Maske Tarifleri Yüz masajları

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.878
29.915
60
Göz masajı: Gözlerinizi kapatın. İşaret parmağınızı göz pınarınızdan alt kirpik diplerinizi takip ederek şakaklarınıza doğru bastırarak hareket ettirin. Bu masaj göz altı torbalarının ve kaz ayağı çizgilerinin oluşumunu engelleyecektir.

- Dudak masajı: Her iki elinizin işaret parmaklarını üst dudak ortasından başlayıp alt dudak ortasına kadar dairesel hareketler yaparak dudak çizgisi boyunca hareket ettirin. Bu masaj dudak çevresinde ince çizgilerin oluşumunu azaltır.

- Boyun masajı: Başınızı hafifçe yukarı kaldırın. Ellerinizi birbiri ardına değiştirerek, parmak uçlarınızı boynunuzun altından çenenize doğru hareket ettirin. Masajın etkisini artırmak için birkaç damla öz yağı kullanabilirsiniz.

masaj kan dolaşımını hızlandırır ve böylece cılde daha cok oksijen tasınır sonuc olarak cilt canlanır berraklaşır

Bu masaji bende duymustum ama anlamadigim normalde göz cevresi cok hassas oldugu icin krem sürerken bile parmaklarinizla hafifce dokunarak yedirin diyor ama bu masajta bastirarak cekin diyor..Bastirarak masaj yapmak daha cok bozmazmi?Sonra daha cok cizgi yapmayalim?

Göz masajı: Gözlerinizi kapatın. İşaret parmağınızı göz pınarınızdan alt kirpik diplerinizi takip ederek şakaklarınıza doğru bastırarak hareket ettirin. Bu masaj göz altı torbalarının ve kaz ayağı çizgilerinin oluşumunu engelleyecektir.

- Dudak masajı: Her iki elinizin işaret parmaklarını üst dudak ortasından başlayıp alt dudak ortasına kadar dairesel hareketler yaparak dudak çizgisi boyunca hareket ettirin. Bu masaj dudak çevresinde ince çizgilerin oluşumunu azaltır.

- Boyun masajı: Başınızı hafifçe yukarı kaldırın. Ellerinizi birbiri ardına değiştirerek, parmak uçlarınızı boynunuzun altından çenenize doğru hareket ettirin. Masajın etkisini artırmak için birkaç damla öz yağı kullanabilirsiniz.

TESEKKURLER BILGILERINIZ İÇİN BENM CİLDIMDE 3,5 YILDIR KALAN GUNEŞ VE SİVİLCE İZLERI VAR VE HERTURLU YOLU DENEMEME RAGMEN BIR SONUC ALAMADIM BIR ONERINIZ VARMI BU SORUNUMA COK RAHATSIZ EDIYOR BENİ GUNES KORUYUCU 45 FAKTORLU KULLANIYORUM AMA SADECE COGALMASINI ONLUYO İYI GUNLER

zeynepçim aynı sorun bendede var bi çözüm bulursan banada haber verirmisin bende onu çok araştırıyorum çünkü sevgilerr

X