Zara parfüm önerileri

La vie en Rosee

Kendinin En İyi Versiyonu👑
Pro Üye
1 Haziran 2018
5.003
12.529
Merhabalar arkadaşlar,
Zara marka parfümleri beğeniyorum. Gerek uygun fiyatı, gerekse kokuları bana hitap ediyor. Pahalı markalara özellikle şu kriz zamanı 500-600 tl bayılmak istemiyorum. Her neyse, bu başlık altında beğendiğiniz Zara parfümler varsa paylaşabilir misiniz? şimdiden teşekkürler:)

Merhabalar arkadaşlar,
Zara marka parfümleri beğeniyorum. Gerek uygun fiyatı, gerekse kokuları bana hitap ediyor. Pahalı markalara özellikle şu kriz zamanı 500-600 tl bayılmak istemiyorum. Her neyse, bu başlık altında beğendiğiniz Zara parfümler varsa paylaşabilir misiniz? şimdiden teşekkürler:)

Zara Red Vanilla ve Zara Black Amber oryantal kokular cok begenerekte kullandim hazir havalarda serinlemeye başlamışken cok guzel giderler bence😊

Merhabalar arkadaşlar,
Ben sana Christian Dior pur poision onericem zara parfümü değil

En iyi taklidi d&p parfümeri de

ha su sıkmışım ha zara parfümü sıkmışım arkadaslar. fosmuş.. :110: kullanmayanlara bilmeyenlere falan asla tavsiye etmiyorum

La vie est belle’nin d&p versiyonu nasıldır acaba? Yani parfümleri birebir mi taklit ediyor diyorsunuz daha önce hiç almadım
La vie est belle hatırladığım kadarıyla şekerli bir parfümdü, o yüzden ben kullanmıyorum ama D&p taklitte çok başarılı. Kağıta testerlarını sürüyorlar. Denemenizi tavsiye ederim. Ben o kağıdı alıyorum. Bir yarım saat çarşıda dolaşıyorum. Kalırsa alıyorum.

Ya bende şöyle güzel bir parfüm arıyorum hafif ama kalıcı akılda kalan dışarda gezerken dönüp soranlardan😁😁😁

Merhabalar arkadaşlar,
Zaranın yenı cıkardıgı serisi hem kalıcı hemde niş kokulara muadil yapılmıs.
Zara Red Temptation (MFK Baccarat Rouge 540)
Zara Rose Gourmand(mancera roses vanille)
Kalıcılıklarıda cok basarılı

X