Cilt Bakımı Ürünleri Yüzümdeki beyaz beze :(

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

46M6

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
1.771
2.686
Kızlar selaam, yüzümde hiçbir estetik müdahele vs yaptırmayan sadece temiz kulanmaya özen gösteren biriyim öyle cok krem falanda bilmem çünkü cildimm hassas bu yaşıma kadar hala aynı en ufak C vitamini serumunda bile kızarıp yanıp sertleşiyor pul pul dökülüyor bunun niye anlattım cildim hakkında bilginiz olsun soruma ona göre yanıt verin diye.
Her neyse benim şuan göz çevremde şakaklarımda beyaz sivilce gibi içi dolu dokular var. Yüzüme hiçbir şey yapmadığım halde daha da arttılar çok sinirim bozuluyor. Daha önce benim gibi bu duruumu yaşayan yaşayan acciiil tavsiye verebilecek biri var mı?:110:

Besmele çekip , güvendiğin markanın Elma sirkesini sabah akşam pamukla sur derim ...bir dene kızarır kötü olursa yapmazsın

Kızlar selaam, yüzümde hiçbir estetik müdahele vs yaptırmayan sadece temiz kulanmaya özen gösteren biriyim öyle cok krem falanda bilmem çünkü cildimm hassas bu yaşıma kadar hala aynı en ufak C vitamini serumunda bile kızarıp yanıp sertleşiyor pul pul dökülüyor bunun niye anlattım cildim hakkında bilginiz olsun soruma ona göre yanıt verin diye.
Her neyse benim şuan göz çevremde şakaklarımda beyaz sivilce gibi içi dolu dokular var. Yüzüme hiçbir şey yapmadığım halde daha da arttılar çok sinirim bozuluyor. Daha önce benim gibi bu duruumu yaşayan yaşayan acciiil tavsiye verebilecek biri var mı?:110:
Sanırım yağ bezeleri onlar . Sirkeli su ile temizleyin cildinizi, en azından kozmetik degil doğal yöntem sonuçta

Ilk defa duydum sonra hemen geciyor mu?
Evet iz kalmadı. O beyaz bezeler sivilce gibi zaten ama daha yerleşiği. Yani siz çıkarmazsanız hep durur orda. Kendiliğinden geçtiğini hiç görmedim. Yüzünüzü temizleseniz de sonuçta deri altında çıkmaz.

Kapalı komedon olabilir ama göz çevremde de var diyorsunuz bilemedim. Cilt altında beyaz butoncuklar şeklinde oluyor. Ama bir doktora görünün kesin.

Bir defa benimde cikmisti gozaltimda yeni kullanmaya başladigim bir urunden dolayi, igne ucuyla aliverdim gecti gitti
Ama siz durup dururken çıktı diyorsunuz bilemedim isterseniz cildiye doktoruna bir gösterin

Kapalı komedon olabilir ama göz çevremde de var diyorsunuz bilemedim. Cilt altında beyaz butoncuklar şeklinde oluyor. Ama bir doktora görünün kesin.
Erkek arkadasim basit bir sey kendiliginden gecer maskeden kaynaklanmis olabilir dedi ama iste duramadim😔

Erkek arkadasim basit bir sey kendiliginden gecer maskeden kaynaklanmis olabilir dedi ama iste duramadim😔

Kapalı komedonlardan çok çektim 2 kere farklı dönemlerde tedavi gördüm.
Yazın malesef tekrar yanaklarımda çıktı temizleyemiyceğim kadar çok. Sonra sivilceye dönüşüyor kapalı komedonlar şuan yine tedavi görüyorum.
Ama sizin probleminiz farklı olabilir belki çok basit birşeydir onun için ihmal etmeyin derim doktor görsün içiniz rahatlasın.

Yazın malesef tekrar yanaklarımda çıktı temizleyemiyceğim kadar çok. Sonra sivilceye dönüşüyor kapalı komedonlar şuan yine tedavi görüyorum.
Ama sizin probleminiz farklı olabilir belki çok basit birşeydir onun için ihmal etmeyin derim doktor görsün içiniz rahatlasın.
Erkek arkadasim doktor, stress ve inek sutu urunlerinden sebep olabilecegini soyledi. Dikkate alacagim onerilerinizi tesekkur ederim

Valla çok tepki görmüş ama şaşırdım açıkçası.
detay vermek istemiyorum fakat; sağlık çalışanıyım. Benim de başıma geldi bir keresinde ve artık çok kafama takmaya başlamıştım. En son steril enjektör iğnesiyle dikkatlice üst beyaz tabakasını deldim ve akıttım. İçi hemen boşaldı zaten, kanama vs de olmadı basit bir yağ bezesiydi. Sonrasında da hiçbir problem olmadı leke vs.

Ama sizin probleminiz farklı olabilir belki çok basit birşeydir onun için ihmal etmeyin derim doktor görsün içiniz rahatlasın

X