Zeynep kamil hastanesi aşılama ve rapor süreci

ilydkpl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2021
21
4
27
Arkadaşlar merhaba Ben mayıs ayında zeynep kamilde aşılama olacağım ilaç raporum çıktı fakat anlayamadım ilaçların yanında bazı sayo değerleri var ne ise yaradığını bilmiyorum bu süreçten gecenler yardımcı olabilrmi birde nekdar tutuyor fiyatlari

Eklentiler

• 20210304_153420.jpg
    20210304_153420.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 81
Arkadaşlar merhaba Ben mayıs ayında zeynep kamilde aşılama olacağım ilaç raporum çıktı fakat anlayamadım ilaçların yanında bazı sayo değerleri var ne ise yaradığını bilmiyorum bu süreçten gecenler yardımcı olabilrmi birde nekdar tutuyor fiyatlari
Bende merak ediyorum bakalım ne diyecekler

Merhaba canım bende z. Kamilde mayısta 3.asılama olacağım... Hayırlı olsun simdiden.. O sayılar senin yumurta büyümene göre belirleniyor mesela ben fostimon 75 kullandım ilk asılamada.. Simdi dozunu düsürüp 50 mg vuracaklar.. Senin ilaçlara verdiğin tepkilere göre belirleniyor ilaç dozları onu gösteriyor o sayılar... Yumurtan yavas büyürse dozunu arttırıyorlar canım

X