Zayıflamak istiyorum ama nasıl? African mango kullanan var mı?

cyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2010
1.202
0
Merhaba arkadaşlar. Geçtiğimiz hafta lahana çorbası diyeti yaptım 4. gün bıraktım. Bu hafta yoğurt diyetine başladım 3. günüm bitti bugün maşallah iyi gidiyorum. Ama hızlıca ve güzel kilo vermek istiyorum. 28 yaşında 1,5 yıllık evli 1.75 boyunda ve 87 kiloyum. Bana yardım edin, fikir verin noooolur?
Bir arkadaşım Mehmet Öz'ün tavsiye ettiği african mangoya başladı bugün 3. gün hiç acıkmıyorum diyor. Aranızda bunu kullanıp faydasını gören ya da fayda görmedim diyen var mı? Noooolur yorum yazın.
Teşekkür ediyorum.

ama niye kimse cevap vermiyor?
of of?
ben yalnızım ben yalnızım yalnızım

bende baslayalı 3 gün oldu ama çok mide bulantısı yaptı ve bağırsakları çok çalıştırıyor. evet iştahı biraz kapattı

bende baslayalı 3 gün oldu ama çok mide bulantısı yaptı ve bağırsakları çok çalıştırıyor. evet iştahı biraz kapattı

bende bugün aldım yarın başlıyorum. normalde böyle şeylere asla inanmam ama baya araştırdım kullananlar memnun. bitkisel ve zararsız olduğu için hadi bi deneyelim dedik umarım işe yarar :KK70:
ama mide bulantısı yapması hoş olmamış. bakalım bendede yapacak mı. çok merak edıyorum sonucu :KK64:

Merhabalarr
Bende geçen sene 5-6kilo vermiştim sporla birlikte uzun bir süre almadım fakat busene başında yediklerime engel olamayınca bikaç ayda 4kilo aldım ve nefret ediyorum bu durumdan tekrar kilo vermek istiyorum fakat herseferinde diyete başlayacağım diyip pes ediyorum engel olamıyorum kendime özellikle tatlıda :KK43: Bende african mangonun adını duydum acaba kullansam mı diyorum yararını görür müyüm? Yardımcı olursanız çok sevinirim kullananlar varsa

bende kullanmak istiyorum ama kullananlar memnun mu acabaaaa??

ben altın çilek aldım iyi mi kötü mü bilmiyorum yahu :KK43:
african mango nasılmış? güzelse bnde ondan alayım altın çilek hapı çok kötü kokuyor daha kullanmadım :/

ben bugun basladım öğlen geldi hapım bakalım neler olucak :KK70: ama ac karnınamı tok karnınamı içilcek onu bilemedım

ya aklımda 3 hap var ama hangisi daha etkili bilemedim=( antakya biber hapı mı alli(yag yakıcı) mı yoksa african mango mu ? spor yapmadan kilo vermek istiyorum vaktim yok spor için napıcam bilemedim 10 kılo fazlam var =(

bende african mangoyu düşünüyorum ama kimseden ses seda yok kimseyi zayıflatmadı galiba

Arkadaşlar haber hiç okumuyorsunuz? Zayıflama ilaçlarından dolayı kalp krizi geçirip ölen insanlar var... Kilolar yaşamınızdan önemli değil.. İş beyinde bitiyor beyninizi adapte ederseniz yapamayacağınız şey yok emin olun :KK66:

bende 2 yıl önce kullandım ama ölmedim:) haklısın ama napalım işin kolayına kaçıyoruz

bende 2 yıl önce kullandım ama ölmedim:) haklısın ama napalım işin kolayına kaçıyoruz

Canım ölmedin ama belki vücudunun başka organlarına zararı vardır.. Bizim bir tanıdık bu lahana kapsülü yüzünden reflü oldu kadıncagız basit değil Allah koruusn

bende 2 gün önce kullanmaya başladım.öle çok fazla iştah kapatmıo ama çok susatıo.bide bağırsakları çalıştırıo.bakalım işe yarıcak mı.aynı zamanda elimden geldince spor da yapmaya çalışıorum

Aklim karisti simdi baya bi ya ben irem zayiflama kulaaniyorum bilmiyorum daha 1 hafta oldu ama digerleri nasil karar veremedim ve aslinda cidden kötü olan yani insan bunu kullandim öteki dahami iyi onuda mi kullanasam felan hap bagimlisi olmak ben cok acikiyorum ya asiri 76 kilom 1.70 boyum cok kötü yani

Bende hızlı zayıflamak için radyoda çok met edilen, 3 lü african mango aldım, faturasını göndermediler sitelerini incelediğimde iletişim adresi olmadığını gördüm, kafalarına göre hologram sorgulama diye bişi uydurmuşlar, kutuyu incelediğimde Türkiyede Bayrampaşada üretildiğini öğrendim.Faturamı defalarca istememe rağmen hala gelmedi, para iadeside yapmıyorlarmış, firma adresi hakkında kesinlikle bilgi vermiyorlar.Ölsem muhatap yok.Bu nedenlerden dolayı ben bu hapı kullanmayacağım, araştırmalarıma görede orjinal ürün henüz Türkiyede yok.Benim gibi paranızı bu fırsatçılara kaptırmayın.

X