Zayıflama iğnesi deneyimim

canece

Guru
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
14
4
uzun süredir bu formun sessiz takipçisiyim
sıkıntı yaşadığım konularda sizler farkında olmadan bir çok sorunuma destek oldunuz
Bende yaşadığım bir deneyi mi belki birinize faydan dokunur düşüncesiyle paylaşmak istiyorum kullandığım iğnenin adını yazamam sanırım tam bilmiyorum bu konuda ki kuralları ama yazmamayı tercih ediyorum
İkiz gebelikten sonra yaklaşık 20 kilo aldım ve neredeyse 10 yıldır veremedim insülin direncimin olması yanında abuk sabuk beslenmem temelde ve bu kilo problemleri için spor diyet vs hepsinden biraz ve düzensiz devam ettim kişiliğim istikrara çok uyumlu değil
Maalesef çok uzatmadan bi şekilde geçen ay bu iğne ile tanıştım öncelikle bu iğneyi doktorlar yazıyor araştırmama göre yemek yiyip kilo almayan arkadaşlarda bulunan bi çeşit enzimin bizlerde olmamasından dolayı kilo alıyormuşuz bu iğnede de bu enzimi yapay oluşturmuşlar fiyatı pahalı ama benim gibi yok balon takayım Botokx hatta ameliyat için bile görüşmeye gittiğimi bilirim bu rakamların yanın da çok düşük kalıyor kilo verdiriyor mu evet geçen ay 87 88 kilo ile başladım ve 10 kiloya yakın verdim ancak benim hatam oldu çünkü bu bir ay için fazla dolayısıyla halsizlik mide bulantısı bolca yaşadım
Bu bahsettiğim iğnenin iştahı tamamen kapattığını bilmenizi istiyorum ama lütfen doktor kontrolünde kullanın
Ve bu ameliyat furyasına sakın düşmeyin yani dünyanın hiç bir yerinde sağlıklı bir organa müdehale edilmez üstelik alternatiflerimiz varken neden değerlendirmeyelim sevgiler

Merhaba bilgi almak isterim.hangi branşa gittiniz . fiyatı ne kadar .

ben 1 ay kullandım tokluk yarattı ama diyetim uygun olmadı heralde sadece 4 kilo verdim. Daha fazla olmasını umuyordum. bugün 2. ayıma giricem. isim ve fiyat vermek doğru olmaz sanırım ama endokronoloji bölümü olan bir hastaneye gidip orda tahlillerinize bakılması gerekiyor ona göre eğer obez ve üstü bir vki niz varsa doktor yazıyor bu iğneyi.
uyguladığınız diyeti paylaşabilirmisiniz? diyetisyenemi gittiniz yoksa online bi listemi kullandınız?

Dokto
ben 1 ay kullandım tokluk yarattı ama diyetim uygun olmadı heralde sadece 4 kilo verdim. Daha fazla olmasını umuyordum. bugün 2. ayıma giricem. isim ve fiyat vermek doğru olmaz sanırım ama endokronoloji bölümü olan bir hastaneye gidip orda tahlillerinize bakılması gerekiyor ona göre eğer obez ve üstü bir vki niz varsa doktor yazıyor bu iğneyi.
uyguladığınız diyeti paylaşabilirmisiniz? diyetisyenemi gittiniz yoksa online bi listemi kullandınız?
Aynen dediğiniz gibi ilaçı doktor vermesi gerekiyor ama vki yüksek bir çok kişi doktor yazmadan da iğneyi alabiliyor , ben hiç bir diyet uygulamadım üstüne üstlük yemek yemek için kendimi zorladım dolayısıyla meyve tarzı şeyleri tercih ettim sanırım aynı ilaç dan bahsetmiyoruz

Doktora giderek almadım ilaçı açıkcası benim gibi kilo problemi olan doktor arkadaşımın önerisi ile aldım 740 tl ancak tanıdık eczane vs varsa 650 tl fiyat teklif edin derim

