Yüz germe ameliyatıolacağım yardım lütfen!!

Ameliyat olmalimiyim ?

• Ankete Katılan
    44
Alıntı yaptığınız ve soru sorduğunuz üye yok burada artık giriş yapmıyor.
Sizin ne gibi bir sorununuz var ne yaptırmak istiyorsunuz ya da nelerden rahatsızsınız belki karşılıklı yardımımız olur ne gerekiyor ne yapılmalı gibi..
Ben burundan nefes alma sıkıntısı yaşıyorum bunu düzelttirmek istiyorum aynı zamanda olmuşken estetik ve derin olmayan yüz gerdirme

Ben burundan nefes alma sıkıntısı yaşıyorum bunu düzelttirmek istiyorum aynı zamanda olmuşken estetik ve derin olmayan yüz gerdirme
Doğru karar bence de. Yaşla da ilgisi var bu operasyonun. Normal seyirde ise yüz yaşlanması 50 üstünde düşününüz bence. 50 üstü iseniz bence de o şekilde radikal çözüm mantıklı

Merhaba. 5 gün önce dr ozan bitik derin plan yüz germe yaptım ve inanılmaz güzel geçti. Umarım yardımcı olmuştur

Ne güzel olur 🥰
Yakın zamanda yaptıran arkadaşlar lütfen ses verin sesimize 🥰🥰🥰

Ben de uzun zamandır ona olmayı düşünüyorum, hemen izlemeye alıyorum sizi,
öğrenirsem mutlaka paylaşacağım 🙏💕
10 gün sonra kırık burnum düzelecek, tamamen iyileştikten sonra da hemen olmak istiyorum 😇

Maalesef. Yakında fiyat alan arkadaşlar varsa yazabilerlerse aydınlanırız hep birlikte 😇

Cok geçmiş olsun. Ama dolar üzerinden ilerliyor sanırım ameliyat fiyatları.🥴
Teşekkür ederim 😇🙏

Malesef öyle 😭
25 yıldır olmak istediğim burun ameliyatıma anlık karar vermem doların çıkışı sayesinde oldu 😂
6 ay içinde fiyatlar iki üç katına çıkınca bu sene de yaptırmazsam hiç olamayacağım diye hemen harekete geçtim 🙃

X