hamile arkadaşlarımız 1 tane Ayetel Kürsi okuyabilimisiniz

SaskinAnne

Zeynep'im... babasının süsü annesinin ömrü...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2011
7.754
8.268
40
merhaba hanımlar
biz hamile kalmak için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun

ÖZGE
ŞEYDA
EMEL
SEVCAN
AYTÜL
EMİNE
ÖZLEM
ÖZLEM
HÜLYA
ASLI
SERAP
TUBA
MERVE
EMEL

Hamile değilim ama ben okudum Allah yardımcınız olsun, tez zamanda bebeklerinize kavuşursunuz inşallah hepiniz

ben okudum rabbim kabul buyurur inş tez zamanda kavuşursunuz bebeklerinize bende yaşadım zordur bilirim Allah yardımcınız olsun :KK16:

Bende okudum kızlar
Rabbim hayirli sağlıklı kısmetli bebişler nasip etsin inşallah hayırlısıyla hepinize ve isteyen herkese.

ust tarafta yazan isimlerin hepsine birer kere okuyorum simdi Allah kabul etsin
Rabbim en kisa zamanda minik meleklerinizi kucaginiza almayi nasip etsin insallah gonulden dua ediyorum sizlere

merhaba hanımlar
biz hamile kalmak için hamile arkadaşlarımıza Ayetel Kürsi okutuyoruz. sadece 1 tane okunacak ve isimlerimiz söylenerek hepimize gönderilecek. bizim için 1 tane okurmusunuz? İSİM LİSTEMİZ AŞAĞIDA. Allah hepinizden razı olsun

ÖZGE
ŞEYDA
EMEL
SEVCAN
AYTÜL
EMİNE
ÖZLEM
ÖZLEM
HÜLYA
ASLI
SERAP
TUBA
MERVE
EMEL

ismi yazan tüm arkadaşlara 1 er ayatel kürsü okudum..
Rabbim dualarrını kabul etsin hayırlı evlatlara kavuştursun hepinizi..

bende 2 yıla yakındır evlat hasreti çekiyorum..Rabbim kimseyi yokluğuyla sınamasın..hepimize yaşatsın o eşsiz duyguyu..

X