zayıflama bandı

ayseguluzun19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2013
15
-1
34
kızlar bende .evlendikten sonra kilo alanlardanım.ne yapsam bi turlu kilo veremiyorum hergun evdeym spor da yapamıyorum. diyet yaptım sarımsak çayı fayda etmedi daha yeni termal kemer aldım terletmiyor oda iyice kafayı taktım kilolu görünmek çok kötü hele bunu etraftan söylüyorlarsa:KK43: metobolizmam cok yavas aldığım kilo direk göbegimme gidiyor.nette gezinirken diet band diye bişeye rastladım o kadar cok yorum varkı ve hiç memnun kalmayan yok herkes kilo vermiş son çare onu mu alsam

Canm öncelikle günaydın diyorum
Babamda aldı o banddan sonuc kötü
Kilo vermek istiyorsan azimle sabretmelisin
Yapacagın şeyr diyet demeyip saglıklı besleniyorum diyip baslayabilrsin
Kılo boy ve yas kac bunları yazarsan sana bırda bi çok kişi tecrübelriyle yardımcı olacaktır

ben kullandım daha önce hiç bir işe yaradığı yok
mantıklı düşününce zaten vücuduna yapıştırdığın bant neye yarıycak
işte bi heves aldım ama 1 gram etkisi olmadı
o yorum yazanlar ya sitenin çalışanı yada diyet yapıp biraz kilo verip bunu bant yaptı sananlar
sakın aldanma

kızlar bende .evlendikten sonra kilo alanlardanım.ne yapsam bi turlu kilo veremiyorum hergun evdeym spor da yapamıyorum. diyet yaptım sarımsak çayı fayda etmedi daha yeni termal kemer aldım terletmiyor oda iyice kafayı taktım kilolu görünmek çok kötü hele bunu etraftan söylüyorlarsa:KK43: metobolizmam cok yavas aldığım kilo direk göbegimme gidiyor.nette gezinirken diet band diye bişeye rastladım o kadar cok yorum varkı ve hiç memnun kalmayan yok herkes kilo vermiş son çare onu mu alsam

Meraba canim..ben suan kullaniyorum sanirim ayni diet banddan bahsediyoruz.4uncu gunumdeyim 1.5 kilo verdim.eger fazla kilo vermek istemiyosan kullanabilirsin bence.bi yan etkisini gormedim ben.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben kullandım daha önce hiç bir işe yaradığı yok
mantıklı düşününce zaten vücuduna yapıştırdığın bant neye yarıycak
işte bi heves aldım ama 1 gram etkisi olmadı
o yorum yazanlar ya sitenin çalışanı yada diyet yapıp biraz kilo verip bunu bant yaptı sananlar
sakın aldanma

merhaba canım, belki herkeste farklı etki gösteriyordur. ben gerçekten o bantla zayıfladım:nazar:. diyetband değil de diyetmax diye başka var. oraya ben de yazdım ve sitenin çalışanı değilim:) o diyet de sayılmaz, yasak olmayanlardan tıka basa yiyorum hatta, normalde öyle yesem daha kilo alırım. zaten maşallah hemen kilo alıp çok zor veriyorum:KK43: ama şöyle bi durum var, yasak olan şeylerden 1gr dahi alınsa hemen kilo verimi duruyor. doğru kullanınca gerçekten işe yarıyor. daha vermem gereken bi 10 kilo var tabi. hala bantı kullanıyorum. gelişmeleri yazarım:KK56:

merhaba canım, belki herkeste farklı etki gösteriyordur. ben gerçekten o bantla zayıfladım:nazar:. diyetband değil de diyetmax diye başka var. oraya ben de yazdım ve sitenin çalışanı değilim:) o diyet de sayılmaz, yasak olmayanlardan tıka basa yiyorum hatta, normalde öyle yesem daha kilo alırım. zaten maşallah hemen kilo alıp çok zor veriyorum:KK43: ama şöyle bi durum var, yasak olan şeylerden 1gr dahi alınsa hemen kilo verimi duruyor. doğru kullanınca gerçekten işe yarıyor. daha vermem gereken bi 10 kilo var tabi. hala bantı kullanıyorum. gelişmeleri yazarım:KK56:

yasak olan şeyler derken tabiki zaten hamur işi yemezsen kola abur cubur tüketmezsen zaten verirsin kilo canım bu kaçınılmaz
vücut alışkın olunca abur cubura ve kestiğinde zaten otomatikman kalori alımın düşer ve verirsin
tabiki istisnalar kaideyi bozmaz ama ben diyetisyene de sordum spor hocalarıylada konuştum dışardan alınan hiç bir şey içindeki yağı eritmez zayıflatmaz diyorlar düşününce de aslında çok mantıklı
dediğim gibi sen günlük rutin yemenden bir çikolata çıkarsan o kalori düşer ve kiloyu verirsin :KK43:

