Zayıflamak istiyorum:((((

betus_07 ekline geçtimi? kullan da faydasını görürsün inş. biz de deneriz.

4 yıl içinde 2 doğum yaptım ve göbek-mide bölgemde yağlanma oldu. boyum 1.57 kilom 62 :KK43:
ümitsizim :KK43:

Merhaba,
bu güne kadar zayıflamak için denmediğim hiçbirşey kalmadı dersem yalan olmaz. acı bibe rhapları. her türlü zayıflama çayları, kürler v.s ama olmuyor. doğumdan sonra kaldı doğum kiloları. 65 kiloyum en az 10 kilo vermem gerekiyor. oturarak çalışıyorum. spor yapma imkanım yok. abartı da yemiyorum. ama gitmiyor bir türlü. şöyle birkaç gün içinde 2-3 kilo verebilsem. psikolojim düzelip daha rahatlayacağım. kısa sürede 2-3 kilo verebileceğim bir yol bilen varsa söylesin lütfen. son çare yağ aldırmaya kaldı.bacaklarım kötü durumda:KK43:((

canım öyle her önüne gelen şeyi kullanma... sağlığına yazık.
ben sana kendi kullandığım ve 9 kilo verdiğim bi ürünü tavsiye edebilirim ancak... http://denizsekiliposhot.com/
yemene içmene dikkat et, günlük yürüyüşleri ihmal etme... benim sana verebileceğim tüyolar bunlar :)

canım öyle her önüne gelen şeyi kullanma... sağlığına yazık.
ben sana kendi kullandığım ve 9 kilo verdiğim bi ürünü tavsiye edebilirim ancak... http://denizsekiliposhot.com/
yemene içmene dikkat et, günlük yürüyüşleri ihmal etme... benim sana verebileceğim tüyolar bunlar :)

merhaba, mümkünse liposhot hakkında biraz bilgi verir misin? nasıl kullanılır, içeriği etkisi yan etkileri? ve ayda ne kadar verdiriyor? ne kadar çok soru sordum:44:

Merhaba ben gözde bende zayıflamak için bayagi uğraştım.ama hep başarısız oldum.1 sene önce bir mucizeyle tanıştım hayatım değişti diyebilirim.15 kilo fazladan kurtulduğum gibi daha enerjik daha güzel dahada sağlıklı oldum. Aynı durumda olup çözüm yolu arayanlara bilgi verebilirim.

Benimde 7 kilo fazlam var diyet yapmıyorum sadece porsiyonlarımı küçülttüm günde 1 saat yürüyüş ekmek ve yağı çıkardım hayatımdan tatlı hala yiyiyorum yani istediğim herşeyden yiyiyorum ama yarısını sadece

Nasil bi mucizeyle tanıştınız bizimlede paylaşın lütfen ya bende 50 kiloydum bir sene içinde aniden kilo aldım az yememe rağmen iki çocuk dogurdugumda bile hiç kilom yoktu pisklolojim bozuldu resmen ne yaptinizda zayifladiniz

Merhaba,
bu güne kadar zayıflamak için denmediğim hiçbirşey kalmadı dersem yalan olmaz. acı bibe rhapları. her türlü zayıflama çayları, kürler v.s ama olmuyor. doğumdan sonra kaldı doğum kiloları. 65 kiloyum en az 10 kilo vermem gerekiyor. oturarak çalışıyorum. spor yapma imkanım yok. abartı da yemiyorum. ama gitmiyor bir türlü. şöyle birkaç gün içinde 2-3 kilo verebilsem. psikolojim düzelip daha rahatlayacağım. kısa sürede 2-3 kilo verebileceğim bir yol bilen varsa söylesin lütfen. son çare yağ aldırmaya kaldı.bacaklarım kötü durumda:KK43:((
Thread 'Herbalife kilonu istediğin gibi kontrol et' Herbalife kilonu istediğin gibi kontrol et

Efendim lutfen yazimi bir kac dakikanizi ayırıp okuyun şu an aktif olarak kullandığım ve cok faydasini gördüğüm bir üründür ayni zamanda herbalife Nutrition da yaşam koçluğu distribütörlük yapıyorum gerekli bilgiler yazıda mevcut sizin gibi bir çok danışanımız var ve faydasini giren bir cok insan bende zamaninda sizin gibi bir çok fıs ürün denedim eger isterniz bizzat iletişime gecerim sizinle 💯 dediğim gibi bilgiler yazıda mevcut 🥰😁 yardımcı olmayı çok isterim

Son düzenleyen: Moderatör:
:) bende diyon neden zayiflamiom :)) zaten kilolu bi arkadasim vardi diyetisyene gidiodu pilates yapcam demis doktor hayir yapma cunku zayiflamassin kilonda sabit kalir demis . Ama bu dedigim arkadasta 100 kilo vardi . Ben ip atlamaya devam ozaman :))
Faydalımı ip atlamak bende yapsam ayağımdan dolayı yapamıyom başka bişey yani öneriniz yok mu diyin bend eyapim sizden ricam

X