Zayıflama İlacı Thincal kullananlar

hayat2019

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2019
10
1
40
merhaba hanımlar. reçete ile verilen zayıflama ilacı thincal kullanan var mı? varsa deneyimlerini yazabilir mi ? işe yarıyor mu. bu videodaki bilgilere göre 2 hafta sonra kilo vermeye başlandığı ve 6-12 ay kilo veriminin devam ettiği söyleniyor. kullananlar lütfen ilaç hakkındaki yorumlarını yazsınlar.

birincisi zayıflama ilacı değil.İkincisi ben de kız kardeşim de salak gibi kullandık. 2 ay filan ne onda ne bende zerre etki etmedi 200 tl verdiğimize yanıyoruz.Ben 70 lerdeydim belki hani daha kilolu kişiler de etkili oluyor mu diye düşündüm ama kardeşim 110 kg filan hiç etki etmedi gene de :KK76: o dönem youtube da araştırmıştım hatta bu vereceğim linkteki kişi de deniyordu, bu video aklıma geldi paylaşmak istedim. ne azı ne çoğu kilo verdirtmiyor.

Merhabalar kızlar.. Geçen yıl mayıs ayları gibi bende kullandım 1kutu ama hiç etkisi olmadı. Ayrıca cidden çok sinir bozucu bişey klozetten yağ arındırmak. Kilo verdikten sonra kullandığında belki kiloyu kontrol altında tutabilir ancak vücuttaki yağı yakmadığı bi gerçek. Dışardan alınan yağ doğrudan ilaç sayesinde dışarı atılıyor yine. Aldığınız karbonhidratlar vücudunuza yağ olarak yerleşiyor. Demem o ki ilacın mantığıyla vücudumuz cok ters.

merhaba hanımlar. reçete ile verilen zayıflama ilacı thincal kullanan var mı? varsa deneyimlerini yazabilir mi ? işe yarıyor mu. bu videodaki bilgilere göre 2 hafta sonra kilo vermeye başlandığı ve 6-12 ay kilo veriminin devam ettiği söyleniyor. kullananlar lütfen ilaç hakkındaki yorumlarını yazsınlar.

Ben ilacı kullanali 5 gün oldu ne yağ ne bisey çıkmad hatta kabizim zor cikiyorum diyebilirim yagliı falan bir dışkıda yok üstelik 5 gündür de basim ağrıyor neden acaba bende ise yaramıyor sanırım bisurude para verdim

Ben ilacı kullanali 5 gün oldu ne yağ ne bisey çıkmad hatta kabizim zor cikiyorum diyebilirim yagliı falan bir dışkıda yok üstelik 5 gündür de basim ağrıyor neden acaba bende ise yaramıyor sanırım bisurude para verdim
Ben kullanali 5 gün oldu 5 gundur baş ağrısı yağlı diski falan da yok sanırım ise yaramicak kabız gibiyim bide zor çıkıyorum yag falanda yok

bende kullandım ama etkisini görmedim. önereceğiniz başka ilaç kür var mı acaba arkadaşlar

Bi ara gözü karartıp reçetesiz aldım hadi ancaetki gösterir diye 2. Kutuya da geçtim bi işe yaramadı
Kilo vermek istiyosak boğazımızı tutcaz hiç bişey zayıflatmaz sen ye iç o hap kiko verdirsin yok öyle bi dünya
Ben de öyle olsun umdum hep ama anca diyetle egzersiz spor falan öyle verebildim hemde aslınsa kolay verdim ölçüyü bilmek en önemlisi
Tabi kilo verip bidaha hamile kalınca geri aldım ama tekrar vermek istiyorum

Ben de kullanıyorum bı kutu bitmedi ama bir işe yarayacak gibi durmuyor günlük alınan yagin atımını sağlıyor depolanmış yaglari yakmıyor yağ dışında alınan seker karbonhidrat depolanmaya devam ediyor sinameki bile daha etkilidir. Bu opezite ilacı olduğu için belki 150-200 kglarda etkili olmuştur

Tek başına kullanımı bir etki yapmıyor. İlaç + uygun bir yeme düzeni gerekiyor.
Ayrıca Dr. Kontrolün olmadan kullanılmamalı. Böbrek ve karaciğer hasarına sebebiyet veriyormuş.

Hic mi kimse sonuc alamadi?
Diyetle birlikte kullansak ise yaramaz mi acaba. En azindan hizlandirmasini umit ediyorum

Kullanmamanızı öneririm. Hiç bulaşmayın. Devlette bile bazı doktorlar bu ilacı vermeye çekinir gerek duymazlar. Diyet listesi hazırlayıp spor yaptıktan sonra böyle ilaçlara gerek kalmıyor. Bu ilaç besinlerin yağ emilimini engeller. Obezite misiniz bilmiyorum ama diyetisyene gidin. Hızlandırmaya çalışmayın kilo vermeyi inanın sağlıklı bir şekilde verin yeterli.

