Zebramo sitesi ne alın ne satın

Eyakad1979

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2019
1
0
54
Şikayetvar.com sitesinin binlerce şikayeti olan bu sitenin biran önce devlet tarafından takibi yapılmali. Diyelim ki bir fincan seti satın aldınız ve kutuyu açtınız icinde kırıklar dahi olsa sitenin size yanıtı "ürünü kabul etmişsiniz " kargo anlasmasinda ise ASLAAA kapıda kontrol yok ki kabul etmeden nasil anlayalım? Başıma geldi ve sistem arkamda durmadigi gibi beni satici ile başbaşa bıraktı ama satici sn de beni engelledi ozetle param çöp oldu. Replikalarla dolu bir sistem. Diger uygulamalar gibi asla size güvence vermez hele birde bilinçli iseniz ve sesiniz cikarsa KREDI KARTI BILGILERINIZ VE SIZIN sahsi tum bilgileriniz size bildirilmeden sistem sizi atmıştır. Bekleyin durun gelecek olan gercekte aldığınız her ne ise icine 1 kg taş koysalar muhatap bulamazsiniz. Sistemde satış yapayim bari farkim olsun dedim. Basari igmenizi dahi gozetmeden siz satici iseniz ve sizin saglam gönderdiginiz bir urunu ALAN KIŞI kullanir kirar gönderirse ve size yine gönderdiginiz desi gelen desi dahi deseniz sistem yine sizi dışarı atar. Sistemde olmamasi gereken hersey mevcut. Özetle hakkinizi arayın ve ne alim yapın nede satış yapın. Hakkinizi aramak icin ise mahkeme yolunu size cömertce gösterirler. Zebamo sitesi 2.el sitesi degil magduriyetler sitesidir. Adımlarınız kırık ama muhatap yok ve satış yaparsaniz misler gibi ürününüz hic edilerek size iade edilir. Akil almaz seyler okudum mesela siz satici olarak saat satın ic mekanizmasini alan bir alici size iade eder ve siz hak icin yine mahkemeye yönlendirilirsiniz. Asla güven duyulmayan guveni asla vermeyen hukuk devletinde bugune degin nasil bu sistemde kalmislar diye dusunduren bir site. Bu formu actim çünkü magdur cok ve hergun yenileri ekleniyor ama insanlari sindirip bezdirmek dışında hic bir adım atılamamış. Oysaki tuketici ve satış haklari vardır. Kanunlari hiçe sayan bu siteden uzak durun ve yaşadığınız deneyimleri burada yazin ki başkalarinin cani yanmasın. Düşünün benden keman alan kişi icindeki recinalari almış, gonderdigim desinin altinda iade etmis bu da yetmemiş elimde video ve tutanaklarım var ve hakkimi arıyorum ama sistem beni pat atıyor? Icerde param var? Aldiklarim var ? Soylemiyorlar bile? Bir whatsup grubu kurduk. Oyle cok magdur var ki hali alip nelerle karsilasan beni sistemden silin demelerine ragmen umarsiz davranışlarina kadar hukugu hice sayan bir site. Almayin magdursunuz satmayin zaten magdursunuz. Ozetle bu güvenini yitirmis sistem nasil hala insanlari bu yüzyılda magdur eder anlamis değilim ama susmayanlar var ve devamı gelsin istedim. Susmayın cunku kimse size kirik /hasarli / sahte/ urun satamaz. Iade etmek icin asla sizi saticinin 2 dudagi arasina birakamaz. Sistemde pc satiyor bir satici içi boş evet dogru okudunuz ici bos çıkıyor üye param diyor ama site " aliciyla çözün diyor " sizde benim gibi susmayanlardan iseniz yani zavalli kadina yardim etmek isterseniz sistem sizi yine atıyor. Özetle aldiklari komisyon disinda hiçbirşeyi dusundukleri yok. Gelin bu forum başlangıcınız olsun . Olsun ki magdurlar artmasin. Cimer Akim heryere yazın. Unutmayin bu insanlik gorevidir. Kac urun aldim hep husran... doldurun forumu yasadiklarinizla bizler sesimiz çıktıkça ve dogrulari soyledikce varız. Hukuk olarakda gerekenleri yapacağım ama buradada bu forum kalsin istedim. Sevgiler

X