Zayıflayamıyorum

burcunisaayaz5252

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2022
1
3
42
Merhaba
55-57 arasında gidip geliyordum
Sonra hamile kaldım ama doğumsan sonea gene normaldim sonrasında kilo aldım suan 82 ve aşka veremiyorum denemediğim yol kalmadı ilaçtır haptır korkuyorum ki zamanında kullandım sorun olmadı ama şuan yorumlara bakınca tırstım
Ne yapabilirim nasıl kilo veririm psikolojim bozuldu yöneticiyim bir şirkette ne giydiğim yakışıyor ne aynada kendime bakmak istiyorum eşimde bu durumdan rahatsız bildiğiniz bir yol var ise gerçekten inandığınız bir yol benimle paylaşın lütfen o

Merhaba
Sonra hamile kaldım ama doğumsan sonea gene normaldim sonrasında kilo aldım suan 82 ve aşka veremiyorum denemediğim yol kalmadı ilaçtır haptır korkuyorum ki zamanında kullandım sorun olmadı ama şuan yorumlara bakınca tırstım
Ne yapabilirim nasıl kilo veririm psikolojim bozuldu yöneticiyim bir şirkette ne giydiğim yakışıyor ne aynada kendime bakmak istiyorum eşimde bu durumdan rahatsız bildiğiniz bir yol var ise gerçekten inandığınız bir yol benimle paylaşın lütfen o
Sen kendine inanmadıktan sonra kim yorum yazarsa yazsın faydası yok eşin rahatsız diye değil kendin rahatsızsan ver o kiloyu canım benim diyetisyene gidebilirsin yada hergün aktifmisin buda önemli neler yaptın mesela kilo vermek için

Merhaba
Kilolar üstümüzde fazla durmamalı. Baya kilo almışsınız bunu senelerce üzerinizde taşıyıp kilo verirseniz sarkmalar oluşur. Hiç hoş durmaz. Kilo veremiyorum diyerek yola başlarsanız veremezsiniz. neden veremeyeceksiniz. Bi gerekçeniz olmalı. ben şuan şekersiz besleniyorum. 4 kilo kadar verdim. 15 gün oluyor ve devam edeceğim. İlk bir hafta 10 gün pes etmezseniz tartıda verdiğinizi görünce daha çok heveslenirsiniz. o dayanamamalar en fazla 15 gün sürüyor. Sonrası daha zinde daha iradeli oluyorsunuz.

X