Yüze epilasyon

loveyourselff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2016
971
261
28
Arkadaslar merhaba 21 yasindayim bayadir korkmama ragmen gittigim güzellik merkezinin ısrarıyla tüm yüz lazere basladim.Yaptiran var mi?Sonuclar nasil oldu?Tüylerde artma gibi yorumlar okudum ve cok korktum var mi böyle bisey?İlk seansim bitti sadece.

Arkadaslar merhaba 21 yasindayim bayadir korkmama ragmen gittigim güzellik merkezinin ısrarıyla tüm yüz lazere basladim.Yaptiran var mi?Sonuclar nasil oldu?Tüylerde artma gibi yorumlar okudum ve cok korktum var mi böyle bisey?İlk seansim bitti sadece.
Teniniz nasil killarin durumu nasil. Kullandiginiz lazer marka modelini belirtirseniz yorum yapabiliriz

Buzlazer.com dan baktiniz mi. Ysptirdiginiz yerin ismi varsa tamam.Buzlazerin cakmalari var cunku buzlazer yapiyoruz diye millete ipl yapiyorlarmis
Bir güzellik merkezinde yaptiyorum ben yüzümdeki kıllari ilk önce jiletle kısalttılar sonra da jel sürüp lazer yaptilar ilk seansimdi gene gidicem ama cogaltiyo diye yorumlar okudum cok kötü oldum

Ben clnc medilife da alexandrite candela lazer yaptırdım yüzüme sonuçlardan oldukça memnun kaldım tüm yüze uygulandı tek tük tüylerim kaldı onlar için iğneliye başlayacağım.Diğerleri ayva tüyü gözükmüyor bile.

Ben clnc medilife da alexandrite candela lazer yaptırdım yüzüme sonuçlardan oldukça memnun kaldım tüm yüze uygulandı tek tük tüylerim kaldı onlar için iğneliye başlayacağım.Diğerleri ayva tüyü gözükmüyor bile.
Ya ben bu siteden falanda baya konuda yorumlar okudum yüzdekini arttiriyor diye cok kötü oldum.Çenemde de var bir iki tane onlara da yaptırttım herkes olmayan yerde de cikariyor falan yazmis tüyleri uyandiriyor diye.Yok dimi öyle bisey?

Ben lazer mağduruyum korkutmak istemem ama kesinlikle tavsiye etmiyorum.Ben yaptırdığıma çok pişmanım.Benim de aynı sekilde kısaltılıp jelli sistemle yapıldı.12 seans sonuc;kısaltılan minik ayva tüyleri sertleşiyor ucları kütlesiyor elini yüzüne tersten sürdüğünde batan ve tahris olan bir cilt,sivilce minik batıklar.Kurtulayım derken işin içinden cıkamaz hale geldim.Herkes bunu yasayacak diye birsey yok tabiki.Ama ben mağdurum.

Diod ve nd yag yaptırdım ben yüzüme. İyi ki yaptırmışım. Çok rahatım. Tüm vücut gidiyorum bu arada.
Yüz bölgesi çok geç bitiyor. Yine var mı var. Ama inçe inçe tek tük. Eski halinden eser Yok

Bana lazer icin gittiğim yer bile önermedi para alacakları halde ben ömür boyu yaptırırım diyorsan başlayalım ilk başta çok rahat edersin çok güzel gelir ama sonrası kötü dediler. Yüzde çok fazla ince tüy olur onları uyarır daha fazla çıkar dediler. Bi kaç müşterisine sordum onlarda onayladı yani cogaltiyorumus iğneli epilasyona gidicem şimdi ben araştırıyorum bence sende iyice bi araştır

Ya ben bu siteden falanda baya konuda yorumlar okudum yüzdekini arttiriyor diye cok kötü oldum.Çenemde de var bir iki tane onlara da yaptırttım herkes olmayan yerde de cikariyor falan yazmis tüyleri uyandiriyor diye.Yok dimi öyle bisey?
O kisiler kimler biliyormusunuz bilincsizce yuzune alex ve ipl yaptiranlar hormon bozuklugu olanlar. Gidiyor lazer yaptiriyorum diye ne oldugu bilmedigi lazeri yaptiriyor sonrada lazeri kotuluyorlat. Yada yapan estetisyen dusuk akimda yapiyor para amacli git gel yapsin diye.m

Lazerde tetikleme riski çok yüksek. Eğer gerçek anlamda sakal gibi kalın ve kökleri koyu renkli kıllarınız yoksa pek çok yer yapmaya yanaşmıyor zaten, etkisiz olacağı veya daha kötüye gideceği düşüncesiyle. Çok örneğini gördüm, hormon bozuklukları yoktu ve çok methedilen merkezlere gittiler yıllarca.
Lazerle sonuç alan şanslı bir kesim de yok değil tabii ama çok çok az.
İğneli epilasyon zor ve keyifsiz bir süreç. Özellikle yüz için (Hassas bir cildiniz varsa). Ayrıca çok daha maliyetli. Yine de en garanti yöntem. Ben iğneli epilasyon ile kurtuldum. Yüzüm bitti, başka bölgelere başlıyorum. Lazeri de alt bacak, genital ve koltukaltı için düşünüyorum yalnızca.

