Yüz sarkması

su alem

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
2.061
2.182
Arkadaşlar merhabalar çalıştığım için uzun süredir bakamıyorum ve vaktim olmuyor.Ben bir 18 kilo verdim.Stresten dolayi yüzüm söndü gibi haliyle sarkmalar oldu üzgün ve yorgun ifade var yüzümde.Arti çiller oluştu.Sizlere danışmak istediğim hangi işlemleri yaptırmak iyi gelir.Dolgu veya botoksa pek sıcak bakmıyorum.Genclik aşısı.mezoterapi,karbon peeling ve Fransız aşkı gibi bir çok şey karşıma çıkıyor ama pek bilgi sahibi değilim açıkçası çok fırsatım da olmuyor . Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler ☺️

Merhabam cok uzun zaman olmus ama ne yaptiniz?

Su an PRF diye birsey cikmis, PRP den daha iyimis, ben bayaa olumlu yorumlar okudum yaptiranlarin, bir kac seans yapilmasi oneriliyor, kirisikliklara iyi geliyormus. Bir bakin

Ben dolgu, botox mezoterapi bunlar zarari riskleri cok olmayan seyler, dusunun derim ama diger Radiofrakans, HIFU deriyi altini yakan seylerde cok sayida memnun olmayan hatta yuzunu mhveden var o yuzden riski az seylere yonelin her zaman.. ip icin de guzel yorumlar okumadim

Bende masaj - yoga gibi bisiler yaptim yuzum sarkti, simdi islemler ariyorum, ama cok kotu sarkti, nasil toparlicam bilmiyorum noolur dua edin,
masaj herkese iyi gelen , cildi yenileyen birsey ama bana gelmedi, yada kaslari kusturdum
care care

Bunlar işe yarıyormu acaba her gün yatarken kullanılsa? Kullanan vardır belki yorum yazarsa çoo iyi olur.

Eklentiler

• 20231227_041530.jpg
    20231227_041530.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 19
  • 20231227_041521.jpg
    20231227_041521.jpg
    71,1 KB · Görüntüleme: 29
Ben de merak ediyorum bu aparatları.

Masajın yüzü sarkıtabileceğini düşünüyorum. Bence kasları çalıştıran egzersizler daha mantıklı.

X