Zayiflama ignesi kullananlar saxenda victoza

stoprak

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2012
1.571
1.226
Merhaba arkadaslar Zayiflama iğnesi olarak victozayi seçtim baktım saxendayi millet almış yan etkiden kullanamıyor hep satıyor aynı içerik hatta aynı firma saxenda da 3 kalem victoza da tek kalem var. Victozayi bulmakta biraz zorlandım her yerde saxenda var ama riske atmak istemedim zaten pahalı bir ilaç kullanamazsam diye tek kalem olan victoza aldım. 1 saat kadar oldu ilk dozu vurdum. Gunler geçtikçe daha erken saate vurmaya bakacağım. Boyum 1.62 kilom 74.2 bundan yaptıklarımı ve sonuçları yazarım. Baktım herkes yarım bırakmış yazmayi ben öyle yapmamaya çalışacağım. Yan etkileri, ek birseyler yaparsam spor detox çayı gibi onlarda yazacağım. Feridun kubagin detox çayını almıştım onu da kullanmaya başlayacağım bugün akşam hadi bakalım hayirlisi

Victozayi bugün sabah 10 buçukta vuruldum ilk gün akşamüstü vurunmustum yavaş yavaş sabaha gececektim ama vazgeçtim sabaha birden geçtim. Hiç mide bulantısı falan yapmadı sadece çok uykum var ama o da yan etki mi dünden yorgun olduğum için mi bilmiyorum. 0,6 doz vurunuyorum 2 gündür iştahta hiç azalma falan olmadı bilmiyorum millette ilk doz da birsey yiyemedim falan yazmışlar benim ikinci gün mide bulantısı da iştahsızlık da yok

3. Günüm bir değişiklik yok ben de dünkü uyku falan da yan etki degilmis demek ki yan etki de yok iştahla ilgili bir azalmada yok kilo olunca doz az geliyir muhtemelen o yüzdendir. Yaşım 37 ve iki çocuk annesiyim kucugum daha iki yaşında her çocukta 5 kilo oturup kalıyor ben de önce almıştım eklediğim de ama çocuklardan sonra veremiyorum ne yazik ki, biorezonansta denedim 10 kilo kadar verdim ama rezonansa gittiğin sürece etki ediyor sonra hiç bir değişiklik yok iştahını felaket açık oluyor ve zor bir yöntem evet iştahın glutene olmuyor ama israhin açık kalıyor aslında ve sürekli aman şunda eser miktarda gluten var vs çok yorucu stresli bence sürdürülebilir bir şey degil

Bugün 4. Günüm 73.150 kilom ama bu gerçek bir kilo kaybı değil tabii ki ödemsiz halim 72.500 çünkü 3_5 gunluk diyetlerde detox cayıyla falan 72.500 u hemen görüyorum o yüzden o kilodan sonra kilo vermeye başladım kabul edeceğim. Bu arada kabızlık oldu dün akşam form cay ve Feridun kunagin detox çayını içmeme regmen tuvalete zor çıkıyorum. Mide bulantısı yok iştah kaybı yok ümidim 1.2 de bacağım da sakatlandı spora gidemiyorum spora gitsem çok daha iyi verebilirim

Bugün kilom 72.650 5. Günüm yan etki yok iştahta azalma var. Bugüne kadar verilen ödemdi bundan sonrası kilo olacak umarim.

Yarın 2 hafta olacak 3 kilo verdim bakalım devamı nasıl olacak 1.2 doza bir süre daha devam edeceğim etkisi geçmeye başlayınca yüksek doza gececegim. Ciddi istahta azalma var daha doğru normal insan gibi oluyorsunuz resmen bir bozukluk arkadaşlar bu kadar yeme isteği normal olamaz şimdi hiç canım şunu istedi bunu istedi yok acıkıp rejim yaparken sinirlenirim o yok resmen yemediğim zaman psikolojim bedenim kemiriyor gibi hissederdim hiç biri yok. Yani normal insan gibi olmak çok güzel bir duyguymuş. Adet dönemindeyim tatlı krizleri de olmadi

Yarın 2 hafta olacak 3 kilo verdim bakalım devamı nasıl olacak 1.2 doza bir süre daha devam edeceğim etkisi geçmeye başlayınca yüksek doza gececegim. Ciddi istahta azalma var daha doğru normal insan gibi oluyorsunuz resmen bir bozukluk arkadaşlar bu kadar yeme isteği normal olamaz şimdi hiç canım şunu istedi bunu istedi yok acıkıp rejim yaparken sinirlenirim o yok resmen yemediğim zaman psikolojim bedenim kemiriyor gibi hissederdim hiç biri yok. Yani normal insan gibi olmak çok güzel bir duyguymuş. Adet dönemindeyim tatlı krizleri de olmadi
Çok sevindim 😊 kilo bence çok büyük bir problem resmen hayata küsüyor insan inşallah hemen kurtulursun bende 110 kilo ile başladığım diyetimi dün tartıldım 92 olarak devam ediyorum tavsiye almak istersen yardımcı olabilirim 😊😊😊😊

Ben de sizin adınıza sevindim evet kilo sıkıntısını yeme sorununu sadece çeken anlıyor gerçekten. Tabi ki tecrübelerinizden faydalanmayi isterim neler yapıyorsunuz? Ne kadar zamanda verdiniz? İğne kullanıyorsunuz sanırım siz de