Sistemim soprano accord cihazıydı.Sözde harika sistem ama ne hikmetse hiçbir bölgemi bitiremedi 13 seansta.Hormon bozukluğum da yok.Yüzünüze güneşte aynayla bakarsanız bir sürü minik incecik tüy görürsünüz.İste kısaltıcıyla o incecik tüyler bile traşlanıyor ve lazer cihazı o tüyleri kesinlikle görmüyor.e sürekli traşlanan o incecik tüyler güçleniyor.Ben tavsiye etmiyorum.Eğer azsa cok cok kalın değilse uzak durun yüz için

O kisiler kimler biliyormusunuz bilincsizce yuzune alex ve ipl yaptiranlar hormon bozuklugu olanlar. Gidiyor lazer yaptiriyorum diye ne oldugu bilmedigi lazeri yaptiriyor sonrada lazeri kotuluyorlat. Yada yapan estetisyen dusuk akimda yapiyor para amacli git gel yapsin diye.m
Benim hormon bozuklugum yok ama çenemde bir kaç tüy çıktı yüzümde az var yani ama oralarada sürdü kaş arası ve bıyıga yaptiriyorum yorumlari okuyunca cok korktum articak diye

Lazerde tetikleme riski çok yüksek. Eğer gerçek anlamda sakal gibi kalın ve kökleri koyu renkli kıllarınız yoksa pek çok yer yapmaya yanaşmıyor zaten, etkisiz olacağı veya daha kötüye gideceği düşüncesiyle. Çok örneğini gördüm, hormon bozuklukları yoktu ve çok methedilen merkezlere gittiler yıllarca.
Lazerle sonuç alan şanslı bir kesim de yok değil tabii ama çok çok az.
İğneli epilasyon zor ve keyifsiz bir süreç. Özellikle yüz için (Hassas bir cildiniz varsa). Ayrıca çok daha maliyetli. Yine de en garanti yöntem. Ben iğneli epilasyon ile kurtuldum. Yüzüm bitti, başka bölgelere başlıyorum. Lazeri de alt bacak, genital ve koltukaltı için düşünüyorum yalnızca.
Anladim ya o zaman bu ay sonunda gittigimde söyliyim yaptirmiyim yüzüme kaş arası ve bıyıkta artma yapar mi? bir de çeneme yaptiriyorum bunlarda artma yaptiriyor mu?

Sistemim soprano accord cihazıydı.Sözde harika sistem ama ne hikmetse hiçbir bölgemi bitiremedi 13 seansta.Hormon bozukluğum da yok.Yüzünüze güneşte aynayla bakarsanız bir sürü minik incecik tüy görürsünüz.İste kısaltıcıyla o incecik tüyler bile traşlanıyor ve lazer cihazı o tüyleri kesinlikle görmüyor.e sürekli traşlanan o incecik tüyler güçleniyor.Ben tavsiye etmiyorum.Eğer azsa cok cok kalın değilse uzak durun yüz için
Kısa yani öyle cok belli degil benimkiler de ve hormon bozuklugum yok beni rahatsiz eden kaş aramda tüy çıkmasıydı yaparken kadın tüm yüzüme yapti ilk seans sonra eve geldim yorumlari okudum cok kötü oldum.Çenemdede cikiyır bir iki tane onlari da arttırır mı?onlardan da tamamen kurtulmak istiyorum ama napmaliyim bilemedim

Sorununuz sadece kaş arası, çene ve dudak üstü mü? Çene ve kaş arasını çok kolay halledersiniz iğneli epilasyonla, hiç lazerle oyalanmayın ve riske girmeyin bence. Zaten iki tane var demişsiniz çenede.
Dudak üstü biraz sıkıntılı bir bölge, benim bitti şu an çok rahatım ama öyle gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir yer değil.
Bir de gitmeye karar verirseniz mutlaka güvenilir bir yere gidin. İşini üzgün yapmayan birine giderseniz sonuçları çok kötü oluyor.

Benim hormon bozuklugum yok ama çenemde bir kaç tüy çıktı yüzümde az var yani ama oralarada sürdü kaş arası ve bıyıga yaptiriyorum yorumlari okuyunca cok korktum articak diye
Korkmayin benim goz alti sakak yanak biyik cene alti boynuma dogru komple yapiliyor nerdeyse. Dusuk joule uygulamasinlar sadece

Kısa yani öyle cok belli degil benimkiler de ve hormon bozuklugum yok beni rahatsiz eden kaş aramda tüy çıkmasıydı yaparken kadın tüm yüzüme yapti ilk seans sonra eve geldim yorumlari okudum cok kötü oldum.Çenemdede cikiyır bir iki tane onlari da arttırır mı?onlardan da tamamen kurtulmak istiyorum ama napmaliyim bilemedim
Benim de hormon bozukluğum yoktu.Ben sağlıkçıyım.Tahlillerimle birlikte gitim güzellik merkezine başlarken onu da dosyama eklettim.Benim tavsiyem yüz için lazerden uzak durmanız.Başlamadan burdaki yorumları okudum olumsuz yorumları göre göre 'belki' diyerek başladım.Çünkü ağda vs için cildim çok hassastı,iğneli içinde delik delik olması ve yanıklardan korkuyordum.1 saat dil döküp beni ikna ettiler yüz için lazere.En azından sorunsuz bölgelerinize değmelerine izin vermeyin devam edecekseniz.Ben rahatsız olmamama rağmen eşit olsun diye tüm yüzümü kısaltıp yaptılar.Faul ,gözaltı çene boyun hattı ,yanaklar..Şuan bin pişmanım.

X