zayıflama hapları

krdnz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2012
161
0
kızlar herkese merhaba.ben zayıflama hapı kullanmayı düşünüyorum.hiç daha önce kullanan arkadaş varmı.yorumlarınızı bekliorum.malum biraz kullanmaya korkuorum.

Ben kullandım ama sanırım adını vermek yasak sitede..

Herhangi bir kalp tansiyon rahatsızlığım yok,vereceğim kiloda 10 kg un altındaydı açıkçası çok kolay verdim 6 kılo kadar .Ancak tekrar aldım şimdi ilaçsız diyet yapıyorum.
İlaç tok tutuyor ve çok su içirtiyor aşırı enerji veriyor ve gece 3-4 saat ancak uyuyabiliyorsunuz.

Sağlık Bakanlığı,zayıflama haplarının ülkeye girişinin yasak olduğunu ve kesinlikle kullanılmaması gerektiğini söylüyor.Geçen günlerde internette bir zayıflama hapının reklamı vardı, deneme için ücretsiz yolladıklarını söylüyorlardı bende laf olsun diye form doldurdum, ilaç İsviçre'den geliyordu geldide yalnız gümrükteki memur bu tür ilaçların girişinin yasak olduğunu ve vermeyeceklerini ,iade edeceklerini söyledi telefonda.Bende çok fazla kilom olmasa da bir iki kilo için zamanında bu tür ilaçları kullandım, yalnız şöyle bir şey var bu ilaçlar ilk etapta zayıflatsa da bırakınca aynı kilo geri alınıyor üstelik vücut ilaca karşı bağışıklık kazanıyor ve bir süre sonra faydası da olmuyor.Size önerim ilaç kullanmamanız çünkü piyasada çok sahte ilaç var, kadınların bu konuya zaafı olduğunu farkeden bir takım insanlar maalesef insan hayatı ile oynuyorlar.Bu ilaçlar kesin çözüm olsa dünyada bu kadar obez insan kalmazdı değil mi?

Herhangi bir kalp tansiyon rahatsızlığım yok,vereceğim kiloda 10 kg un altındaydı açıkçası çok kolay verdim 6 kılo kadar .Ancak tekrar aldım şimdi ilaçsız diyet yapıyorum.
İlaç tok tutuyor ve çok su içirtiyor aşırı enerji veriyor ve gece 3-4 saat ancak uyuyabiliyorsunuz.

canım bn fx kllancam.sağlık bakanlığı onaylı bi tane kullandım ama işe yaramıor ve yan etkiside olmadı.biber hapı kullanmıstım gecen sene oda tok tuttu ama 2.gün tansiyonum düştü çarpıntım oldu hastanelik oldum korkup bıraktım ve hiç terlememde olmadı,ayrıca kabızlık çeken biri olmadığım halde kabızlık yaşadım.bunlar genelde olan etkileriymiş zaten intten arastırdım.benim merak ettiğim terletiyormu malum ben çok kullanamadım,kabızlık neden oluor.almaa kesin kararlıım sende nasıl yan etkileri oldumu ve ne kadar sürede gitti 6kilo.

arkaDAŞLAR YALVARIRIM BU YÖNTEMLERE BAŞVURMAYIN.BEN BİZZAT ZAYIFLAMA İLACÇLARI MAĞDURUYUM.BAKIN,BUNDAN 3 SENE ÖNCE Bİ TARTIYA ÇIKTIM 73 KG,HİÇ 68İN ÜSTÜNE ÇIKMAMIŞTIM.AĞLAMAKTAN İÇİM DIŞIMA ÇIKTI.GİTTİM ELMA KROM ALDIM.ÖNCE Bİ 3-4 KİLO VERDİM.BIRAKTIM.SONRA Bİ TARTIYA ÇIKTIM 78 OLMUŞUM GİTTİM BU KEZ DE ACI BİBER HAPI ALDIM YİNE BİRAZ KİLO VERDİM BIRAKTIM Bİ AY SONRA FALAN ÇOK GEÇMEDEN TARTIYA ÇIKTIM BAKTIM BU KEZ 82 KG!! BU KEZ DE GİTTİM BONTAVİ LİMON HAPI ALDIM ÇOK GÜZEL KİLO VERDİM,ŞİMDİ 86 KG YUM!!!! HERGÜN LANET OKUYORUM O HAPLARA,O HAPLARA PRİM YAPTIRAN SATILIK DOKTORLARA ÜNLÜLERE.BU İLAÇLAR ÖNCE VERDİRİYOR SONRA FAZLASIYLA ALDIRIYOR.73 KG AĞLARKEN 86 KG OLDUM,ÜSTELİK ESKİSİNDEN DAHA AZ YEDİĞİM VE EFOR SARFETTİĞİM HALDE.YALVARIRIM YANAŞMAYIN,BENİM GİBİ OLMAYIN

hanimlarr zayiflama haplari sadece bir sacmalik, ben her türlüsünü kullandim, en az on cesit pahali zayiflama hapi kullanmisimdir,, doktor tavsiyesiyle kullandiklarimdan birisi yediklerimin yagini direk bagirsaklara indiriyordu ama o bile bir ise yaramadii.. sadece sagligi bozuyorlar ve para tuzagii.. sakin böyle seylerden medet ummayin bana kalirsa.. bol su icip, dengeli yiyip birde spor yapin... denemdigim hicbir yöntem kalmadi ameliyatlarda dahil ama tek cözümü su spor ve saglikli beslenmeden geciyor,, gerisi hep yalan !!!!!!!!!!!!!

mrb bende alabılırmıyım adını acaba

Merhaba ilacın adını özelden yazarmisiniz rica etsem

Merhaba hapın adı nedir yazar mısınız

canım bn fx kllancam.sağlık bakanlığı onaylı bi tane kullandım ama işe yaramıor ve yan etkiside olmadı.biber hapı kullanmıstım gecen sene oda tok tuttu ama 2.gün tansiyonum düştü çarpıntım oldu hastanelik oldum korkup bıraktım ve hiç terlememde olmadı,ayrıca kabızlık çeken biri olmadığım halde kabızlık yaşadım.bunlar genelde olan etkileriymiş zaten intten arastırdım.benim merak ettiğim terletiyormu malum ben çok kullanamadım,kabızlık neden oluor.almaa kesin kararlıım sende nasıl yan etkileri oldumu ve ne kadar sürede gitti 6kilo.
Merhaba ilacın adını yazar mısınız özelden teşekkürler

X