Yz mimikleri esnasnda Burun gerilimi

loosergirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
72
0
güzellerim, siz de de esnerken burun kanatlarında ve ucunda gerilme-acıma-yayılma hissi, gülerken de aynı şekilde, hapşururken de burun fırlaması hissi gibi şeyler oluyormu? özellikle ben çok esneyen biriyim, sanki yayvanlaştırorum gibi gelior burnumu her esneyişimde, sanki ucunu düşürüyormuşum gibi oluyor. :1shok:

benim 1 haftalikken kasimi kaldirirken acayip aciyordu bugun 12.gun ve hafif bir agri hala var 1 ayi dldurmadanda gecmez

ben ameliyattan sonra gülmeye çalıştığımda ön dişlerim görünmüyordu. annem feci korktu eyvah böyle mi kalacak diye. yavaş yavaş o bölgedeki gerginlik ve bizim farkedemediğimiz ufak şişlikler geçiyor. şimdi dişim de görünüyor, burnumu da rahatça siliyorum, mimik de yapıyorum. ama ilk zamanlarda bir süre eskisi gibi olmayacak. paniklemeyin hemen yerimseniben

güzellerim, siz de de esnerken burun kanatlarında ve ucunda gerilme-acıma-yayılma hissi, gülerken de aynı şekilde, hapşururken de burun fırlaması hissi gibi şeyler oluyormu? özellikle ben çok esneyen biriyim, sanki yayvanlaştırorum gibi gelior burnumu her esneyişimde, sanki ucunu düşürüyormuşum gibi oluyor. :1shok:

canım benim 3 ay oldu esnerken hala geriliyo.Ama ilk zamanki kadar değil tabi.Zamanla seninkide azalacak. Üst dudağını oynatamazsın bi süre,hapşururken acır bazen vs vs.Bunlar olması gereken şeyler zaten.Korkacak bişey yok geçer

X