Zayıf Arkadaşlar Zayıf Kalmanın Formülü Nedir?

keydiley

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2011
670
3
ben şuan rejim yapamam ama mayıs başı doğum sonrası başliicam enazından fikirlerim olsun istiyorum.zayıf arkadaşlar bize nasıl kilo alamadığını anlatsın bizde nasıl aldığımızı.ben daha önce yaşadım bu deneyimi çok zayıftım kilo aldım.dut pekmezi çok işe yarıo iştahta açıo.be haftada 3 gün pizza yerdim(ahhh ahhh) yavaş yavaş aldım.şimdi doğumdan sonra nasıl vericem onu düşünüyorum.tecrübelerinizden faydalanmak isterim.

Protein ve vitamin bakımından en destekli diyet karatay diyeti bence, doğumdan sonra hem sütünde problem olmaz hemde güçsüz düşmezsin bence karatay diyeti kitabını oku çok faydası olacaktır :)
ben 3 haftada 3 kilo verdim ve iştahım tamamen kontrolüm altında :)

zayıfların bir formülü yok bence kilo verip formunu koruyanlar hariç
çok zayıf bir arkadaşım vardı doğumda şişiyordu sonra 3 ay sonra kız eski kilosuna geri dönüyordu 45 kilo
nasıl yapıyorsun diye hiç sormadım açıkçası birazda bünye meselesi çünki metobolizmaları biraz dah ahızlı çalışıyor
ama dikkat ettiğim şey abur cubur fazla tüketmezdi mesela çikolataymış cips filan yemezdi kola içmezdi daha çok ev yemekleri yerdi
ekmek arası fasfod bunları yemezdi ama kilosunu korumak için değil sevmediği için yemezdi bunları otomatikman vücut koruyor kendini zaten

bol sıvı tüketin her gün aynı saatlerde yemek yemeye çalışın. çünkü öğün atladığınızda vücudunuz bir sonraki öğünde yediğiniz şeyleri vücutta depoluyor.buda kiloya sebep olan en büyük faktör. düzenli ye ama istediğini ye kilo almazsın şahsen ben öyle yapıyorum. sabah kahvaltımı yapmadan durmam ama akşam 7 den sonra da yemek yemem. yatmadan öncede yoğurdumu yemezsem uyumam. 170 boyum ve 55 kiloyum ama herseyı yerım. yalnız abur cubur ve cips sağlıksız seyler dahil degıl buna. akşam yemegınde mesela corba ıcmeden durmam. kızartma yerıne haşlamayı tercıh ederım. ne kadar saglıklı ve duzenlı yersenız o kadar ıyı. bırde kahvaltıda peynırımı çörek otuna batırırım . kuran da çörek otu ıcın ölümden başka her derde devadır demiş. kahvaltıyı sıkı yapın akşamda yatmadan midenizi zorlamayın yeterli.

X