yasak olan şeyler derken tabiki zaten hamur işi yemezsen kola abur cubur tüketmezsen zaten verirsin kilo canım bu kaçınılmaz
vücut alışkın olunca abur cubura ve kestiğinde zaten otomatikman kalori alımın düşer ve verirsin
tabiki istisnalar kaideyi bozmaz ama ben diyetisyene de sordum spor hocalarıylada konuştum dışardan alınan hiç bir şey içindeki yağı eritmez zayıflatmaz diyorlar düşününce de aslında çok mantıklı
dediğim gibi sen günlük rutin yemenden bir çikolata çıkarsan o kalori düşer ve kiloyu verirsin :KK43:

o dediklerinin hepsini yaptım, maalesef o kadar kolay olmuyor. herkesin bünyesi farklı, sende işe yaramamıştır bende yaradı çok şükür. mesela arkadaşım dukan diyeti yaptı iğne ipliğe döndü bende hiç etki etmedi. herşey herkeste aynı etkiyi gösterecek diye bişey yok sonuçta mantıklı düşünürsek. bi ara yoğurt kürü yaptım, hani 1yemek kaşığı yoğurda 1er çay kaşığı zencefil zerdeçal tarçın karıştırıp sabah öğlen akşam yemekten önce yenen. bu da işe yaradı bende.istersen onu da deneyebilirsin canım.ben hayatımdan hamur işlerini abur cuburu çikolatayı çıkaralı çok oldu zaten. ama dediğim gibi herkesin bünyesi farklııııı

o dediklerinin hepsini yaptım, maalesef o kadar kolay olmuyor. herkesin bünyesi farklı, sende işe yaramamıştır bende yaradı çok şükür. mesela arkadaşım dukan diyeti yaptı iğne ipliğe döndü bende hiç etki etmedi. herşey herkeste aynı etkiyi gösterecek diye bişey yok sonuçta mantıklı düşünürsek. bi ara yoğurt kürü yaptım, hani 1yemek kaşığı yoğurda 1er çay kaşığı zencefil zerdeçal tarçın karıştırıp sabah öğlen akşam yemekten önce yenen. bu da işe yaradı bende.istersen onu da deneyebilirsin canım.ben hayatımdan hamur işlerini abur cuburu çikolatayı çıkaralı çok oldu zaten. ama dediğim gibi herkesin bünyesi farklııııı

zencefil tarçın sevmiyorum ben yaa :KK43: dukanı ben anca 1 hafta falan yapabildim bende de işe yaramadı
bide ben diyet yapabilen biri diilim olamadım :2:
valla canım tabiki değişir ona bakarsan millet düzenli yaşamak yemek verdirir derler ben 2 sene önce 3 ayda 15 kilo verdim yemiyodum hiç bişey sabah yatıp akşam kalkıyodum
ama 2 sene sonunda geri dönüşü fena oldu :KK1:

çok şükür yine yılbaşından bu yana 7 kilo verdim (70 dim yılbaşında) biraz dikkat ettim spora başladım power plate yapıyorum bugünlerdede bu yeni çıkan sağlık bakanlığı onaylı olup eczanelerde satılan haptan aldım sabah ve gece sirkeli su içmeye çalışıyorum bakalım işe yarıycakmı bi 5 7 daha versem yaza kadar süper olur ama öncelikli hedefim 59 u görmek :KK51:
işin tuhaf yanı herkes zayıfladın diyor ama ben hala kendimi çok kilolu görüyorum çok fena takıntı haline geldi :2:

Konu sahibi, zayıflama bandı aldınız mı? Bi işe yaradı mı? Kullananlar yorum yapabilir mi?

Arkadaslar ben 40 kilo biri olarak şunu söyliyim ben 39 a kadar dusmuştum çok yediğim halde 5 kiloyu 1 senede aldım bende zamanında kilolu bayanlardandim şunu söyliyim hersey yerim ama az yani çok doymadan kalkmak zaten bir süre sonra mide küçülüyor sulu yemekle aram pek yoktur genelde hafif kahvaltı tarzı beslendiğim için pek kilo almıyorum ve hergün yeşil cayi mi icerim kesinlikle ve ayrıca vazgeçilmez sütümü süt zaten yağ eridici ozellig var protein ozellig olan gıdalarda bence kendinizi diyet diye o daklamayın herseyden yiyin ama olculu...