Ben kullandim hic bir etkisini goremedim
Ne kadar süre kullandınız dozunu artirdiniz mi ben hala 1.2 kullanıyorum 4 kg verdim 1 kalem bitiyor bugün. Başta etkisi yok sandım ben de kullandıkça geliyor tokluk hissi zaten ilk günler hep yazdım nasıl hissettiğimi vs. Şimdi güzel o tokluk hissine sahip olmak ben hep açtım inanın istediğim kadar yiyeyim midem dolsa da tokluk hissetmiyorum hic

Çok sevindim 😊 kilo bence çok büyük bir problem resmen hayata küsüyor insan inşallah hemen kurtulursun bende 110 kilo ile başladığım diyetimi dün tartıldım 92 olarak devam ediyorum tavsiye almak istersen yardımcı olabilirim 😊😊😊😊
Ben de sizin adınıza sevindim evet kilo sıkıntısını yeme sorununu sadece çeken anlıyor gerçekten. Tabi ki tecrübelerinizden faydalanmayi isterim neler yapıyorsunuz? Ne kadar zamanda verdiniz? İğne kullanıyorsunuz sanırım siz de

Victoza bulamadığım İçin evvelsi gün saxenda alıp dun başladım yarın güncel kilomu yazacağım 1.2 ile başladım 2 hafta aradan sonra bu arada 500 tl zam gelmiş igneye

Su an tartildim 71 im kızlar adetliyim ondan mı bilmiyorum ama aşırı bir iştah azalması yok sadece eski deli gibi yeme isteği yok bende doğru düzgün bir diyette yapmam gerek yoksa veremeyeceğim kilo. Victoza bitince 1_2 hafta alamadım o arada tekrar az da olsa kilo aldım hep dikkat geçici birsey bu 100 un ustu kilolar mide ameliyati olmali bence yoksa bu çokta gelecek vadeden bir yöntem değil sanirim

Su an tartildim 71 im kızlar adetliyim ondan mı bilmiyorum ama aşırı bir iştah azalması yok sadece eski deli gibi yeme isteği yok bende doğru düzgün bir diyette yapmam gerek yoksa veremeyeceğim kilo. Victoza bitince 1_2 hafta alamadım o arada tekrar az da olsa kilo aldım hep dikkat geçici birsey bu 100 un ustu kilolar mide ameliyati olmali bence yoksa bu çokta gelecek vadeden bir yöntem değil sanirim
10.08de saxendaya başladım iştah kapattı evet daha tartılmadım.
ameliyat olsanızda yemenize dikkat etmezsenizde yine kilo alırsınız. hiçbirsey kesin çözüm değil yani

Kilonuz kaç? millet felaket kilo veriyor benim de iştahım kapandı ama niye vermiyorum doğru düzgün anlamış değilim

Merhaba bende saxenda kullanmaya başladım bugün 6. Gündü 3 kg vermişim .benim ilk kullandığım günden beri iştahımı kesti çok az kalori alarak günü bitiriyorum..yalnız doktora gitmedim arkadaşlarım kullanıp sonuç aldığı için kullanmaya başladım Buda beni tedirgin ediyor .sizler doktor tavsiyesi ile mi başladınız acaba ?

Merhaba bende saxenda kullanmaya başladım bugün 6. Gündü 3 kg vermişim .benim ilk kullandığım günden beri iştahımı kesti çok az kalori alarak günü bitiriyorum..yalnız doktora gitmedim arkadaşlarım kullanıp sonuç aldığı için kullanmaya başladım Buda beni tedirgin ediyor .sizler doktor tavsiyesi ile mi başladınız acaba ?
endokrinoloji ye gittim doktora gidin o size ml hangi gün kullanmanızı tavsiye ediyor

93ile başladım iştah kapatıyor ama diyet ve hareket ile desteklemeniz gerekiyor. siz ne zaman başladınız ne kadar verdiniz
1 kalem victoza kullandım ama sonra bulamadım onu yan etki olursa diye tek kalem olduğu için kullandım sonra saxenda aldım 2. Kalemdeyim toplamda 5 kg verdim 69 u yeni gördüm az ama sanki, spor yapmıyorum ama iştahı kapatıyor yemiyorumda niye yeterince veremiyorum bilmiyorum. Ciddi bir diyet yapmak lazım sanırım üstün körü az yiyorum değilde kalorisi bilerek

1 kalem victoza kullandım ama sonra bulamadım onu yan etki olursa diye tek kalem olduğu için kullandım sonra saxenda aldım 2. Kalemdeyim toplamda 5 kg verdim 69 u yeni gördüm az ama sanki, spor yapmıyorum ama iştahı kapatıyor yemiyorumda niye yeterince veremiyorum bilmiyorum. Ciddi bir diyet yapmak lazım sanırım üstün körü az yiyorum değilde kalorisi bilerek
hiç biri mucize değil benimde birinci kalem bitti 21gün başlayalı 3 kılo verdim istah kapatıyor. yediklerime dikkat ediyorum zaten ama bende cok fazla hareket edemiyorum yüzüm küçüldü yavaş yavaş hepsi gidecek inş

X