Güneş Kremleri Yuz icin gunes kremi ?

Güneş kremleri, bronzlaşma

esmeringunlugu

Evli, mutlu!
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2016
912
628
Herkese merhaba!
Ben esmer tenli biriyim. Yazin vucuduma en yuksek faktorlu gunes kremini surup golgede dursamda suya girince yaniyorum.
Garnier, nivea vs gibi Watsons, Gratis magazalarinda satilan kremleri yuzume surunce kucuk kucuk kabartilar oluyor, vucuduma surunce bir sorun olmuyor ama.
Sadece yuz icin gunes kremleri var. Ancak sadece bir urun denedim. Yazin yuzum yaninca pek belli olmasa da lekeler oluyor, kisin gecse bile olmasini istemiyorum :KK43:
Sizin bildiginiz, kullandiginiz surdugum zaman yuzumun reaksiyon gostermeyecegi, kucuk kucuk kabarciklarin olusmayacagi bir yuz icin gunes kremi var mi acaba ?
Varsa fiyatiyla beraber nereden bulabilecegimi de soylerseniz sevinirim, tesekkurlerrrr!:KK200:
(Yves Rocher denedim ama oda ayni sonucu gosterdi)

Herkese merhaba!
Ben esmer tenli biriyim. Yazin vucuduma en yuksek faktorlu gunes kremini surup golgede dursamda suya girince yaniyorum.
Garnier, nivea vs gibi Watsons, Gratis magazalarinda satilan kremleri yuzume surunce kucuk kucuk kabartilar oluyor, vucuduma surunce bir sorun olmuyor ama.
Sadece yuz icin gunes kremleri var. Ancak sadece bir urun denedim. Yazin yuzum yaninca pek belli olmasa da lekeler oluyor, kisin gecse bile olmasini istemiyorum :KK43:
Sizin bildiginiz, kullandiginiz surdugum zaman yuzumun reaksiyon gostermeyecegi, kucuk kucuk kabarciklarin olusmayacagi bir yuz icin gunes kremi var mi acaba ?
Varsa fiyatiyla beraber nereden bulabilecegimi de soylerseniz sevinirim, tesekkurlerrrr!:KK200:
(Yves Rocher denedim ama oda ayni sonucu gosterdi)
Solante tek geçerim az tuzlu ama yüz için paranın önemi yokk hep sivilceli yada renkli olan seçenekleride mevcutt

Dediğim gibi leke karsıtlı akneli ciltler için renkli olan secenekleride mevcutt tek gecerim çok denedim nivea arko falan ii değil açıkcası

Ben pekçok ürün kullandım. Ama önemli olan birkaç aylık görüntüden ziyade sağlığımız. Ewg adlı bir int.siteden ürünlerin iceriklerine kansorejen olup olmadıklarına bakabiliyorsunuz. Ama hep belli bir ülkenin pahali ürünlerine öncelik vermiş. Sebamed güneş ürunleri chicco yada babe yok. Derken daha güzel bir site buldum. Cosdna .girin en pahalı markalarla bile nasıl kanser olunduğunu görün. Eczacılar sebamed boşuna onermiyorlarmis. Içeriği gayet güzel.

X