Yüzüm Çöktü...

EscobarCesur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2018
2.333
2.357
26
Merhaba KK'nın güzel kadınları,ben kilo alamıyorum maalesef.Eskiden kiloluydum biraz,yüzüm daha dolgun duruyordu.Haliyle uzun olan burnumda o kadar kötü durmuyordu.Şimdi kilo verince burnum çok kötü durmaya başladı,yanaklarım zaten gitti.Çok kötü hissediyorum kendimi.Kilo alanlar neler yiyorsunuz,yüzümün daha dolgun olmasını nasıl sağlayabilirim?Artık fotoğraf çekilmekten bile kaçıyorum resmen.Kendimi çirkin hissediyorum.

Sağlıklı bir şekilde kilo alırsan daha iyi ola sebze yemekleri yemeliğin kilo alacağım diye kendi fasfood da verme.

Ben de öyleyim ya. Mezunken kilo almıştım sınavv stresi falan yanaklarım şişkindi. Allahın belası bölüme başladım 48 kilolarda geziyorum şuan. Şuan hamurişi yiyorum en sevdiğim şeyler. Mesela gece acıkınca haşhaşlı çörek poğaça ne varsa gömüyorum. Ve kendim yapıyorum artık sırf kilo almak için. Yazın falan sandviç yapardım mesela gece yerdim 1 2 kilo almıştım öyle. Sanırım bünyemiz böyle pek kilo alamıyoruz. Doktora gitmeyi düşünüyorum bazen kendimi çok halsiz hissediyorum :KK43:

ya sizler gibi arkadaşların genleri hücreleri incelensede bizlere nakil yapılsa ne güzel olur yiyip yiyip kilo almamak hayatımda hiçbir zaman yaşayamayacağım bir duygu

Merhaba KK'nın güzel kadınları,ben kilo alamıyorum maalesef.Eskiden kiloluydum biraz,yüzüm daha dolgun duruyordu.Haliyle uzun olan burnumda o kadar kötü durmuyordu.Şimdi kilo verince burnum çok kötü durmaya başladı,yanaklarım zaten gitti.Çok kötü hissediyorum kendimi.Kilo alanlar neler yiyorsunuz,yüzümün daha dolgun olmasını nasıl sağlayabilirim?Artık fotoğraf çekilmekten bile kaçıyorum resmen.Kendimi çirkin hissediyorum.
bende senin gibiydim yüzüm çökmüştü zade vitalin yer fıstıgı yagını aldım kapsul şeklinde acayip iştah yaptı 10 kilo aldım .öneririm

nasıl kilo vermek için diyetisyene gidiyorsak kilo almak için de gitmeliyiz. dengeli beslenme ve spor ile kilo almak en mantıklısı.

Zade Vital yine doğal ürünler üreten bir firma sağolsunlar ama aman diyim kilo alma ilaçlarına felan bulaşmayın. Kilo almak için de vermek için de en önemli şey her zaman spor yapmaktır. Spor kilomuzu kontrol edebilmemizi sağlar. Sağlıklı olmak da cabası

Zade Vital yine doğal ürünler üreten bir firma sağolsunlar ama aman diyim kilo alma ilaçlarına felan bulaşmayın. Kilo almak için de vermek için de en önemli şey her zaman spor yapmaktır. Spor kilomuzu kontrol edebilmemizi sağlar. Sağlıklı olmak da cabası
zade vital yag kapsuludur aynen ilaç değil

X