İlacı endokrin yazıyor birde ismini vermek doğru olmadığı için etken maddesini yazsam sanırım sorun olmaz liraglutid

sıkıntı yaşadığım konularda sizler farkında olmadan bir çok sorunuma destek oldunuz
Bende yaşadığım bir deneyi mi belki birinize faydan dokunur düşüncesiyle paylaşmak istiyorum kullandığım iğnenin adını yazamam sanırım tam bilmiyorum bu konuda ki kuralları ama yazmamayı tercih ediyorum
İkiz gebelikten sonra yaklaşık 20 kilo aldım ve neredeyse 10 yıldır veremedim insülin direncimin olması yanında abuk sabuk beslenmem temelde ve bu kilo problemleri için spor diyet vs hepsinden biraz ve düzensiz devam ettim kişiliğim istikrara çok uyumlu değil
Maalesef çok uzatmadan bi şekilde geçen ay bu iğne ile tanıştım öncelikle bu iğneyi doktorlar yazıyor araştırmama göre yemek yiyip kilo almayan arkadaşlarda bulunan bi çeşit enzimin bizlerde olmamasından dolayı kilo alıyormuşuz bu iğnede de bu enzimi yapay oluşturmuşlar fiyatı pahalı ama benim gibi yok balon takayım Botokx hatta ameliyat için bile görüşmeye gittiğimi bilirim bu rakamların yanın da çok düşük kalıyor kilo verdiriyor mu evet geçen ay 87 88 kilo ile başladım ve 10 kiloya yakın verdim ancak benim hatam oldu çünkü bu bir ay için fazla dolayısıyla halsizlik mide bulantısı bolca yaşadım
Bu bahsettiğim iğnenin iştahı tamamen kapattığını bilmenizi istiyorum ama lütfen doktor kontrolünde kullanın
Ve bu ameliyat furyasına sakın düşmeyin yani dünyanın hiç bir yerinde sağlıklı bir organa müdehale edilmez üstelik alternatiflerimiz varken neden değerlendirmeyelim sevgiler
Benim eşim de 3 gün oluyor o iğneye başlayalı. Abisi tıbbi mümessil o tavsiye etti aldı bakalım...Yanlış olmasın 700 tl küsür ödedi o da. Çevresinde bi kaç kişi o iğneyle baya zayıflamış tabi diyet ve sporla birlikte. Eşim de bi kaç sitede okumuş halsizlik ve mide bulantısı gibi yan etkileri olduğunu. Abisi olmaz dedi ama bilemiyorum bakacağız.

Prospektüs de yazıyor ilk hafta mide bulantısı olabilir diye
Bende bir haftadan fazla yaptı hatta o kadar bunaldım ki mide bunaltısından ,ara verdim .
Ama arkadaşımda hiç olmadı bünyeye göre değişiyor sanırım
diyet ve spora da gerek olmadı bende hatta yemek yemek için kendimi zorladım umarım sonuç alır eşiniz

Prospektüs de yazıyor ilk hafta mide bulantısı olabilir diye
Bende bir haftadan fazla yaptı hatta o kadar bunaldım ki mide bunaltısından ,ara verdim .
Ama arkadaşımda hiç olmadı bünyeye göre değişiyor sanırım
diyet ve spora da gerek olmadı bende hatta yemek yemek için kendimi zorladım umarım sonuç alır eşiniz
Sonuç ?

Merhaba bende bugün basladim fiyati igne ucleriyla 780 civari endokrin uzmani yaziyor. Butun tahliller yapiliyor oyle yan etkileri var cunki. Kendiliginden alip kullananlarda siddetli karin agrisi goruluyor bobrek tasi olanlar kullanamiyor

Merhaba siz ne kadar kullandiniz ve 3 kalem kac ay gidiyor. Kili verimi nasil oldu

Çok ilginç gerçekten.. ameliyat furyasına düşmeyelim derken? sizin yaptığınız çok mu doğru.. hem doktora gitmeden ilaç kullanıyorsunuz, hem insanları yanlış yönlendiriyorsunuz.. yapmayın hanımlar bu iğnenin geri dönüşleri çok acı olabiliyor, ozaman neden vki yüksek olsa da tüm obezlere verilmiyor? sağlığınızla oynamayın

ÖNCELİKLE merhabalar yıllardır gelmiyordum buraya , 140 kg ile bugün başladım, byetta denilen endokrinoloji bölümünün insülin direncim için hba1ctestinin 8,6 çıkmasıyla ve diğer glifor ve glucophage ilaçlarının bana yaptığı kramp yan etkisinden dolayı onları kullanamadığım için bugün başladığım iğne , yaklaşık 6 aylık bir endokrin devamlılığı muayeneleri ve tahlillerinden sonra doktorun verdiği bir iğne kendi kafanıza göre kullanmamalısınız, eğer gerçekten hasta iseniz zaten doktor yazacaktır

X