Zayıflama Çayı Kürleri

bucebuse

Mutluluk yakın
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2011
821
609
HIZLI VE SAĞLIKLI ZAYIFLAMA DA HANGİ ÇAY DAHA İÇİLEBİLİR VE YARARLI? BİLDİĞİNİZ VE İŞE YARAYAN ÇAYLARI DA ÖNEREBİLİRSİNİZ...

A) SAFRAN ÇAY
B) YEŞİL ÇAY
C) MATE ÇAYI

MATE ÇAYI metabolizmayı hızlandırıcı etkisinden dolayı kilo verme sürecini hızlandırıcı bir etkiye sahiptir.Tek başına hemen kilo verdirip zayıflatmayan mate çayı etkili bir diyet ve spor programı eşliğinde içildiğinde bu süreci hızlandırmaktadır.

Safran çayı 19 çeşit bitki karışımından elde edilmiştir. Safran çayı hiçbir yapay katkı maddesi ve tatlandırıcı içermemektedir, tamamen bitkiseldir. Safran çayı bağırsaklardaki yağ emilimini minumuma indirerek vücutta kalori açığı oluşturmaktadır. Yani tüketilen gıdalardan alınan yağın bağırsaklardaki emilimi minumuma inerek vucutta oluşan kalori açığına bağlı olarak mevcut yağların en hızlı şekilde yakılmasına yardımcı olmaktadır.

Yeşil çay
Kanser riskini azaltır.
Antioksidandır.
Stresi azaltır.
Gribi önleyicidir.
Performansı etkiler,yorgunluk ve uyku halini ortadan kaldırır.
İdrar söktürücüdür.
İdrar söktürücü özelliğinden dolayı zayıflama rejimlerinde kullanılıyor.
Kan damarlarını güçlendirir.
Yeşil çay içindeki polisakkaridler sayesinde :
Kan şekerini düşürür.
Diş çürümesini engeller.

Son düzenleme:
evet mate çayı güzel kilo verdiriyormuş fakat ben doğadan markasınınkini almıştım, hala emzirdiğim için tereddütte kalmıştım, firmayı aradım hemen mail ile geri döndüler, emzirme döneminde kullanmayın diyorlar. bilginize arkadaşlar.

X