Yüzdeki benler

Hayır yok, olamazda. Ölürsünüz hanımefendi. Ya da kanser olursunuz. Benlere müdahale edilmez. Ancak doktor uygun görürse eder. Size biri şu geçirir derse inanmayın.

Hayır yok, olamazda. Ölürsünüz hanımefendi. Ya da kanser olursunuz. Benlere müdahale edilmez. Ancak doktor uygun görürse eder. Size biri şu geçirir derse inanmayın.
Yanlış bilgi vermeyin.
Ben yüzümden radyofrekansla 10 kadar ben aldirdim boynumdan da 5 tane. ideaklinik diye bir yerde ben aldirdigm zaman ilkine 500 üzeri icin olan benlere 100 vermistim 3 yıl önce. Alinan yerlerde tekrar cikaesa ücretsiz rötuş yapıyorlar. Ben bir kere yaptirdim ama tekrar gidemedim. Boynumdakiler cok derindi ve bıyüktü onların hafif pembemsi bir iz kaldi ama yüzümdekilerde hic iz kalmadı. Benimkiler et beni değildi. Bu sene gene gideveğim nasip olursa.

onların ben oldugunu doktorunuz söyledi mi? şöyleki eşimin yüzündeki beni aldırmak için dermatologa gittik ve ben değil siğil oldugunu öğrendik.o kadar emindim ki ben olduğuna .siğilmiş ve bulaşıcıymış sonra bi baktık ki benim yüzümde de var ve onları kriyoterapi ile dondurduk bu işlemi dün yaptırdık.2 hafta sonra sonuc alacağımızı söyledi doktorumuz.
bakalım sonuc ne olacak .

onların ben oldugunu doktorunuz söyledi mi? şöyleki eşimin yüzündeki beni aldırmak için dermatologa gittik ve ben değil siğil oldugunu öğrendik.o kadar emindim ki ben olduğuna .siğilmiş ve bulaşıcıymış sonra bi baktık ki benim yüzümde de var ve onları kriyoterapi ile dondurduk bu işlemi dün yaptırdık.2 hafta sonra sonuc alacağımızı söyledi doktorumuz.
bakalım sonuc ne olacak .
Zaten et beniyse önce doktora göstermek gerekiyor

Düz leke gibi benler için yöntem var mı bilmiyorum ama çıkıntılı benler ve et benleri için, siğiller için NoSoil krem önerebilirim
Yaaa denediniz mi? Bende yeni yeni boynumda o küçük küçük et benleri olur bilir misiniz acaba onlardan çıktı çok fazla hormon kullandım kullanıyorum halen, tüp bebek tedavisi için. Hormon değerlerinden çıkıyormuş vücutta fayda sağlar mı diye merak ettim

Birde siyah olan benler için geçerli mi?

Benim de var bu sebeple de doktora gitmiştim. Yüzdeki deriden dolayı almaya gönüllü olmadı doktor. Mutlaka iz kalır dedi.

Yanlış bilgi vermeyin.
Ben yüzümden radyofrekansla 10 kadar ben aldirdim boynumdan da 5 tane. ideaklinik diye bir yerde ben aldirdigm zaman ilkine 500 üzeri icin olan benlere 100 vermistim 3 yıl önce. Alinan yerlerde tekrar cikaesa ücretsiz rötuş yapıyorlar. Ben bir kere yaptirdim ama tekrar gidemedim. Boynumdakiler cok derindi ve bıyüktü onların hafif pembemsi bir iz kaldi ama yüzümdekilerde hic iz kalmadı. Benimkiler et beni değildi. Bu sene gene gideveğim nasip olursa.

Yanlış bilgi vermedim, kremle beni düşürme fikrine odaklandım. Siz profosyonel destek almışsınız(doktor yaptı diye düşünüyorum), aynı şey mi krem sürüp geçirme fikriyle. Velhasıl benlere kişiler müdahale edemez, dermatoloji doktorlarına danışınız. Güzellik salonlarıda sıkıntı. Doktora gidilmeli.

Selamlar, ben de dün Antalya’da bir cildiye uzmanına boynumda çıkan küçük et benleri şikayeti ile gittim. 4 et beni saydık. Doktor iz kalabileceğini söyledi ama hemen işlemi yaptırma kararı aldım. İhmal etmişim fiyat sormayı, dün biraz neşeli ve kaygısız bir anıma denk geldi sanırım- ödeme yaparken beynimden vurulmuşa döndüm; dört et beni yakma için 6 bin lira ödedim. O et benleri belki gitti ama kalbimde büyük bir et beni çıktı.

Bi tane ilaç var benlerin üzerine sürülüyor kurutup soyuyor, ben kullandım ama tehlikeli olabilir. Dermatologlar lazerle yakıyorlar. Yüzümdeki benleri lazerle yaktırdım bende

X