İğneli Epilasyon Yüz bölgesine iğneli epilasyon yaptıranlar

Hormonal problem yoksa en fazla 3 seansta biter.
...oldukça iddialı bir cümle...iğneli epilasyonda seans sayısını belirleyen esas öge ''sorunu yaşayan kişi tarafından yapılan veya yaptırılan, kıl köküne müdahale'' süresidir...yani kökle ne kadar çok oynanır, iplik, cımbız, ağda yapılırsa iğneli epilasyon seansı da o kadar artar...azami bitme süresi 12 veya 18 aydır...

köke daha önce çeşitli yöntemlerle müdahale edilmiş olsa dahi, tek seferde biten tüy var, 2 seferde biten var veya yapan kişi uzman değildir 10 defa aynı tüye çalışmıştır hala çıkıyordur. dirençli tüyler ve bölgeler tabii ki var ama seans sayılarını azaltan en önemli unsur kıl soğanına girebilmektir, aksi halde 10 kerede de bitmez 20 kerede de.

köke daha önce çeşitli yöntemlerle müdahale edilmiş olsa dahi, tek seferde biten tüy var, 2 seferde biten var veya yapan kişi uzman değildir 10 defa aynı tüye çalışmıştır hala çıkıyordur. dirençli tüyler ve bölgeler tabii ki var ama seans sayılarını azaltan en önemli unsur kıl soğanına girebilmektir, aksi halde 10 kerede de bitmez 20 kerede de.

verdiğim bilgiler tıp literatürüne dayanılarak verdiğim bilgilerdir...tabi ki her meslekte olduğu gibi bu meslekte de ''sonsuz suistimaller'' olabilir...uygulama yaptıran ve problemi bizzat yaşayan kişi 2 ay içinde tedaviden olumlu bir gelişme almıyorsa iğneli epilasyon yaptırdığı yeri derhal bırakmalı ve iğneli epilasyonun olumlu sonuçlarını uygulayan tedavi merkezlerini çok iyi araştırarak ilgili merkezi seçmelidir....

Epibeautye giden var mi acaba etilerde. Gayet temiz ve profesyonel gözüküyorlar internet sitelerinde ama olumlu olumsuz hic yorum yok. Bana çok uzak ama memnun kalmış birileri varsa gidip görüşmeyi düşünüyorum.

merhaba.
ben yaptırıyorum. ikinci seansım bitti. yüzümde hiç şişlik yahut çok fazla acı ve kızarıklık olmadı. 15 gün ara ile gidiyorum. iki yıldı anca biteceğinzi söylediler ki benim yüzümde sayılı tüyler var :) toplasak 10 tane kalındır. ilk üç gün fito krem sürüyorum. daha sonar her gün madecassol kullanıyorum. iğneli epilasyonda iğneme 20 tl verdim. onun dışında seansım 5 dakika sürüyor. dakikası 2 tl. yani ben 15 günde 10 tl veriyorum. :)

Merhaba. Ben yuz icin epilasyona gidiyorum. Toplamda 3saat gittim simdiye kadar. Ortalama 2ser hafta arayla. Aslinda kas icin istiyodum ama suan yuzdeki ayva tuylere de yaptiriyorun az az. Tecrubeli olan varsa eger, yuzundeki tuyler biten varsa ortalama ne kadar surede gectiginu soyleyebilir mi?
Cunku dakikasi 3tl den baya para oduyorum. Zorlamaya basladi beni :KK43:

Arkadaşlar caddede iğneli epilasyon yaptırdığım yer var size tavsiye edebilirim.Anadolu yakasında oturuyorum çok araştırdım güvenilir ve hijyenik olması açıısından çok önemli. Bagdat caddesi caddebostan' da mado karşısında Estemed Poliklinkte Fisun hanım var. çokta güleryüzlü ve eli çok hafif. Lazerin göremedigi ince tüyler ve beyaz kıllar için kesin çözüm iğneli epilasyon.
sevgiler...

