Zayıflamak istiyorum desteğinize ihtiyacım var

sleepy angel

G….
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2018
7.775
24.713
32
Meraba sürekli goggle dan takip ediyodum birbirinize desteğinizi gördüm ve aranıza katılmaya karar verdim. Konu şu ki 70 kiloyum ve 1.58 boyum ve kilo vermek istiyorum. Kendime uyabileceğim bi program bile hazırladım ama akşama kadar uyuyorum da akşam yemekte unutuyorum gün boyu açlık hissetmiyorum ama akşam yiyesim geliyo.moralim bozuk kendimi beğenmiyorum ve zayıf insan görünce kıskanıyorum. Kıyafet ihtiyacım var içimden almak gelmiyo mutlu değilim..... Aranızda zayıflayan varmı nasıl başardı , yada hala benim gibi zayıflamak isteyen, beraber yapalım. En azından birbirimizden cesaret alır bir de o verir ben de vereyim diye daha da cesaretli oluruz... Bilmiyorum işte saçmaladıysam da acemiliğme verin :olamaz:

Sizden bi cevap yok ama ben yinede hazırladığım programı yazayım . Zaten evde defter yazmakdan iyi buraya yazmak eşim görmesin dalga geçer o memnun onun yüzünden aldım kiloları ona vünde iki üç çeşit yemek yapmakdan bide söylemesi ayıp elim lezzetlidir de.... neyse programım şöyle .saat 10a kadar . Kahvaltıda 1haşlanmış yumurta domates salatalık biber iki üç zeytin şekersiz çay yada bitki çayı . Öğlen saat 2ye kadar yenmiş olcak az tuzlu az yağlı salata . Akşam saat 20ye kadar yenmiş olcak eşim ve 2kızım için ayrı kendime ayrı hazırlamak zor olacağından pişen yemeklerden azar azar küçük bi porsiyon .. kurallarım da var 1 gün içinde bol su içmek gibi 2 ekmek yenecekse günde 2dilim ama mecbur kalmadıkça yenmiycek 3 abur cuburdan uzak durulacak çünkü çok severim tadımlık la başlıyo işin ucu kaçıyo 4 kaçamaklar olsada aman olan oldu deyip diyet bırakılmayacak 5 evde yapılabilen basit sporlar yapılacak 6 meyve sevmem ama alışkanlık haline getirmem lazım abartmadan ara öğünlerde yenecek 7 ve sonuncusu tatlıya çok fikkat edilecek sadece tadına bakılacak ........ nasıl sizce başarır mıyım uzun süredir bu kiloda olduğum için çok denedim veremiyorum ama bugün programı tekrar hazırladım ve kendime söz verdim uyguluycam zaten çayı kahveyi şekersiz içiyorum önceki diyetlerin tek faydasıydı zaten yarın sabah kalkınca kilomu falan da yazıcam zayıflamayı başarırsam kızlarımla fotoğrafımı da paylaşırım sizlerle

Cuma takimlarina katil bence hem menulerdeki hatalarini gorursun hem de arkadaslarla motive olursun

Cuma gurubuna katıldım ama buraya da yazayım sabah ölçüldüm
Boy 1.58
Kilo 69.1
Göğüs 95
Bel 98
Kalça 101
Hedef 55 kilo olmak

mrb
bende bugün başlamaya karar verdim boy 1.50 kilo 96
bugün sabah 2kk peynir domates salatalık maydonoz
sonrasında akşama kadar akçaağaç şurup+limon suyu+su 1 sürahi içtim

mrb
bende bugün başlamaya karar verdim boy 1.50 kilo 96
bugün sabah 2kk peynir domates salatalık maydonoz
sonrasında akşama kadar akçaağaç şurup+limon suyu+su 1 sürahi içtim
Cuma guruplarına katıl bana da tavsiye ettiler 3.guruba katıldım deneme haftalarım daha ama çok güzel motive oldum ve geçen salı tartıldım 69.1dim cuma 67.5 bugün66.9 yani hemen katıl

X