Yüzümde değişiklikler istiyorum, her şeyi isteyip hiçbir şeyi yaptıramıyorum

asena87

Guru
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
3.672
6.563
Selam.35 yasindayim.
Daha once botoks yaptirdim, cok da memnun kaldim.
Simdi yenileyecegim ama baska seyler de isteyip hicbirine baslayamiyorum.

Dudaklarim ince degil,dolgu ihtiyaci yok ama kenarlari asagi bakiyor.
Marionette cizgilerim kotu degil.
Cenemde minik bir asimetri var 1 ml dolguyla cozulur belki.

Sivilcem,lekem yok ama genel olarak yuzum sarkik gibi. Yani mclifting ve vitomix duydum bir klinikte ama olumsuz yorumlari da cok,ilgilenmiyorlar diye.
Şoyle yuzumu derlese toplasa yukari dogru yaptiracagim sey.

Paris isiltisi istedim,pek faydasi yok diyorlar
Altin igne gerekli mi bilemiyorum.

Soyledigim seylerde bilgisi olan var mi,
utuyle,isiyla derinin altindaki yagi da eritsin istemiyorum bu arada.

İp aski nasıl olur?
Ayyy oyle ipli falan korkuyorum ben daha 🙈
Cok fazla sarkma yok aslinda, elmacik kemiklerim cok belirgin olmadigindan belki oyle geliyor.
Yani şoyle babylift,mezoterapi gibi seyler.altin igne ve paris isiltisi icime sinmedi niyeyse yaptirmadim.
Bir doktor demisti paris isiltisinin populerligi kadar etkisi yok diye.

Ayyy oyle ipli falan korkuyorum ben daha 🙈
Cok fazla sarkma yok aslinda, elmacik kemiklerim cok belirgin olmadigindan belki oyle geliyor.
Yani şoyle babylift,mezoterapi gibi seyler.altin igne ve paris isiltisi icime sinmedi niyeyse yaptirmadim.
Bir doktor demisti paris isiltisinin populerligi kadar etkisi yok diye.
😊Hmm o zaman üst yüz kısmına lift etkisi verecek bir dolgu yaptirmak mantıklı, sıvı yüz germe deniliyor sanırım 🤷🏼 ben se istiyorum bi doktorla konuşup az cc ile doğal duracak bir şeyler olabilir ☺️

😊Hmm o zaman üst yüz kısmına lift etkisi verecek bir dolgu yaptirmak mantıklı, sıvı yüz germe deniliyor sanırım 🤷🏼 ben se istiyorum bi doktorla konuşup az cc ile doğal duracak bir şeyler olabilir ☺️
Himm sivi yuz germeyi duydum ama arastirmamistim.
Bir bakayim.

Bir bakayim.
[/QUOTE
Bir bakayim.
Bugun bununla ilgili araştırırken karşıma çıktı endopeel diye uygulama lifting etkisi yüz kaslarını anında kaldırıyormus sanırım ama etkisi 6 ay kadarmış buna da bi bakın derim ☺️

Kumsalkumru Kumsalkumru evet endopeeli arastirdim, guzel gibi.
Botoksla birlikte kullanildiginda da iyi oluyormus, botoks ustu,endo alti toparliyor mantigiyla.
Kullanilan malzemeyi anlayamadim, sivi yuz germede hyaluronik asit var mesela.
Bilen birileri varsa detaylandirsa super olur

Bu arada diamond face diye de bir sey buldum bugun 12000 fiyat vermisler🥺

Endopeelde baska malzemeyle yapiliyor ama mantigi dolgu gibi,bir doktorda unlu olmus herhalde, eksik olan yere yaptigi icin iyi gibi geldi ama fiyat istedim bakalim.

Bu arada diamond face diye de bir sey buldum bugun 12000 fiyat vermisler🥺

Endopeelde baska malzemeyle yapiliyor ama mantigi dolgu gibi,bir doktorda unlu olmus herhalde, eksik olan yere yaptigi icin iyi gibi geldi ama fiyat istedim bakalim.
Mantığı sanırım aynı botoks gibi kasları kısaltmak bi videoda öyle söylenmişti net bilgim yok tabi yaptıran daha iyi bilen biri varsa aydınlatsın bizi😅
Bu arada uygulatip memnun kalırsanız herhangi birisinden buraya yazarsanız çok sevinirim😍

Mantığı sanırım aynı botoks gibi kasları kısaltmak bi videoda öyle söylenmişti net bilgim yok tabi yaptıran daha iyi bilen biri varsa aydınlatsın bizi😅
Bu arada uygulatip memnun kalırsanız herhangi birisinden buraya yazarsanız çok sevinirim😍
Sivi yuz germeyi de arastirdim, fiyati biraz tuzlu oluyor ikisinin de.ama kafama yatti gibi.

Arkadaşlar selam,kaz ayağına yapılan yanlış botokstan ötürü yanaklarım şişti.gülünce kasılan kas,öne doğru çıkmasını ve büyük görünmesini sağlıyor.her gören yanaklarına niye dolgu yaptırdın çok şişmiş diyor.var Mı benimle aynı durumu yaşayan?ya da bilgisi olan?

Arkadaşlar selam,kaz ayağına yapılan yanlış botokstan ötürü yanaklarım şişti.gülünce kasılan kas,öne doğru çıkmasını ve büyük görünmesini sağlıyor.her gören yanaklarına niye dolgu yaptırdın çok şişmiş diyor.var Mı benimle aynı durumu yaşayan?ya da bilgisi olan?
Merhaba çok geçmiş olsun yüzünüzde ki şişlik geçti mi acaba?

Merhaba,maalesef geçmedi en son çareyi eritme yapmakta bulduk ve çok işe yaradı.Çin dolgusu karıstıryorlarmıs botokslara
Ben de ilk defa botox yaptirdigimda kasimin ustunde nohut buyuklugunde kitle gibi bir sislik oldu. Boyle kasimi catiyormusum gibi bir goruntu veriyor. Kaslarimi cattigimdada cok daha belirginlesiyor. 2 yil oldu hala gecmedi bir dahada botox yaptirmadim zaten. Ama benimki sanirim ya tarihi gecmis yada adi botox kullanimindan dolayi oldu.

Biyolojik lifting diye bir yöntem var. İneaaqua diyebir marka yapıyorlar. Ben de araştırıyorum yüzü doğal olarak yukarı kaldırıyorlar . Yaptıran var mı acaba ?

Selam bende bunu araştırıyorum. Bilgi edinebildiniz mi ? Yaptiranlar lutfen bilgi verin yardimci olun.

X