Antalyada iğneli epilasyon doğru uygulama yapan bi yer bulamıyorum artık bıktım lazerden sonra yüzümde bir sürü tüyler çıktı 2 yıl düzenli olarak gittim sonuç artmış dağılmış tüyler lütfen reklam filmi gibi burda mağdur olan insanların üstünden ısrarla para kazanma amacı gütmeyen düzgün bi şekilde işini yapan yerlere referans olmuş arkadaşlar yazsın antalyada yaşayan ve iğneli epilasyon için düzgün bir yer varsa yardımcı olursanız sevinirim

arkadaslar bende bu hafta sonu iğneli apilasyon yaptıracağım daha sonra sızınle paylaşırım.
ama bundan once bır yıl boyunca yüzüme lazer epilasyon yaptırdım tüyler sıklaştı ve siyahlaştı çok pişman oldum keske hıc başlamasaydım. sımdı ıllakı temızletme gereği duyuyorum. aynı zamanda doktora gıttım hormon testı bobrek bezı vs testlerı yaptırdım ıkı cesıt ılac aldım lazerle bırlıkde onlarıda kullanacağım sıze sonucları yazarım ınsallah.
benım yuzmdekı tüyler cok abartı değildı ama hıc olmasın dedım sımdı yakın mesafeden baya baya gorunuyor. iğrenç oldu yaa daha ince tüyleri olupda yüzünde tabii lazere gitmek isteyen varsa hemen vazgecsın. iğneli yı daha denemedım onunıcın bır sey dıyemeyeceğim ama

Bende başladım ilk seans 15 dk yapıldı cildimin nasıl tepki vereceğini öğrenmek için yanaklarımın alt kısımlarında var. iyi tepki gösterdi 20 gün sonra 1 saat yaptırdım cenemın altı yanaklarımın altı komple yaptı sımdı mınık mınık yaralar var ama cok cok inceler. bol bol güneş koruyucu sürüyorum içinde çinko olan kremleri sürebilirsin dedi sudocrem gıbı . 2yıl lazer epilasyona gittim yüzümde sakallar çıkmaya başladı sonra 4 yıl ağda ve en sonunda iğneli epilasyondayım umarım biterler gün ışığında insanlarla yüzyüze konuşmak istemiyorum

1 saat çalışıldı komple cumartesi yapıldı 4 gün oldu resim ekliyorum

Eklentiler

• IMG_20170712_113023.jpg
    IMG_20170712_113023.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 1.212
Canım seninki çok iz kalmamış. Bende şu an hamileyim mecburen agda ya gidiyorum tüm yüz ama doğumdan sonra iğneliye başlamayı düşünüyorum. Küçük bir ilde yaşıyorum imkanlar kısıtlı İğneli yapan birkaç yer tek var onlara da guvenemiyorum. Lazer i de hiç istemiyorum. 4 sene gittim Yüzümdeki cenemdeki ayva tüyleri kila döndü şimdi gündüzleri insan yüzüne bakmaya uyanır oldum valla. Insallah bende güzel sonuç alırım

en kötü iğneli en iyi lazerden daha iyi. resimde net çıkmamış minik minik ama fonfoten bıle surmuyorum cok bellı degıl. aslında kışı bekleyecektım ama zaman kaybetmeyeyım dedım bıktım. İnşallah sonuçunu alırız iğneliye gidip bitmedi diyeni duymadım henüz

en kötü iğneli en iyi lazerden daha iyi. resimde net çıkmamış minik minik ama fonfoten bıle surmuyorum cok bellı degıl. aslında kışı bekleyecektım ama zaman kaybetmeyeyım dedım bıktım. İnşallah sonuçunu alırız iğneliye gidip bitmedi diyeni duymadım henüz
Dediğin gibi en kötü İğneli en iyi lazerden iyidir :) bende inşallah doğumdan sonra basliyacam burda paylaşırım inşallah.

Lutfen banada yardimci olun lazer sonraei yuzumr yayildi igneli epilasyondan korkuyorum ve sivasta yasiyorum. Sivasta iyi yapan yeri nasil bulacam? Lutfen yardim edin

Daha önce çene bölgeme yaptırdığım güzellik merkezine şimdi yüzüm için gidiyorum.Yüzüm için daha önce ip dahil hiç birşey ile müdahalede bulunmadım. Şu ana kadar 2 kez gittim seansları böldük tek seferde çalışmak iki taraf içinde yorucu oluyor. Yüzümde şişme gibi bir durum olmadı ancak kabuklanmam mevcut. Madecassol krem, pudra ve güneş koruyucu krem kullanıyorum. İyileşme sürecinde evet görüntü hoş değil psikolojik olarak insanların size baktığını vs düşüyorsunuz ancak bu bir süreç. Eğer uzman birini bulursanız yaptırmaktan çekinmeyin.

Merhaba arkadaslar bende yuz ve boyun icin igneli epilasyona basladim ilk seans bugun bitti bir sonraki seansa ne kadar sure sonra gitmem gerekir igneliyle alinan tuylerin tamami ne zaman cikiyor yuz bolgesinde yardimci olursaniz sevinirm

X