Porsiyonlarimi kuculterek ve gunde 3 defa ara ogunlerde veya belli zaman araliklarinda birer kase yogurt yiyerek elimden geldigince yarim saat gunluk yuruyusumle 78 den 69 aa dustum bende. Abur cuburlardan bi serbetli tatlilara dayanamiyorum onuda ara sira kacirmadim desem yalan olur.

Zamaninda her turlu zayiflama hapi bitki caylariyla midemin anasini aglatmis ve simdi istesemde istemesemde mide sagligim icin saglikli beslenmek zorunda kalan ben benden size tavsiye lutfen sagliginizi tehlikeye atmayin biraz azim yeterli olacaktir. Vermem gereken 10 kilo fazlalaligim daha var ancak hic acele etmiyorum elbette onlarda gidecek :)

arkadaslar merhaba . bendenız 2 aydır diyet ve spor yapıyorum açıkcası cok da uyamadığım seyler oldu verdiğim kilo 5.
cok takıntı yaptım kendime hamıle kalmadan kilo verip dümdüz olmak konusunda. bu sebeple de uzun süredir araştırmalar yapıyorum. yurt dışı bağlantılarımdan da araştırdım ve hanı yok avrupa da ünlüler böyle zayıflıyo dedıklerı çikolatalı içececek,bantlar,korseler falan hep masal :)
fakat şimdi sırf merakımdan ve bi arkadasla girdiğim bi iddia sonucu zayıflama bandı kullanmaya başladım. etkilerini hissedersem ki sanmıyorum bildiricem :) hepimiz aynı dertten muzdarıbız ama ben hep kişiye özel diyet ve spordan yanayım :KK70: bide diyetisyenımın önerisini söyluyorum ; dik oturun göbeğinizi içinize çekin ki o katman katman görüntüleri yaşamayın :)

Selam arkadaşlar ben zayıflama bandı kullanıp sonuç bildiricem diyen yoldasiniz:KK66: 15 günden fazla oldu ve bandın etkisi malesef yokmuş test edildi onaylandı. Üstelik cildimi de tahriş edip derimi ciddi manada bozdu. İlk günler dedim AA ne güzel yanıyorum mentollü gibi de kokuyor kaşınma yanma da var herhalde ise yarayacak dedim ama ucuz etin yahnisi yenmez atasözünü bir kere daha teyit etmiş olduk . Şimdi yeni bir uygulamaya geçiyorum. O konuda da size bilgi vereceğim 1 aya kadar :) sebzeli form çorbası imiş kendisi araştırdım bunuda.kendimi zayıflamaya adamış bir şahıs olup denek gibi hissetmeye başladım ama size değer:) görüşmek üzre. Sorular ve öneriler için özelden mesajlar bekleriz efendim:)

Selam genclik:) bahsettiğim sebze çorbasına dün başladım. Normalde kabızlık problemi çekerim haftada çıkamadığım olur bazen düşünün. Bu sebze çorbası çok manyak birşey oldu ya :) resmen sayesinde tuvalete çıkıyorum. Eğer var ya kilo verir ve ölçülerimin değiştiğini de görürsem bundan sonraki ürünümüz budur kardeşler:) 1 ay sabredelim. Bu arada tadı gayet güzel mis gibi çorba:)

Selam genclik:) bahsettiğim sebze çorbasına dün başladım. Normalde kabızlık problemi çekerim haftada çıkamadığım olur bazen düşünün. Bu sebze çorbası çok manyak birşey oldu ya :) resmen sayesinde tuvalete çıkıyorum. Eğer var ya kilo verir ve ölçülerimin değiştiğini de görürsem bundan sonraki ürünümüz budur kardeşler:) 1 ay sabredelim. Bu arada tadı gayet güzel mis gibi çorba:)
Var mı bir gelişme heyecanla bekliyorum

selam arkadaslar. zayıflama bandı ve çorba ikisi de işe yaramadı lütfen diyet ve spordan devam.. ve de göbeğinizi içinize çekerek ve bel korsesi ile yaşayın :)

Bir Haftada Dört Kilo Nasıl Verilir?
Bir hafta içerisinde hızlı kilo vermek istiyorsanız diyete girmemeniz gerekir. Bu işin birinci sırrı su içmekten gelir. Çünkü su vücuttaki ödemi yok etmektedir. Gün içinde iki buçuk litre su tüketmeniz gerekir. 11 yıldır sağlık programı hazırlayıp sunan deneyimli sunucu Meltem Şarkışlalı güzellik, bakım, sağlık ve estetik konularında merak edilen soruları Kadınlar Kulübü TV için yanıtlıyor.
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteğinizi bekliyoruz.
https://www.kadinlarkulubu.tv/

X