallah en kisa surede kucaklarinizi doldursun sizde anne olun hep hep dualarimdasiniz

[ı]duyqummmmmmmmm... Cansummmmm ceylanimmmmmmmm cansiz six. Okudum sizin icin [/ı]rabbimmmmm insallah en kisa surede kucaklarinizi doldursun sizde anne olun hep hep dualarimdasiniz

canım balım bitanem gülüm ilk duamız senden oldu Allah kabul etsin Allah saglıklı sıhatli bebişini dogurmayı nasip etsin güzel kalplim..........

Son düzenleme:
Allah hepinizi evlatla sevindirsin. bende hepp hamile duasi beklerdim sukur dualar kabul oldu insallah simdi sizin icin okunan dualar hepsi kabul olucak insallah evlatlariniz tez zamanda gelir insallah benim gibi sizde hamile kalmak isteyen arkadaslara dua okursunuz hamile olarak insallah innsallah guzel hamile haberlerinizi duyucam bebekleriniz dualarla gelsin tez zamanda aminnnn:KK16:

konun hayırlı olsun bıtanem ugur getırsın ınsallah sana ısteyen herkeze aminnnn:KK16::KK16::KK16::KK16: benıde eklemişşin şimdigordum bıtanem cokk tesekkur ederım

Son düzenleme:
Allah hepinizi evlatla sevindirsin. bende hepp hamile duasi beklerdim sukur dualar kabul oldu insallah simdi sizin icin okunan dualar hepsi kabul olucak insallah evlatlariniz tez zamanda gelir insallah benim gibi sizde hamile kalmak isteyen arkadaslara dua okursunuz hamile olarak insallah innsallah guzel hamile haberlerinizi duyucam bebekleriniz dualarla gelsin tez zamanda aminnnn:KK16:

amin canım benim insallah bak senin duanıda almak nasip oldu insallah hepimiz dua edecegiz insallah kimsenin kucagıı bos kalmasın kimse beklemesin.Allah hayırlısını versin.sende bizim dualarımızdasın güzel haberlerini alacagız insallah miniğinle senin insallahhhhhhhhhh

1 tane de ben okudum,Rabbim isteyen herkese versin.yıllarca bekledim bende,Allah duaların hürmetine bana nasip etti,inanıyorumki size de nasip olacak arkadaşlar.gönülden isteyin inanın,gerisini yaradana bırakın

1 tane de ben okudum,rabbim isteyen herkese versin.yıllarca bekledim bende,allah duaların hürmetine bana nasip etti,inanıyorumki size de nasip olacak arkadaşlar.gönülden isteyin inanın,gerisini yaradana bırakın

cnm bnde okudum rabbim kabul eder inşallah tüm isteyen herkese yaşatsın inşallah

amin.allah kabul etsin allah bebeklerinizi saglikli dogurmayi nasipvetsin amin amin amin

X