Kullanmamanızı öneririm. Hiç bulaşmayın. Devlette bile bazı doktorlar bu ilacı vermeye çekinir gerek duymazlar. Diyet listesi hazırlayıp spor yaptıktan sonra böyle ilaçlara gerek kalmıyor. Bu ilaç besinlerin yağ emilimini engeller. Obezite misiniz bilmiyorum ama diyetisyene gidin. Hızlandırmaya çalışmayın kilo vermeyi inanın sağlıklı bir şekilde verin yeterli.
Hayır obez degilim sadece doğum kilom duruyor 20 kilo kadar. Çok iradesiz biri oldum çıktım. Hızlı kilo verirsem en azından motive olabilirim diye düşünmüştüm. Küçük Bi ilçedeyim maalesef diyetisyen yok burda

Bu ilacın işlevi zayiflatmaktan ziyade metobolizma hızlandırıcı ben ki 4 günde bir wc ye çıkarken şimdi günde 2 kez halinde rahat bi şekilde gidiyorum ben de bile ise yaradıysa herkeste yaraması gerek diye dusunuyorum. Ve 1 ayda diyetsiz 2 kilo gitti bile

Bu ilacın işlevi zayiflatmaktan ziyade metobolizma hızlandırıcı ben ki 4 günde bir wc ye çıkarken şimdi günde 2 kez halinde rahat bi şekilde gidiyorum ben de bile ise yaradıysa herkeste yaraması gerek diye dusunuyorum. Ve 1 ayda diyetsiz 2 kilo gitti bile
Diyetle birlikte guzel ise yarar o zaman

Ben de kullanıyorum bı kutu bitmedi ama bir işe yarayacak gibi durmuyor günlük alınan yagin atımını sağlıyor depolanmış yaglari yakmıyor yağ dışında alınan seker karbonhidrat depolanmaya devam ediyor sinameki bile daha etkilidir. Bu opezite ilacı olduğu için belki 150-200 kglarda etkili olmuştur
Merhaba depolanmış yağları yakmıyorsa nasıl kilo verdiriyor? Ve az kilolarda işe yaramıyor mu acaba? Bende kullanmayı düşünüyorum Yardımcısı olur musunuz?

Hic mi kimse sonuc alamadi?
Diyetle birlikte kullansak ise yaramaz mi acaba. En azindan hizlandirmasini umit ediyorum
arkadasim ben 102 kilo ile endokrine gittigimde troid insulin direnci ile karsi karsiyaymisim.haberim yokmus cunku 6 ay karatay diyeti yaptim ben gram veremedim sen dusun,, doktorum sporla birlikte ve diyetisyen esliginde kilo verebilmem icin thincal ve carnitine tablet verdi ayni zamanda troid ve insulin direnci ilaci 1 ay icinde ben 12 kilo verdim , sonraki aylar daha az verdim ama verdim sonra thincali biraktim 3 kutu kullandim ara verilmesi gerekiyor cunku,, yani sporla ve diyetisyen esliginde faydali kafana gore kullanma derim yan etkisi cok fazla.

arkadasim ben 102 kilo ile endokrine gittigimde troid insulin direnci ile karsi karsiyaymisim.haberim yokmus cunku 6 ay karatay diyeti yaptim ben gram veremedim sen dusun,, doktorum sporla birlikte ve diyetisyen esliginde kilo verebilmem icin thincal ve carnitine tablet verdi ayni zamanda troid ve insulin direnci ilaci 1 ay icinde ben 12 kilo verdim , sonraki aylar daha az verdim ama verdim sonra thincali biraktim 3 kutu kullandim ara verilmesi gerekiyor cunku,, yani sporla ve diyetisyen esliginde faydali kafana gore kullanma derim yan etkisi cok fazla.
Tesekkur ederim. Fazla kilom yok aslinda ama sadece oturmus kilolarim var diyetle desteklemek istedim endokronide gitsem yazmazlar bana. 100 kilo uzerine yaziliyor diye biliyorum. En iyisi ben butun tahlillerimi yaptirip oyle baslayayim

Tesekkur ederim. Fazla kilom yok aslinda ama sadece oturmus kilolarim var diyetle desteklemek istedim endokronide gitsem yazmazlar bana. 100 kilo uzerine yaziliyor diye biliyorum. En iyisi ben butun tahlillerimi yaptirip oyle baslayayim
kesinlikle oyle yapin kafaniza gore kullanmayin bende boy.olunca cok kilomu gostermiyorum ama kilo kilodur iste.

Merhaba bende kullanali 5 gun oldu doktor bana yedigin gidalarin yaglarini atacak dedi yagli yeme dedi

X