Acnelyse krem çene bölgemde kararma yaptı

zeynep080808

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2024
4
0
26
Merhaba acnelyse krem kullandım ilk önce çene bölgem çok fazla kızardı tahriş oldu daha sonra çene bölgem koyu kahverengi bı renk aldı sizce bu renk geçer mi yoksa kalıcı mı güneş lekesi gibi bir şey mi oldu

Merhaba acnelyse krem kullandım ilk önce çene bölgem çok fazla kızardı tahriş oldu daha sonra çene bölgem koyu kahverengi bı renk aldı sizce bu renk geçer mi yoksa kalıcı mı güneş lekesi gibi bir şey mi oldu
Ayy inanamıyorum kader arkadaşım gel sarılalım tam bu konuyla ilgili yazmak istiyordum. Yüzüm mahvoldu resmen krıştı yaşlandı. Kabuk da atmadı bazı yerlerde kahverengi oldu. Sahi yok mu bunu sonuna kadar kullanan? Geçecek mi ne olacak?

Ayy inanamıyorum kader arkadaşım gel sarılalım tam bu konuyla ilgili yazmak istiyordum. Yüzüm mahvoldu resmen krıştı yaşlandı. Kabuk da atmadı bazı yerlerde kahverengi oldu. Sahi yok mu bunu sonuna kadar kullanan? Geçecek mi ne olacak?
Cidden çok üzüldüm. Kahverengi olan yer soyulacak gibi de değil sizin neresi kahverengi olmuştu ? Güneşe felan çıktınız mi bana sanki tahristen kahverengi oldu gibi geldi iki haftadır böyle rengi acilmiyo bile😔 sizde açılma var mı

Eğer sizin kabuk şeklindeyse bence geçer. O kabuk atar sonra benimkinde derimin rengi değişti resmen güneş lekesi gibi güneşe bile çıkmadım halbuki

Muhtemelen çok sürmüşsünüz. Lokal olarak ince bir katman sürecektiniz ve asla ama asla güneşe o kremle çıkmayacaksınız. Kremi sürdüğünüz gecenin sabahı da güneş kremi sürmeniz gerekiyor yoksa cildiniz kararıyor, leke oluyor. Ben de önceden kullanmıştım.

Çok dikkatli kullandım aslında güneş kremine de dikkat ettim. Şuan kullanmayı bıraktım. Sizde böyle bı leke sorunu olmuş muydu

X