Zayıflamak isteyenler bana katılın

glerknglerkn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2015
792
565
ZAYIFLAMA GÜNLÜĞÜM
Daha önce de denediğim bi yöntem 8 saat içinde iki öğün beslenip16 saat açlık yani aralıklı oruç hamilelik öncesi 1.5 ayda 12 kilo vermiştim şimdi doğum yaptım yine başlayacağım haftalık tartı fotolarım günlük yiyip içtiklerim hedefim 57-58 arası kiloya düşmek

Son düzenleme:
IMG20220105073522.jpg

Merhaba bende katılmak istiyorum aranıza 😊 doğum yapalı 2 ay oldu 85 kilo oldum 72 kiloyla hamile kaldım şimdiki hedefim 70 olmak aslında 65 en son sabitleyecegim kilo oraya gelene kadar bari 70 olayım şimdilik benim bebeğim emmedi sütüm kesildi . Bende şimdi başlayacağım.
Hoşgeldin canım ben bugün başlıyorum sabah uyanınca sade tarçınlı Türk kahvesi ve bol su içiyoruz

Merhaba bende size katılmak istiyorum yarın sabah başlıyorum inşallah
Tarçınlı kahve içemiyorum sade kahve ile başlarım inşallah yarın tartı fotosu ile başlayıp bildireceğim inşallah
Benim için en önemli şey motivasyon çünkü çok cabuk düşebiliyorum ve hemen birakabiliyorum bunun için hergün menü paylaşımı yapsak olur mu

Tarçınlı kahve içemiyorum sade kahve ile başlarım inşallah yarın tartı fotosu ile başlayıp bildireceğim inşallah
Benim için en önemli şey motivasyon çünkü çok cabuk düşebiliyorum ve hemen birakabiliyorum bunun için hergün menü paylaşımı yapsak olur mu
Canım hoşgeldin yarım çay kaşığı tarçın ile dene emin ol alışacaksın tarçınla daha çok yağ yakılıyor

Tabiki menü paylaşacağız ben hergün yemekten sonra tüm gün yediğim öğünleri bildireceğim

Sabah 10 : tarçınlı Türk kahvesi
Öğlen 12 : yumurta 4 zeytin 1 domates 1 salatalık
Akşam : pırasa yemeği yarım porsiyon iki çorba kaşığı pulbiberli yoğurt şuana kadar 2 litre suyu 3 litreye tamamlayıp günü kapatacağım

Sabah 11 tarçınlı Türk kahvesi
Öğlen 13 1 haşlanmış yumurta 1 salatalık 1 domates
Akşam 18.20 yarım porsiyon mantar yemeği 2 çorba kaşığı pulbiberli ev yoğurdu ekstadan iki gündür 30 dk lık yağ yakıcı egzersizler yapıyorum 2.5 litre su içtim 3 e tamamlayacağım

Merhaba. Devam ediyor musun diyetine? Ben de if yapmak istiyorum. Vermem hereken 12 kilo var zamanım da üç ay.

Merhaba, konuyu biraz canlı tutsak ve ben de katılsam aranıza ☺️
Beslenmeme dikkat etsem aslında kilo verebiliyorum ama sürdüremiyorum, özellikle gergin olduğumda kendimi yemekle tatmin ediyorum. Hele bir de tıkanırcasına yeme ataklarım var ki, derin bir suçluluk, üzüntü vs yapıyor diye özgüvenimi kırıyor. Artık kendime daha şefkatle yaklaşarak, bir yandan da fazla kilolarımı verebileceğim ve sürdürülebilir bir beslenme uygulamak istiyorum.
Burada belki birbirimizi motivasyon amaçlı paylaşımlarda bulunabiliriz. Online koçlar gibi öte yandan biz bu işi gönülden yapsak, nasıl olur?

Merhaba,ben de 1 haftadır if diyetine başladım.Gerçekten kendimi saatler dışında çok kısıtlamada hissetmeden 800gr verdim.Burada birbirimizi desteklersek daha da iyi motive olacağımı düşünüyorum.
Başlangıç kilo:56,2
Şu an ki kilo: 55,3

Merhaba,ben de 1 haftadır if diyetine başladım.Gerçekten kendimi saatler dışında çok kısıtlamada hissetmeden 800gr verdim.Burada birbirimizi desteklersek daha da iyi motive olacağımı düşünüyorum.
Başlangıç kilo:56,2
Şu an ki kilo: 55,3
Hangi programı uyguluyorsunuz? Ben 18/6 yapıyorum. 17.30da beslenme penceresini kapatacak şekilde ayarlıyorum. Siz kilo verirken neler yaptınız?

Hangi programı uyguluyorsunuz? Ben 18/6 yapıyorum. 17.30da beslenme penceresini kapatacak şekilde ayarlıyorum. Siz kilo verirken neler yaptınız?
Ben de 18/6 yapıyorum,öğlen 12-1arası başlıyorum kahvaltı ile,akşam 7-7,5 arası bitiriyorum.Günlük 30-45dk arası yoga,yürüyüş ya da pilates yapmaya çalışıyorum

X