Zayıflama formülerinizi benimle paylaşırmısınız

Ben de psikolojik bir yontemden bahsedeyim. Self monitoring: kendini izleme . Gun içinde yediklerinizi not alarak fazla yediginizi hissediyorsaniz ama diyete baslamak da zorlanıyorsanız farkındalik yasamanizi sağlar. Zaman icinde yeme aliskanliklarinizin olumlu yönde değiştiğini fark edersiniz.

49 kiloya düştüm yeme alışkanlığınızı değiştirdim sebze ağırlıklı beslendim yemeklerden önce 2 bardak su içtim gün içinde maydonoz suyu içtim dışardan yemek yemedim ekmeği kestin çok zor durumda kaldığımda bir dilim kepek yedim

Ben de psikolojik bir yontemden bahsedeyim. Self monitoring: kendini izleme . Gun içinde yediklerinizi not alarak fazla yediginizi hissediyorsaniz ama diyete baslamak da zorlanıyorsanız farkındalik yasamanizi sağlar. Zaman icinde yeme aliskanliklarinizin olumlu yönde değiştiğini fark edersiniz.
psikologim...
ben yıllarca zayıflamaya çalıştım..
bi gram kilo veremedim.. aksine çok kilo aldim..
ve kilo verememe takintisi oluştu.. zayiflayacagim diyorum 3 günde bozuyorum..
çok sıkıldım defalarca yaptım...
takımlara katıldım diskalifiye oldum gene katıldım çıktım..
yapamiyorummmm
ne yapmam lazimmm

psikologim...
yapamiyorummmm
ne yapmam lazimmm
Kilo verememenizin pek çok sebebi olabileceği gib bir nedeni de psikolojik olabilir. İlk asamada hangi durumlarda yemek yeme davranışınızin arttigini tespit etmelisiniz. Yeme aliskanliklari degistirilebilir. Sevgiler

psikologim...
yapamiyorummmm
ne yapmam lazimmm

Ben kimyasal ilac ile 20 kilo zayifladim 2 ayda. Istahi tamamen kesiyor

psikologim...
yapamiyorummmm
ne yapmam lazimmm
Aynisini bende yaşiyorum bi çözüm bulursan bizleride bilgilendirirmisin 🙂

Aynisini bende yaşiyorum bi çözüm bulursan bizleride bilgilendirirmisin 🙂
Motivasyon noktasını değiştirmek gerek :KK66: her bünyenin verme şekli farklıdır. Örneğin grupta diğer arkadas senden çok yiyordur ama senden saha hızlı veriyordur. Benim favorim tarçınlı limonlu su, en az bir ay boyunca normal su yerine tüketin mesela yada kafaya kilo vercem az yicem diyince vereceğin varsa da veremiyorsun.... Herseyden önce etraftakileri boş verip kendim için diye vücudu inandırmak gerekiyor.

Sofradan doymadan kalkın ve yerken çok çiğneyin, mideniz küçülüyo ve rahatlıkla veriyosunuz

Nasıl zayıfladın kaç kilo verdiniz ne kadr sürede Verdiniz uyguladığınız kürler neler

Tamamen spor ve dengeli sağlıklı beslenmeyle 29 kilo verdim 3-4 daha vermem lazım.. sok diyetler yapmadan düzgün sağlıklı o kadar çok yöntemler var ki ... Ben 1bucuk senede verdim

Nasıl zayıfladın kaç kilo verdiniz ne kadr sürede Verdiniz uyguladığınız kürler neler
If diyeti , bir listeye uymadan kendimce yaptigim her fazlaligim.oldugunda yapiyorum ve en basarili, en saglikli kilo verme yontemi oldugunu dusunuyorum. Gunluk kaliri hesabi yapmiyorsunuz, az kalori alirsaniz vucut duraklamaya cabuk giriyor , metobolizma yavasliyor malesef. If de az kalori yok! Cok ye! Cok ac Kal! Aksam 5 veya en gec 6 da birakiyorsunuz. Ertesi gun 11 veya 13 ye kadar , Su , Sade kahve, bitki Cayi disinda Asla birsey yemiyorsunuz. Ben bazen 4 te birakiyorum ertesi Sabah cok aciktiysam 10 da yiyorum. Amac ( yeniyseniz 16 yla baslayin) en az 16 saat AC kalmak , vucut yaglari 12 saatten sonra yakmaya basliyor. Iki Ogun de istediginizi yesenizde kilo veriyorsunuz. Fakat aksam protein Sabah karbonhidrat , her gun bir cup yesil cay, erken yatip ( 22-9) erken kalkmak , yeterli uyumak, biraz da yuruyusle daha basarili. Ben 87 gun oldu 9 kg 200 gr verdim. Canimiz istedigi modunuz dustugu Zaman yerseniz moralinizi bozmayin tekrar saate bakin ve ustunden 18 st gecmesini bekleyin, diyetim bozuldu moduna girmeyin, hergun degil UC gun bile yapsaniz bir Ayda farki gorursunuz. Cok arastirdim bu konularda , ve yasadim.

Bu arada islenmis gida tuketmemek gerekir.
Kaliteli protein onemli.
Yag yemek onemli.
Aksam karbonhidrat hic almazsaniz super sonuc. Ben UC hafta duraklamaya girdim cunku cok az kalori aldigimi farkettim, ertesi gun cok cok yedim ve ertesi gun yeniden basladim o hafta duzeldi kilo vermeyr yeniden basladim.

X